Şimdi Ara

WAR'A BAŞLICAM. BİRKAÇ SORUM OLCAKTI.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1- Oyunu netten indirmeyi düşünüyorum. İndirsem bi sorun olurmu.
    2- Netten indirirsem Free trial olarak yine 1 ay oynayabilirmiyim
    3- İngilizcem pek iyi değil. oyunda çok zorluk çekermiyim.
    4- Parayla bi pack alınıomuş galiba onu almasam çok farkedermi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukopat -- 27 Temmuz 2011; 17:52:32 >

• 1- Oyunu netten indirmeyi düşünüyorum. İndirsem bi sorun olurmu.
    2- Netten indirirsem Free trial olarak yine 1 ay oynayabilirmiyim
    3- İngilizcem pek iyi değil. oyunda çok zorluk çekermiyim.
    4- Parayla bi pack alınıomuş galiba onu almasam çok farkedermi.

1-Hayır
    2-hAYIR tabiki (tam bilmiyorum)
    3-Evet.(orta düzey ingilzcen varsa yeterli yada daha önce knight,sro tarzı ingilizce bir oyun oynamışsanda bu oyunuda kıvırırsın , quest lere bağlı bir oyun değil zaten , anlamadığın şeyleri google translate'den çevirirsin)
    4-Fark eder tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-35D1D8426 -- 27 Temmuz 2011; 18:16:48 >
  • Fark etmez o packi alsanda almasanda.O pack sana sadece pvp yaparken fazladan rr kazanımı sağlar ki almasanda oynarsın biraz daha yavaş olur o kadar.Başka +ları yokmu var ama önemli şeyler değil.İşte 4 tane thropy alma hakkı veriyor , 3 tane görünüş değiştirme kağıdı 3 pet ve 1 tanede rr60 bineği.
  • Trialı master account'a döndürmek için aylık ücret ödemek yeterli mi? Öyleyse başlıyorum ama bana git kutu al kodu gir aktif et derlerse bu iş yatar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbaba89 -- 31 Temmuz 2011; 22:12:43 >
  • Aylık ücret ödemen yeterli.Başka birşey yapmana gerek yok.
  • birde etrafında 5 kere dönüp trial trial trial demen yeterli, ama bunu oyundan tam çıkacağın 20sn içinde yapman gerekiyor,

ve ingilizce olarak..

buna hala inanan varsa başlamasın, o RVR PACK oyunu ileride oynayacaklar için önemli %60lık binek çok önemli kaçarken arkanıza bakma ihitmalinizi azaltıyor.

13€ çok para gelmiyorsa alın oynayın, ama bana deseler şimdi başlarmısın double aegis olmayacağı için yeni account açmam her kilitte %20 almak çok farkettiriyor zone leech yaparken ;)
  • beyler bende grafileri felan gördüm begendim oyunu şuan demosunu indiriyorum biraz takilim begenirsem oyuna devam edebilrim.. fakat ödeme işi nasıl oluyor her aynımı oluyor para kime gidiyor vs vs.. bir bilgilendirme yaparsanız sevinirim ..
  • Her ay sitesinden 14 dolara aylık alıyorsun.Zaten bir kere alırsan o otomatik diğer aylarda aylık çeker karttan sen iptal etmezsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazuach

Her ay sitesinden 14 dolara aylık alıyorsun.Zaten bir kere alırsan o otomatik diğer aylarda aylık çeker karttan sen iptal etmezsen.

eyw hacı saol .. da .. yaklaşık 1 saat oynadım.. bizden geçmiş bu oyunlar ya .. hiç keyif vermiyor vermedigi gibi sıkıyor artık .. nerde eski ultima online .. 2005 2006 daki knight online .. o kadar da bekledım patch yüklerken.. neyse saglık olsun ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.