Şimdi Ara

WALKMAN PHONE W910İ İNCELEMESİ(2008yılın telefonu) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.379
Cevap
1
Favori
170.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar peşin alacaksanız zaten ürünün liste fiyatı 729 ytl ve bunun üzerinden yüzde 5 indirim yapıyorlar. Mesela teknosa da bu cihaz var, yoksa da 1 gün içinde getirtiyorlar, peşin ödemede de yüzde 5 indirim var, yani 690 a gelio, bence hiç öyle uğraşmayın gidin teknosadan veya bu tarz bi yerden alın.
  • Millet bir sorunum var. Telefon iyi hoş güzel de şarjı çabuk bitiyor.Mesela kulaklığı takmadan müzik dinleyince şarj hemen azalıyor.Sizin şarj kaç gün gidiyor?ve günlük kaç saat müzik dinliyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tevbu -- 4 Mart 2008; 0:25:30 >
  • Ya benim sorumda track id ile ilgili, türkiyede hizmeti var mı bunun?
  • Çok güzel tel. ama bana göre değil.
  • Arkadaşlar bu telefonda oynanabilecek güzel oyunlar var mı ya nerden bulacaz, böyle içinde hareket sensörünü kullanabileceğimiz, ekranı yatay olarakta oynayabileceğimiz oyunlar olacak
  • Arkadaşlar ben müzik dinlerim birazda şekil isterim derseniz bence mükemmel bir telefon alın derim. N95 ten daha kaliteli müziği var buna da inanın yani :)
  • öle megabassı açın sesi 2 veya 2.5 birim azaltın sanırım dinlediğiniz gerçek şarkı olduğunu o zaman anlıcaksınız ama yeni fw de tema uyumsuzluğu var söleyimm ve bu giderilmeli kesinlikle bazı arkadaşlar kulaklığa kalitesiz demiş pes doğrusu birde biri n81 demiş bende ikisi arasında kalmıştım biliomusun ama w910i aldım ve çok memnunum çok şık ve harika bi makine w910i
  • yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum allah gülegle kullanmayı nasip etsin. Ben telin şarjından memnunum şu an telefonla alaklı hiçbir sıkıntım yok gayet memnunum almayı düşünen arkadaşlara her zaman dediğim gibi kamera çok önemli değil müzik için istiyorum diyorlarsa buyursun alsınlar ama bu demek değil ki kamerası kötü o da yeterli bence ancak 5 mp lik tellerle kıyaslama yapmaya gerek yok...

arkadaşlar telefon piyasaya daha yeni yeni dökükülüyor ben uzun süre kılıf aradım tele uygun zar zor buldum yurtdışından getirttirdim. hem silikon hem kristal kapak var bende. her ikiside tam birebir uyuyor. silikon kapagın kendisindede kızak var tamamen çevreliyor. sizde benşm gibi teline kıyamıyorsanız yardımcı olabilirim. ben bu ürünlerin satıcısı değilim yanlış anlamayın sadece nolur ne olmaz diye ikişer tane getirtmiştim yani elimde her ikisinde sadece birer tane fazla var isteyen olursa pm atsınlar konuşup halledelim.burda konuyu kirletmeye gerek yok.

bu arada diğer arkadaşlara birşey soracaktım ben telefonun ışıkları ile birkaç ilginç deneyim yaşadım. Bi gece teli şarja takmıştım ışıkları yanıp yanıp söndü sonra bir daha olmadı birde kapalıyken tel şarja taktığımda üst tuşların arkası kırmızı yandı. sizdede oluyor mu hiç. vallaha daha anlamadım telin huyunu ama yine de iyi anlaşıyoruz

• Bazende telefon res atıyor kendi kendine, bide arkada ve önde küçücük birer beyaz npkta var, bunlar arda bi kırmızı yanıyo bunlar nedir acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: sneakersnack

Bazende telefon res atıyor kendi kendine, bide arkada ve önde küçücük birer beyaz npkta var, bunlar arda bi kırmızı yanıyo bunlar nedir acaba

öndeki değil de arkadaki kırmızı yanar.

Öndeki ışık sensörüdür ekran parlaklığını ayarlar. Arkadaki ise video kayıt ışığıdır ve tel açılırken yanar.... Res atma olayınıda iraz daha nlatsana durduk yeremi yapıyo yoksa özellikle bir işle uğraşırken falan mı yapıtyor
  • ben telefona reset attırma yolunu bulmuştum kulaklıkla müzik dinleyin sonra çalarken kulaklığı çıkartın telefon diyecekki hoparlorden çalayımmı sizde o soruyu yanıtlamadan kulaklığı yeniden takıcaksınız sonra hoparlorden çal diyeceksiniz reset atmıştı eski fw de çok uğraştım ya
  • güzel inceleme,harika telefon ericsson almayı düşünürsem bir bunu alabilirim,ilk tercihim olur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kerayuzun

quote:

Bazende telefon res atıyor kendi kendine, bide arkada ve önde küçücük birer beyaz npkta var, bunlar arda bi kırmızı yanıyo bunlar nedir acaba

Öndeki ışık sensörüdür ekran parlaklığını ayarlar. Arkadaki ise video kayıt ışığıdır ve tel açılırken yanar
    .... Res atma olayınıda iraz daha nlatsana durduk yeremi yapıyo yoksa özellikle bir işle uğraşırken falan mı yapıtyor

nasıl yani?? bilmediğimiz özellikler mi var telefonda yaw???
    ya bide çekim gücünü gösteren simgenin üstünde (eski telefonlarda "gprs" simgesi olan yerde) bi "c" harfi var.. o nedir ki yaw??

• nedir bu ışık sensörü yaw?? açıklayacak biri yokmu??

quote:

Orjinalden alıntı: Kızıl Baron

quote:

Orjinalden alıntı: kerayuzun

quote:

Öndeki ışık sensörüdür ekran parlaklığını ayarlar. Arkadaki ise video kayıt ışığıdır ve tel açılırken yanar
    .... Res atma olayınıda iraz daha nlatsana durduk yeremi yapıyo yoksa özellikle bir işle uğraşırken falan mı yapıtyor

nasıl yani?? bilmediğimiz özellikler mi var telefonda yaw???
    ya bide çekim gücünü gösteren simgenin üstünde (eski telefonlarda "gprs" simgesi olan yerde) bi "c" harfi var.. o nedir ki yaw??

• bu telefonda yüklü gelen oyunlkar nasıl?abes oluyo brz farkındayım ama neyse kullananlardan rica etsem?
  • Orjinalden alıntı: Kızıl Baron

nedir bu ışık sensörü yaw?? açıklayacak biri yokmu??

arkadaşım ışık sensörü dedikleri C çıkış tuşunun üst sağında beyaz bir led bu sensör telefon gün ışığında iken telefonun tuş takımı ışıklarını yakmaz karanlıkta iken yakar yani gece gündüz senserü bu da telefonun piline tasarruf sağlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: magnolia

bu telefonda yüklü gelen oyunlkar nasıl?abes oluyo brz farkındayım ama neyse kullananlardan rica etsem?

Rally var araba yarışı, marble madness var, telefonun hareket sensörüyle oynanıo, bide lumines var puzzle oyunu...

Sensör olayını kaptım, telefonun arka ve önünde beyaz iki nokta var, arkadaşın dediği galiba doğru sadece arkadaki yanıyo kırmızı olarak telefon açılırken. Çok önemli bişey değil üstünde durulmaz. Ama telefon süper. Bide ben bişi sorcam ben atrac yaptım müzikleri 32kbps olarak, pek değişmedi kalite iyi bişey di mi bu :)
  • vay bee... bak hiç farketmemiştim bu özelliği.. :)) yardımların için sağol...

Orjinalden alıntı: ilkeruslu

Orjinalden alıntı: Kızıl Baron

nedir bu ışık sensörü yaw?? açıklayacak biri yokmu??

arkadaşım ışık sensörü dedikleri C çıkış tuşunun üst sağında beyaz bir led bu sensör telefon gün ışığında iken telefonun tuş takımı ışıklarını yakmaz karanlıkta iken yakar yani gece gündüz senserü bu da telefonun piline tasarruf sağlar
  • tühh baya alan olmuş yav
  • slm arkadaslar yeni üye oldum bnen buraya :D

bu telefonu almak istiyorum ben ama suan biraz pahalı gibi yaz ayına kadar beklicem öle alıcam hemde biraz ucuzlamıs olur hemde parayı ozamana kadar biriktirmiş olurum yıllardır se kullanıyorum en son 2tel kullanıyordum w700i.yi kardeşime hediye ettim 2.tel olarak kullandım k310i var bende ve şnanın vga kamerası olmasına ragmen nokianın 2mp.lik tekefonlarından daha iyi resim cekiyor bilgisayara attımda çok net fark ediliyor bu hatta arkadaslar soruyor bana cidden bu telefonlamı çektin die :D bence w910i.nin 2-3 eksigi var ama karizması ve ekranın bunları kapatmaya yetiyor bence

outofocus çok lazımsa 2.el w800 yada w810 almak iyi olur bunun yanında :D ben bu telefona asık oldum resmen ya alanlara hayırlı olsun kıskandım şimdiden sizi :D:D:D

ya bi sorum olucak benim için müzik performansı çok çok önemli w700ide ilk aldım zamanlar hiç iyi degildi fakat sonraları telefon açılmaya başladı ve ben bile tanıyamaz hale geldim müzik kalitesi ve sarj süresi 1ay sonra muhtesem olmuştu ist.-sivas arası tern yolculu yaptım ve tel.li kulamdan çıkarmadan müzik dinledim 24 saat yol sürüyor ve hiç yanlız bırakmadı beni :D:D:D fakat kardesime verdim bu telefonu görünce alıcam seni w910

bu yukarıda bahsettim sey bundada varmı zamanla performansnda degişme oluyormu???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa13 -- 13 Mart 2008; 22:28:34 >

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.