Şimdi Ara

War Thunder (2013) [ANA KONU] (426. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.869
Cevap
52
Favori
370.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: UberKleiner

quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

quote:

Orijinalden alıntı: GARYOSAVAN

Tank için doğru olabilir ancak uçak kasarken Tier IV - V arası 4-5 sim maçı yaparak jet açabiliyorsunuz. ;)

War Thunder (2013) [ANA KONU]  War Thunder (2013) [ANA KONU]

selamlar.. elimde 2 adet premium tank var.. tiger 2 ve strv81.. sizce t29 mu almak mantıklı olur.. yoksa m46 mı ?.. Yada is2 mi almak mantıklı.. birde en uygun nereden alabilirim bu golden eagle leri yada premium accountları.. 1 yıllık premium alacağım.. çok oynamıyorum saatlerce arkadaşla giriyorum yada bazen solo giriyorum.. tanırsınız Tayox..

War Thunder (2013) [ANA KONU]

eklerseniz beraber oynuyabiliriz arkadaşlar... bu arada..

T29 bariz şekilde pay to win tankı. Bu bakımdan M46 almak yerine kesinlikle T29 öneririm. Ancak ilerde tank üzerinde olumsuz değişiklik yapılmayacağı konusunda garanti veremem, çünkü oyunun yapımcısı Gaijin firması, para verip de aldığımız premium araçları kafasına göre nerfleyebilen aşağılık bir firma.

Is 2 ye gelirsek, canavar gibi topu olmasına rağmen, top eğimi sadece 3 derece olduğu için en ufak kaldırıma çıktığınızda nişan almakta zorlanırsınız. Ayrıca zırhı iyi değildir, top yükleme süresi uzundur.

Is 2 ye alternatif olarak T44 122 düşünebilirsiniz. Daha düşük BR i, ummadığınız anda sektiren stalinium zırhı, Is 2 ile aynı topu ve nispeten daha iyi olan 5 derece top eğim açısı, orta tank olmasından dolayı daha iyi hız ve manevrası vardır.

Ancak her ne olursa olsun, alacağınız premium tankı seçerken hangi ülkeyi kasmak istediğinizi de düşünüp ona göre seçim yapın.

+1 Gaijin satış taktiği önce op bir araç yapıp (premium) belli bir süre op bıraktıktan sonra (amaç insanların alması) nerfleyebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Tank için doğru olabilir ancak uçak kasarken Tier IV - V arası 4-5 sim maçı yaparak jet açabiliyorsunuz. ;)

selamlar.. elimde 2 adet premium tank var.. tiger 2 ve strv81.. sizce t29 mu almak mantıklı olur.. yoksa m46 mı ?.. Yada is2 mi almak mantıklı.. birde en uygun nereden alabilirim bu golden eagle leri yada premium accountları.. 1 yıllık premium alacağım.. çok oynamıyorum saatlerce arkadaşla giriyorum yada bazen solo giriyorum.. tanırsınız Tayox..

T29 bariz şekilde pay to win tankı. Bu bakımdan M46 almak yerine kesinlikle T29 öneririm. Ancak ilerde tank üzerinde olumsuz değişiklik yapılmayacağı konusunda garanti veremem, çünkü oyunun yapımcısı Gaijin firması, para verip de aldığımız premium araçları kafasına göre nerfleyebilen aşağılık bir firma.

Is 2 ye gelirsek, canavar gibi topu olmasına rağmen, top eğimi sadece 3 derece olduğu için en ufak kaldırıma çıktığınızda nişan almakta zorlanırsınız. Ayrıca zırhı iyi değildir, top yükleme süresi uzundur.

Is 2 ye alternatif olarak T44 122 düşünebilirsiniz. Daha düşük BR i, ummadığınız anda sektiren stalinium zırhı, Is 2 ile aynı topu ve nispeten daha iyi olan 5 derece top eğim açısı, orta tank olmasından dolayı daha iyi hız ve manevrası vardır.

Ancak her ne olursa olsun, alacağınız premium tankı seçerken hangi ülkeyi kasmak istediğinizi de düşünüp ona göre seçim yapın.

t29 aldım hocam.. yanlız alışamadım tanka.. tiger la girdiğimde en kötü 2-3 tank düşürürken bunda 1 adam bile alamıyorum.. Yada benim beceriksizliğim

• quote:

quote:

quote:

quote:

t29 aldım hocam.. yanlız alışamadım tanka.. tiger la girdiğimde en kötü 2-3 tank düşürürken bunda 1 adam bile alamıyorum.. Yada benim beceriksizliğim

Alışma meselesi,zamanla olur

• quote:

quote:

quote:

quote:

Oynaya oynaya alışırsınız. Topunun delmesi iyi, hasarı mükemmel. Taret zırhı da iyi ancak, fazla güvenmeyin. Millet yavaş yavaş taret zırhını delmeyi çözmeye başladı bu aletin. Hull down yaparak veya sniper takılarak güzel işler çıkartabilirsiniz.

• UberKleiner kullanıcısına yanıt
    Hep açık alan geliyor pusulacak map yok.. yandan direk tek yiyor meret zaten.. sniper takilmak mantikli yada vur kaç onada pusulcak yer lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EA6F8F78B -- 4 Ağustos 2016; 20:12:45 >
  • arkadaşlar bir sorum olucaktı aslında daha cok tavsıye ıstıyorum hangı ulkeyı secmem konusunda bılıyorum cok gordunuz boyle sorular ama bende cıdden arastırdım, sımdı soyle almanlar dısında her ulkeyle oynadım hepsını denedım ve oyun stılım agırlıklı olarak bomber ANCAK fıghter ilede boom and zoom taktıgı ıle oynamaya bayılıyorum tabıı sımdı bomber ısen abd kas vs dıyceksınız bılıyorum ama arada fıghter oynadıgım ıcın boom and zoom acısından enerjı kullanımı acısından abd ucakları sorun yaratır mı yanı cok ezılır mıyım ne dusunuyorsunuz ?
  • AeroDynamic34 kullanıcısına yanıt
    almanda abd de iş görür boom and zoom taktiği ile alman bf serisinin manevralarıda iyi sayılır tavsiye ederim dikkat etmen gereken nokta rakiplerine göre irtifa avantajını yakalamalısın yoksa işin zor gerçi 5-6k ya çıksanda oynamayı bilen rus ingiliz japon uçakları ile o irtifalara çıkıp peşine takılabiliyorlar
  • Deniz savaşları için duyuru yapıldı. Kapalı beta bu yıl başlayacakmış.
  • oyuna girince gamescom2016 puanları diye bir şey veriyor. nasıl kullanıyoruz bunu? yapılan savaş 0/5 yazıyor, savaş yapıyorum ama hala aynı
  • 5.3 Battle rate ye sahip rus t34-85 ile dengin olan düşmanlardan sektirdiğin mermiyi 6.7 br ye sahip king tigerle sektiremezsin, kim kral kim ezik belli değil, zırh delme/delme sonrası hasar mekaniklerinin gerçek fizik kurallarıyla uzaktan yakında alakası yok, tam bir hayal kırıklığı, gerçek dışılık had safhada.

45 model king tiger tankının karşısına 300-400 mm delen sabot atan, kendisinin yarısı kadar boyuta sahip alçak silüetli canavar t54 leri çıkarırlar, yetmedi hesh mermi atan delmese bile tankı perişan eden chieftainlerle, M60 lara dövdürürler yine yetmedi 800-900 mm penetrasyona sahip güncel diyebileceğimiz Anti Tank Güdümlü mermilerine tiger2 panther2 avlattırırlar. Diğer ülkelere de atgm geldi ancak en iyi vuran en isabetli gelene geçene tek atan rus olanlar her zamanki gibi.

Siz bi taraftan mesafe hız hesaplayıp topunuzla hedefi nişan alarak vurmaya çalışırken karşınızdaki rus It1 i hiç bir mesafe hız hesabı yapmaya gerek durmadan hiç bir yetenek gerektirmeyecek şekilde sadece retikülü üzerinize tutarak siz tek atışta uçurur (BU OYUNA ATGM KOYANIN TA AKLINA TÜKÜREYİM, AYNI WOT TAKİ ARTİ SAÇMALIĞI GİBİ OLMUŞ, GERİZEKALILIKTA BİRBİRLERİYLE YARIŞMAKTA BU İKİ RUS OYUNU)

Bu nasıl kafadır arkadaş, bütün olayı hedef mesafesi, hız, irtifa, dirisa, hesabı olan, yanin tamamen nişancı yeteneğine bakan kara savaşına WOT domates articilerine özenircesine kullanımı hiç bir yetenek istemeyen ATGM sokmak? Atgm ler bu oyuna geldiğinde bir maç Tier5 oynadım rus it1 tankı 14-0 çekince oyunu komple pc den sildim attım.

Modern Combat isteseydik gider battlfield serisi oynardık değilmi, orda bolca atgm de var bunu yanında bir sürü anti missile karşı savunma sistemi de var, heli uçak ne ararsan bolca var zaten, yıllardır oturmuş bi platform aynı zamanda.

40 lı yılların düşük hızlı düşük hasarlı top mühimmatına karşı 60 ların güdümlü mermilerini eşleştiren salak bir oyundur, 5 KURUŞ PARA DA HARCAMAYIN BU ÇÖP OYUNA, OYNAMAYIN, TAVSİYE DE ETMEYİN.

Bu kafayla 3 senedir Prime time de 30 k oyuncuyla 5-6 savaş modunda matchmaker oluşturacam diye sürünmeye devam etsinler, yapımcıların burunları sürtülmeye devam etsin bi süre daha, hiç ihtimal vermiyorum ama belki akıllanırlar da kafalarına dank eder bazı gerçekler.

Ha bu yazdıklarımı 30 k dan fazla maçı olan good-excellent arası statlara sahip bir War thunder oyuncusu olarak yazıyorum, 20 gb kotanızı ve hdd nizi doldurmaya değmez

Ticaret ahlakı olarak diğer rus tank oyunu şirketi Wargaming den çok daha ahlaksızdırlar, size % 50 indirimle sattıkları tankın bir hafta sonra savaş tierini yükseltip topunu mermisini bozarlar müşteriyle ağır taşak geçerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurs@tz -- 19 Mart 2017; 5:18:30 >

• sildim gitti oyunu
  • Vallahi uzun süredir benimde elim varmıyor.Oyundaki dengesizlikleri bir tarafa bıraktım.
    Bir dünya para verip aldığım joistic bu oyun tam destek verdiği halde oyunun dinamikleri nedniyle kullışlı değil..smilatörde kullanıyorum ama o simulatör öyle bir ayarlanmış ki profesyonel joistickle bile zor kontrol etmek uçağı.Çok zor yapılmış.. SB e yakın RB de ise joistiğe gerek olmayacka akdar kolay yapılmış.Yani bu arada kesinlikle bir mod olmalıydı..AB ise adına yakışır seviyede bir mod.

Sizin anlayacağınız bu ve benzer sebeplerden benimde elim varmıyor oyunu açmaya.Sİlemiyorumda
  • bu oyundan bıkanlar dcs world e baksınlar, oyun içi tüm uçak ve tanklar birebir özellikleriyle aktarılmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leopard

bu oyundan bıkanlar dcs world e baksınlar, oyun içi tüm uçak ve tanklar birebir özellikleriyle aktarılmış

Tanklar derken? Dcs ye tanklar da mı eklendi?

• quote:

bu oyundan bıkanlar dcs world e baksınlar, oyun içi tüm uçak ve tanklar birebir özellikleriyle aktarılmış

DCS World 2 cok guzel olacak deniyor ama butun araclar ucretsiz degil ne yazikki :(
  • quote:

quote:

Tanklar derken? Dcs ye tanklar da mı eklendi?

tank, zpt, ucaksavar ne istersen var

• Doğru varmış da, hacım o grafikler ne öyle. Simulasyon kısmı iyidir saygı duyarım, ama grafikler Delta Force Xtreme gibi.
  • quote:

Doğru varmış da, hacım o grafikler ne öyle. Simulasyon kısmı iyidir saygı duyarım, ama grafikler Delta Force Xtreme gibi.

grafik modlari var bolca havadan super ama yer konusunda katkisi daha az, zaten haritada bir bf3 ayrintisi olsa bu oyunu oynayamazsin çünkü oyun herkesi bir alana katıyor, tanki ucagiyla ayni haritadasin, ucak kismini oynamak daha zevkli şahsen, havadan yere ucak kullanacaksan track ir falan sart, yoksa yerdeki araclari gormek cok zor, ucaktaki podun kamerasindan bakiyosun tabii gözle arama gibi birşey yok ama harita cok büyük ara babam ara bitmiyor

• quote:

quote:

Doğru varmış da, hacım o grafikler ne öyle. Simulasyon kısmı iyidir saygı duyarım, ama grafikler Delta Force Xtreme gibi.

grafik modlari var bolca havadan super ama yer konusunda katkisi daha az, zaten haritada bir bf3 ayrintisi olsa bu oyunu oynayamazsin çünkü oyun herkesi bir alana katıyor, tanki ucagiyla ayni haritadasin, ucak kismini oynamak daha zevkli şahsen, havadan yere ucak kullanacaksan track ir falan sart, yoksa yerdeki araclari gormek cok zor, ucaktaki podun kamerasindan bakiyosun tabii gözle arama gibi birşey yok ama harita cok büyük ara babam ara bitmiyor

simülasyon olarak mükemmel oyunmuş, ama beni pek açmadı. O kadar simülasyon ağır gelir bana. Yine de tavsiyeler için teşekkürler.

• Bu bir dram
  • 
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.