Şimdi Ara

War Thunder (2013) [ANA KONU] (424. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.870
Cevap
52
Favori
370.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba herkese, oyuna yeni başladım. Daha önceden de oynamıştım ama o zamanlar üstüne gidememiştim. Daha çok tanklar için başladım oyuna uçaklar pek ilgilendirmiyor beni. Şuan Almanlardan gidiyorum Maus yolundayım PZ III E var, onun dışında Panzerjager'i açmaya çalışıyorum o yoldan gitmek için ama onun yerine Jagdtiger yoluna gitsem daha mı mantıklı olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

Merhaba herkese, oyuna yeni başladım. Daha önceden de oynamıştım ama o zamanlar üstüne gidememiştim. Daha çok tanklar için başladım oyuna uçaklar pek ilgilendirmiyor beni. Şuan Almanlardan gidiyorum Maus yolundayım PZ III E var, onun dışında Panzerjager'i açmaya çalışıyorum o yoldan gitmek için ama onun yerine Jagdtiger yoluna gitsem daha mı mantıklı olur?

Tankı ne amaçla kullanacaksın o önemli.Panzerjager tank avcısı,Jagdtigerde tank avcısı.Jagdtiger yolu hangisiyse ondan gitmen mantıklı bu durumda.Gepard yolunda artyler var diye biliyorum.
    Ben Tiger yolundan gidiyorum mesela.Ama diğer tanklarıda kullanmak istiyorum.Senin zevkine bağlı yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyunda tankların eşleştirmesi neye göre oluyor?

mürettebata tank seçerken seviye 1-2-3 diye seçiyoruz. mesela 2. seviye tank seçersek rakipler hep 2. seviye mi oluyor? bir de tankların ratingi var yoksa buna göre mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

bu oyunda tankların eşleştirmesi neye göre oluyor?

mürettebata tank seçerken seviye 1-2-3 diye seçiyoruz. mesela 2. seviye tank seçersek rakipler hep 2. seviye mi oluyor? bir de tankların ratingi var yoksa buna göre mi?

tanklarda br değeri var. karşılaşmada o değere +1-1 olarak ayarlıyor. örnek rakamları sallıyorum br'si 3.7-4.2-3.5 dizdin, savaşa girdiğinde karşına en fazla 5.2 br değerinde tank çıkar.
  • stug III G ne güzelmiş ya. bu aralar stugla oynuyorum, kafam rahat yandan falan yakalanmazsanız sorun yok önden falan çok iyi sektiriyor.
  • Ben aracımı buldum muhrip dicker max maşallah ismi gibi namlu eğimi süper biraz pusucu oldum ama ne yapayım abisinide aldım sturer emil memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN291

quote:

tanklarda br değeri var. karşılaşmada o değere +1-1 olarak ayarlıyor. örnek rakamları sallıyorum br'si 3.7-4.2-3.5 dizdin, savaşa girdiğinde karşına en fazla 5.2 br değerinde tank çıkar.

Kendi tanklarının ortalama BR'sinin +1/-1 'i mi yoksa en yüksek BR'li tankının +1/-1'i mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desiremusic -- 18 Haziran 2016; 8:56:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

quote:

quote:

Kendi tanklarının ortalama BR'sinin +1/-1 'i mi yoksa en yüksek BR'li tankının +1/-1'i mi? Ben

en yüksek olanın br'si, o yüzden dizerken dikkat etmek lazım =)

• Arkadaşlar merhaba bende yeni başmalayı düşünüyorum daha önce world of tanks falanda oynamadım . Genel olarak uçaklara daha çok ilgim var . Oyunda tank yada uçak seçip onun üzerinden mi ilerlememiz gerekiyor ? Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Arkadaşlar merhaba bende yeni başmalayı düşünüyorum daha önce world of tanks falanda oynamadım . Genel olarak uçaklara daha çok ilgim var . Oyunda tank yada uçak seçip onun üzerinden mi ilerlememiz gerekiyor ? Şimdiden teşekkürler

tank, uçak hangisini istersen onun üzerinden gidebilirsin. oyun aslında uçaklar üzerine kurulu olduğundan uçaklarda daha başarılı kabul eden çok.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba bende yeni başmalayı düşünüyorum daha önce world of tanks falanda oynamadım . Genel olarak uçaklara daha çok ilgim var . Oyunda tank yada uçak seçip onun üzerinden mi ilerlememiz gerekiyor ? Şimdiden teşekkürler

tank, uçak hangisini istersen onun üzerinden gidebilirsin. oyun aslında uçaklar üzerine kurulu olduğundan uçaklarda daha başarılı kabul eden çok.

Peki hocam bana tavsiyelerde bulunur musun ? Hangi ülkeyi seçmeliyim ? Nasıl gelişmeliyim gibi
  • quote:

quote:

quote:

Peki hocam bana tavsiyelerde bulunur musun ? Hangi ülkeyi seçmeliyim ? Nasıl gelişmeliyim gibi

rus ingiliz japonlar iyi manevra yaparlar iyide vururlar ama hızları düşük kalır abd ve alman uçaklarıda yüksek irtifa uçakları hızları yüksek ama manevraları pek iyi sayılmaz özellikle fw serisi bunlarla daha çok yüksek irtifa uçan uçakları düşürmen gerekiyor yeri geldiğinde diğer uçaklara pike dalışı yapıp tekrar yüksek hız ile yükselip arayı açtıktan sonra tekrar dalışa geçip indirmek amaç

• quote:

quote:

quote:

uçak fazla oynamadım net bilgi verme şansım yok.

• Tank çıktıktan beri uçaklarla oynamıyorum. İlk başlarda op rus uçaklarından gına geldiği için bırakmıştım. Tank iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uçaklar hakkında taktik verebilcek var mı ? İngilizleri seçtim ilk uçağımı araştırmada en soldan huricane i araştırdım . 2. Olarak bi bombacı araştırayım dedim ama hata mı ettim bilmiyorum . Tavsiyelerinizi bekliyorum
  • Selam arkadaşlar,

Uçak hasar aldığında uçağı nasıl terk ediyoruz bilgisi olan var mı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aysberg34

Selam arkadaşlar,

Uçak hasar aldığında uçağı nasıl terk ediyoruz bilgisi olan var mı :)

J'ye basılı tutuyorsun.
  • Eyvallah, çok teşekkür ederim
  • tank oynarken düşman nasıl işaretleniyor? bi bulamadım
  • GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    Mouse orta tuş ile rakibi seç, sırası ile "T" sonra numerik padden "1" ve "7" ye bas.
  • 
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.