Şimdi Ara

War Thunder (2013) [ANA KONU] (442. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.870
Cevap
52
Favori
370.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de yeni aldim cozmeye calisiyorum simdilik.

War thunder de 4 5 ayda 230 civari saat yaptim.

Simulasyon cok az oynadim ama pek bir farki yok gibi.Sadece bir kac detay fazla gibi il 2 de.

Rehber ariyorum internette ama bulamafim.Var mi bir oneriniz rehber hakkinda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mario

Ben de yeni aldim cozmeye calisiyorum simdilik.

War thunder de 4 5 ayda 230 civari saat yaptim.

Simulasyon cok az oynadim ama pek bir farki yok gibi.Sadece bir kac detay fazla gibi il 2 de.

Rehber ariyorum internette ama bulamafim.Var mi bir oneriniz rehber hakkinda.

@GARYOSAVAN abimiz youtube'ta uzun yıllar boyunca war thunder oynanış videoları çekti onlara bakabilirsin rehber olarak

• omer239 O kullanıcısına yanıt
    Hocam war thunder su an pek umrumda degil.
    Garyosavan i severim ama videolari neseli degil
    Cok umursama ve soguk tavirlari var bu nedenle pek izleyesim gelmiyor.
  • quote:

Hocam war thunder su an pek umrumda degil.
    Garyosavan i severim ama videolari neseli degil
    Cok umursama ve soguk tavirlari var bu nedenle pek izleyesim gelmiyor.

rehber soruyorsun sonra war thunder şuan pek umurumda değil diyorsun kafalar yandı  

tank gemi için bilgi veremem ama uçak oynayacaksan olabildiğince yüksel 4-5km irtifa bul öyle oyna alçakta uçan ucaklara direk dalma irtifa avantajı enerji avantajı çok önemli uçaklarda

• İl 2 sturmovik battle of stalingrad için soruyor rehberi.

• adjustik kullanıcısına yanıt

Arkadaş altta cevaplamış hocam.

İl 2 için arıyorum ama kaynak sıfır nerdeyse.

• Mr.Mario kullanıcısına yanıt

hee tamam o zaman 

• Oyuna alıştıkça bağlandım. Başka bir oyun oynayamıyorum günlerdir. Tank muhripleri çok can yakıyor onları araştırdım. Yalnız körlemeye Panzer 3 araştırmıştım bakmadan, aynı tier panzer 4'lerin topları 76 mm iken panzer 3'ler 50mm. Sürünüyorum resmen eşek kafam ya. Hızlıca Pantherlere geçmem lazım onları araştırıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 26 Nisan 2021; 20:42:16 >
  • Zebercet kullanıcısına yanıt

Panther candır =) Tigerla filan uğraşma.

Sebebi; Haritalar küçük olduğu için yakın mesafe panther daha ekili, deliş gücü daha fazla birazda eğimli zırh var. Tiger yakın mesafeden tek yer =(

• Zebercet kullanıcısına yanıt

long range lerde tiger daha iyidir. Panther in slope zirhi olmasi avantaj oluyor ama taret dönüşü çok yavaş. Çok fazla mermi almamaya çaliş 20 yeterli oluyor genelde. Uzaktan oynuyacaksan daha fazla alabilirsin pz4 ler benim en sevdiğim tanklardan

• yeni başlayan arkadaşlara bir kaç tavsiye vereyim ;

1- mermi çeşitlerini mutlaka öğrenmeniz gerekir hangi tankta hangi mermi efektif kullanılır bunu bilmek öğrenmek şart

2- oynadığınız ülke misal abd 2.7 seviyesi diyelim bu seviyede sizin karşınıza 1.7 ile 3,7 arası tüm tank ve hava araçları gelebilir.. sizin burada dikkat etmeniz gereken şey şudur abd oynuyorum yada alman yada rus karşıma max 1 seviye üst hangi tanklar tank avcıları ağır hafif orta tanklar gelebilir neresinden delebilirim mermim neresinde etkili bunları azda olsa öğrenmek lazım ..

3- seviye 2.0 tankınız var diyelim 2.3 veya daha yüksek tank açtık hemen takıma alayım onun modifiyelerini araştırayım dersiniz ama ! 2.3 tank aldığınızda karşınıza 3.3 tanklarda gelmeye başlayacaktır ben vuramıyorum vuruluyorum ölüyorum mermilerim işe yaramıyor diye üzülüp sıkılmayın bu duruma alışacaksınız

4- mutlaka bir filoya kaydolun ve kaç seviye iseniz benimle kasarmısınız diye arkadaş arayın hatta bir çok filonun discord u var oralarda oyuncular takımdaş arıyor yanına oyunu bilen birisini yada birilerini al çok zevk alırsın

5- her tank ile efektif oynanmaz misal orta tanklar dalar çıkar gezgindir .. tank avcıları uzun menzil saklanıp ağır yada orta tankları imha etmede iyidirler onlarla gidip bölge alayım dalayım çıkayım yapılmaz dönüşler vs sıkıntıdır.

6- bazı tank avcıları misal almanyada jagpanther, stug vs gibi seriler oynaması ideal dir ön kısımdan delinmeleri zordur oynamaya alıştıkça karşı takıma bela olursunuz..

7-mürettebat çok önemlidir mutlaka usta as vs ye kadar kasılmalıdır.. mürtetebat puanı dağılımı tavsiyem 1-yükleyici 2- tank komutanı liderlik 3- (tümü)saha onarımı 4- (tümü)çeviklik 5- (tümü) dayanıklılık vs

8- mutlaka yeteri kadar mühimmat alın mühimmat nereye yükleniyor kontrol edin bazı araçlarda 17 üzeri bazılarına 30 üzeri mühimmat taret e yüklenirki buda erken patlamanıza sebep olur.. mesela bir rus ağır tankı is 2 kasıyorsanız 26 sn yükleme süreniz vardır yani bu araca gidip 40 mühimmat yüklemek gereksizdir ..

9- oyun açıkça kaybediyorsunuz bir bölge gördünüz yanında kimse yok etrafı kontrol etmeden sakın ha gidip bölgeye dalmayın mutlaka bir pusu vardır..

aklıma geldikçe yazarım.. iyi oyunlar

• Adi gaijin, Mayıs indiriminde araç alım fiyatları %50 gümüş indirim yapardı bu sene %30'a düşürmüş.    

• Mr.Mario kullanıcısına yanıt

Altyazı ile izlenebilir, genel olarak yakın hava desteğinin mantığı uçaklarda değişmiyor. Değişen durum uçakların karakteristik özellikleri. Sim modunda genel olarak durumsal farkındalık hem avcı hemde yakın hava desteği uçaklarında çok büyük önem arz ediyor. IL-2 hantal bir uçak fakat 23mm-37mm gibi seçenekler ile uçağın farklı amaçlarda da kullanılmasına imkan sağlıyor. Örnek olarak: Bombardıman uçaklarına saldırmak, sim'de önemli bir eylem. Uçak zırhlı olduğu için bombardıman uçaklarına saldırmak biraz daha kolay en azından bir avcı uçağına göre daha az hasar alma imkanınız var.

• Dansedenkirpi kullanıcısına yanıt
    Saolasin hocam videoya musait bir zamanda bakicam.

Aslinda en buyuk sorun tus kombinasyonlari.50 milyon tus var oyunda nerdeyse ne yapicagimi sasiriyorum.
  • quote:

Saolasin hocam videoya musait bir zamanda bakicam.

Aslinda en buyuk sorun tus kombinasyonlari.50 milyon tus var oyunda nerdeyse ne yapicagimi sasiriyorum.

Uçak için güzel bir joystick almak belki işe yarar =(

• TITAN291 T kullanıcısına yanıt
    Yaza logitech 3d max pro almayi dusunuyorum.
    Belki thrustmasterin bir urununu de alabilirim.
  • Sıktı ya. Panzer 4 Tf2 var full upgradeli. 1940 yapımı T-40'a üç dört sefer sıkıyorum yakın mesafeden sektiriyor hepsini. Dönüyor tek atıyor. Para kazanmak zaten hayal oldu. Araç masrafı çıksa şükrediyorum. İlla para yatır premium hesaba geç diyor ki onun da faydaları şüpheli. Kazandığımız parayı ikiye mi katlıyor? Sitesinde 40 dolar 180 günlük premium, bizde 350 küsur bir şeye denk geliyor. Ucuz olsa alacağım da bu fiyatlar ne.

• para kazanmak istiyorsanız takım arkadaşı bulun birbirinizden destek alın mermilere iyi alışın hangi mermi tek atar hangi noktadan rakip kritik yer öğrenmek için zaman ve bolca maç lazım ben 75 lvlim daha hala birşeyler öğreniyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Sıktı ya. Panzer 4 Tf2 var full upgradeli. 1940 yapımı T-40'a üç dört sefer sıkıyorum yakın mesafeden sektiriyor hepsini. Dönüyor tek atıyor. Para kazanmak zaten hayal oldu. Araç masrafı çıksa şükrediyorum. İlla para yatır premium hesaba geç diyor ki onun da faydaları şüpheli. Kazandığımız parayı ikiye mi katlıyor? Sitesinde 40 dolar 180 günlük premium, bizde 350 küsur bir şeye denk geliyor. Ucuz olsa alacağım da bu fiyatlar ne.

warband shop =) yeşil biletleri toplayıp buradan araç almayı deneyebilirsin. Günlük görevleri yaparak rank 3 araçları topla, en son xp50 uçağını aldım. 4.0 pre.

• Bu oyun simulasyon 'ya böyle "tek atıyorlar" felan

Para Kazanma da aynı şekilde simulasyon "zor" yani tabi bunun marketing'i de kendilerince simulasyon

Simulasyon nedir? Gerçek hayata benzer ee gerçek hayatta zırt pırt savaşılmadığı için demek ki benimde oyuna giresim zırt pırt oluyor

Sonuç:Evet oyun simulasyon :D

• 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.