Şimdi Ara

WALKMAN PHONE W910İ İNCELEMESİ(2008yılın telefonu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.380
Cevap
1
Favori
170.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  WALKMAN PHONE W910İ İNCELEMESİ(2008yılın telefonu)

KUTU İÇERİĞİ
    telefon gerçekten çok hoş bi kutu içinde elimize ulaşıyor bunu anlatmak isterdim ama görmeden anlamak pek mümkün deil... içerisinde kulaklık,yazılım cd si, kullanım kılavuzu,şarj aleti,usb kablosu ve kart okuyucu bulunuyor bence gerçekten zengin bi içeriği var güzel kutumuzun...
    DIŞ GÖRÜNÜM VE MALZEME KALİTESİ
    öncelikle telefonun dış görünümü ve malzeme kalitesi mükemmel ötesi ayrıca resimlerde görüldüğünün aksine çok kibar ve zarif mesela aldığım yerde daha önce sadece maketi vardı benim için 1 tane sipariş vermişlerdi ve tüm çalışanlar telefonu dokunabilmek için sıraya geçtiler hatta kızlar telefonun gerçekten ayrı bi havası var bunu belirtmek için bana yardımcı olan bayanın şu sözü açıklayıcı olucaktır sanırım bu telefon deil başka bişe görünüm böle kızak kalitesine gelicek olursak bence bu işte ii olduğu söylenen samsung un yaptığı kızaklı telefonlardan çok daha sağlam görünüo ve harika tam ayarında yapmışlar diyebilirim tuşlar çok yumuşak ve basınca herhangibir ses çıkmıyor.şunuda sölemeliyim dış kaplama o kadar hoş bi malzemeden yapılmışki sanki elinizde bi kadife kumaş varmış hissi veriyor...
    MÜZİK ve VİDEO
    gelelim ses olayına hoparlor sesini pek beğenmedim çok aşırıda kötü denemez ama ii olmadığı kesin bence AMA KULAKLIK SESİ HARİKA şöleki dinlediğim en berrak ses bu telefondan geliyor ses yukseklik seviyesi çokkk aşırı(baş ağrıtıcak kadar) yüksek deil ama son ses açtığınızda dışardan gelen sesleri duyma şansınız kesinlikle 0... walkman 3.0 gerçekten çok hoş olmuş temaya göre onunda teması değişiyor ve görsel öğeleri gerçekten süper.ayrıca salla değiştir fonksiyonunuda unutmamak lazım tabiki. video oynatmak gerçekten çok hoş ve akıcı accelorometer denilen özelliği sayesinde telefonu sola yatırdığınızda tam ekrana geçiyor, inanın bu çok kullanışlı ve hoş bi özellik.
    KAMERA
    telefonu az önce aldım ve aldığımda hava kararmıştı kamerayı dışarda açmadım ama evde florasan ışığı altında çektiğim resim gerçekten çok başarılı ayrıca yine aynı florasan ışığı altında çektiğim video da son derece kaliteli ve akıcı oldu...
    EKRAN
    ekran gerçekten çok buyuk ve parlak renklerde harika. böle bi ekranda video seyretmek buyuk zevk inanın. işte n 95 karşılaştırması

SONUÇ
    kişisel olarak şunu söleyebilirimki telefon görüntü, malzeme kalitesi olarak gerçekten çok hoş ve kesinlikle ayrı bir tarzı var. dışa verdiği ses önemli deil diyosanız benim gibi bu harika makineyi almamak için hiçbir sebebiniz yok..

NOT:bu benim ilk incelemdi bu yüzden bazı eksiklikler ve hatalarım olmuş olabilir. sormak istediğiniz herhangibir soru olursa konu başlığına yazdığınız takdirde elimden geldiğince yardımcı olamaya çalışıcağımdan emin olabilirsiniz.herkese saygılar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolverine55 -- 28 Ağustos 2008; 16:23:22 >

• Hayırlı olsun.
  • saol
    forever walkman
  • Hayırlı olsun da dış sesi bi kıyaslama yaparsak hangi walkman telefon gibi??
  • kıyaslama yapmak biraz zor ama bence pek yeterli deil ama berbatta denilemez.hoparlor sesi vasat diyelim...
  • İnceleme için teşekkürler. Telefonunuzu güle güle kullanmanız dileğiyle.

Foruma telefonla çekilmiş bir kaç fotoğraf örneği ekleyebilirseniz seviniriz.
  • inceleme güzel telefonda hoş dış seside o kadar önemli değil benm için ama
    bari şu kamerayı 3 mp e falan çıkarsalarmış..
    hep aynı hep aynı 2 2 2 2
  • bişe sormak istiyorumm.
    Kulaklıgın takıldığı girişin bi kapağı varmı yoksa açık mı orası..
    kulaklık giriş yeri değişik olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~YuSuFeLiLi~ -- 13 Aralık 2007; 21:45:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: XaPoX

bişe sormak istiyorumm.
    Kulaklıgın takıldığı girişin bi kapağı varmı yoksa açık mı orası..
    kulaklık girişinin değişik olmuş

GSM Arena'dan alıntıdır...

• telefonda autofocus özelliği varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: nick_9602

telefonda autofocus özelliği varmı?

Hayır
  • wolverine55 inceleme için teşekkürler..
  • Hayırlı olsun , güle güle kullan
  • Hocam kendim almış kadar sevindim açıkçası hayırlı olsun telefonun

Fiyat vatanda 700 demiş birisi öbür başlıkta, yeni yılda bende alıcam inşallah
  • Sesi gerçekten cok az K750i nin yanında hiç kalıyo ama kulaklık sesi tartışilmaz bence
  • Valla w810i kadar olur mu bilmiyorum ama muhakkak bu telefon için de akustik vs çıkacaktır. Ses problemi birşekilde çözülür gibime geliyor zira herkes ses seviyesinden bahsediyor, kulaklık kalitesinde bir sorun yok.

wolverine55 kardeş, kutudan çıkan kulaklık standart kulaklık mı yoksa bluetooth mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

İnceleme için teşekkürler. Telefonunuzu güle güle kullanmanız dileğiyle.

Foruma telefonla çekilmiş bir kaç fotoğraf örneği ekleyebilirseniz seviniriz.

elbette knight usta ama şuan telefon şarjda yarın açık havada ve kapalı alanda çektiğim fotolar olucaktır elbet ve inşallah bunları sizinle paylaşıcağım
  • quote:

Orjinalden alıntı: talanas

Valla w810i kadar olur mu bilmiyorum ama muhakkak bu telefon için de akustik vs çıkacaktır. Ses problemi birşekilde çözülür gibime geliyor zira herkes ses seviyesinden bahsediyor, kulaklık kalitesinde bir sorun yok.

wolverine55 kardeş, kutudan çıkan kulaklık standart kulaklık mı yoksa bluetooth mu?

standart kulak içi kulaklıklarla gelio telefon
  • hizlial.com'da 748,15 YTL şu anda nette en ucuz.

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-sony-ericsson-w910i--fiyati,011422.html

Hızla düşüyo fiyat
  • quote:

Orjinalden alıntı: talanas

****.com'da 748,15 YTL şu anda nette en ucuz.

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-sony-ericsson-w910i--fiyati,011422.html

Hızla düşüyo fiyat

kardeş bence fiyatı 700 ün altına zor düşer çünkü hspda ve aynı özelikteki hatta daha düşük model olan w880 hala bu fiyatlarda yinede inşallah düşer fiyatıda sizde rahatca alabilirsiniz

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.