Şimdi Ara

War Thunder (2013) [ANA KONU] (422. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.869
Cevap
52
Favori
370.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefona free eagles yukleyin gelen koda fdjcy yazin giris yapin sonra kodlari sizde paylasin az kazandiriyor altini ama olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve gemiler oyuna dahil olur .
  • Armored Warfare kısa haber

%100 Reputation yani XP
    %100 Credit

Event'i başlamıştır bilginize.
  • Oyuna dahil olan gemileri nasıl kullanacağız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusyunus

Oyuna dahil olan gemileri nasıl kullanacağız...

Etkinlikler Lost shoresden girersin

Bu arada yorum yapim bu oyunun her ne kadar kötü yanları olsada sunduğu çeşitlilik sunduğu modlar çok güzel özellikle gemi olayı çok hoşuma gitmiş empire total war sea battle oynuyor gibi hissettim
  • Yardımın için teşekkürler oyun güzelde basit mod da bazen sıkıyor...

Gemi modunda yeni model gemiler eklenir.. en kısa zamanda ...
  • Bu gemi modu basit bir etkinlik olarak eklendi, kalıcı değil yani. Doya doya oynayıp hevesinizi alın, bir süre sonra kaldırılır.
  • Arkadaşlar bende oyuna başladım alman tankları tier 2 deyim benim tankları mı güçsüz ,ben mi çok acemiyim oyunda ,hile yada hızlı nişanlama gibi haksız kazanç sağlayacak mevzular mı var çözemedim saklanıyorum zayıf noktalarımı göstermiyorum saçma şekillerde tek atış ölebiliyorum özellikle şu saçma dönüştürülebilir araştırma puanı rezalet birde tüm geliştirmelerini tamamladığımız araçlardan kazandığımız tecrübee puanları havaya mı saçılıyor ?
  • pinktank kullanıcısına yanıt
    senin tanklar güçsüz
    rus tanklarının bariz üstünlüğü var oyunda. bu yüzden bıraktım ben. tier 1 de takılacaksan oyna
  • GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    Hoppala neyse çok ilerlemeden rus tankları geliştireyim teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

senin tanklar güçsüz
    rus tanklarının bariz üstünlüğü var oyunda. bu yüzden bıraktım ben. tier 1 de takılacaksan oyna

Bunu oyunun resmi Türkçe forumunda söylediğin zaman sendromlu teletabi önce bir güzel hakaret ve rencide ediyor, sonra da banlıyor.

War Thunder resmi forumunu kullanmayınız.

Edit: Genel olarak herkese yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberKleiner -- 10 Nisan 2016; 9:13:19 >
  • merhaba arkadaşlar. bende yeni başladım uçak kısmına. ingiliz avcıları ile tier 2 deyim. spitfire mk la ile oynuyorum. ama gelen giden tek atıyor. adamı arkadan yakalayınca vursam da bir türlü indiremiyorum. ama benim arkama geçen ya 3-5 mermide ya pilotu indiriyor yada kanatı kırıyor. tavsiyeleri bekliyorum :D
  • elondel E kullanıcısına yanıt
    Pilotun canlılığını arttır ve uçağın kanat sağlamlığı gibi parçalarını araştır faydası olur.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu aralar güzel bir etkinlik var. Bedavadan rus ve ingiliz premium tank, 2 adet de premium uçak kazanma şansınız var.

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/308878-special-event-series-chronicles-of-world-war-ii/
  • T34-85 den çektiğim kadar hiçbir tanktan çekmedim arkadaş. Tiger 2. Tiger 2 H ve Ferdinant üçlemesiyle oynuyorum yakında üst seviye tanklarda açılır ama bu kıç kadar T34 beni tek atışla öldürebiliyor. Ve tankın anası ağlıyor. Oyunda bariz şekilde Rus tanklarının gücüyle oynanmış ve Alman tanklarının gücü dibe vurulmuş ama buna rağmen Almanlarla oynayıp karşı takımda ki Rus tankların korkulu rüyası olmaya devam edeceğim. Bu Ruslar her ne kadar bu tür oyunlarda kendilerini güçlü gibi gösterseler de tarih yalan söylemez. Bir Tiger, Bir Panter tankı meydana çıktığı zaman bu Ruslar, İngilizler kaçacak delik arardılar eyy gidi führer reis senin gibi adam lazım bu memlekete. :D
  • arkadaşlar.uzun zamandan beri oyuna girmiyurdum.bugün oyuna girdim oyun başlamadan önce güncelleme yaptı otomatik olarak ve sonra oyuna girdim ve tankların motor sesi artık gelmiyor.sizdede aynı durum varmı.ben basitleştirilmiş modda dış görünümde oynuyorum
  • jack76 J kullanıcısına yanıt
    T34-85 , IS-1 , kv-85 üçlüsü var bende de 3. seviye Rus tankları. Aynı durum benim için geçerli , karşıma tiger veya panter çıktı mı genelde tek atıyorlar bana. Rus tanklarının en büyük artısı zırhları daha kalın almanlara göre. Yoksa almanlar top gücünde daha iyiler. Rus tanklarının taretleri aşağıya inmiyor bile. Bayırlarda rus tankı etkisiz hale geliyor iyi hamle yaparsanız.
  • Merhaba, oyuna dün girmek istediğimde kod 5 hatası verdi. Oyunu kaldırdım yeniden yüklemek için şimdi de yeniden yüklemeye bile izin vermiyor aynı hata kodundan dolayı! Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?
  • Uzun süre sonra oyuna gireyim dedim ama her Launcher'ı açtığımda mavi ekran veriyor, reset atıyor, anakart markasını gösterdiği yerde bir kaç kere reset atıyor sonra PC açılıyor. Steam dosya doğrulama yaptım eksik olanları indirdi. Ama hala sorun devam ediyor.
  • 
Sayfa: önceki 420421422423424
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.