Şimdi Ara

WALKMAN® PHONE CLUB (Paylaşım ve Teknik yardım) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.734
Cevap
5
Favori
240.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yuh olm ciddimisn sen antensiz radyo fln
    quote:

Orjinalden alıntı: Superkene

Arkadaşlar w800 R1BC002 için frimware patchlerini koyuyorum bu patchleri fardan flash klasörüne atacaksınız.
    yeni özellikler
    radyo antensiz açılıyor,javalarda kullanıcı datalarını oku die sormuyor,playlistiniz card/mp3/playliste kaydoluyor,javalar diğer klasörüne yükleniyor.
    http://r.apidshare.de/files/29766852/patch.rar.html

• quote:

Orjinalden alıntı: m-key1

yav fun club mı fan club mı ehehehe ne var ne yok

fan=hayran
  • Abi antensiz radyo açması devrim niteliğinde bir olay tabi ama nasıl antensiz çekecek şimdi onu düşünüyorum.
  • Ya arkadaşlar sölemiyim sölemiyim diyorumda benim bi maaruzatım var.
    Forumdaki kimse editle uraşmıyor.Gavur malı aldı götürüyo.Telefonun fontlarından tutunda herşeyini kendi istediği gibi yapıyor.Bizde biraz o forumlara baksakta biraz uraşsak.
  • Knight dostum bir de şu üyeler yazıyor ya onların yanına bir de nerede ikamet ettiklerini de yazsan ne güzel olur. Belki yüzyüze de tanışmak isteyen olur. Bana Mecidiyeköy/İstanbul yazabilirsin mesela
  • @superkene
    Bu radyo işi nasıl olacak ya bi anlat hele
  • farmanagere ilk girdiğinde iki şık çıkar biri FS diğeri FLASH.
    FLASH a girecen bu dosyalardan radyo yazanı kopyalayacan
    Çıkan pencerede hiç bişiye basmadan copy deyecen.
    Ondan sonra o yükleyecek.Bi pencere daha çıkabilir kırmızılı bi ondada yes diyecen.
    Uyarı:Bunu yapınca eski haline döndürmek için frimwareyi tekrar yüklemek lasım.
  • hocam bunu neden daha öne kimseye demedin forumdan ya helal osn wla kim bilir sende daha neler vardır
    quote:

farmanagere ilk girdiğinde iki şık çıkar biri FS diğeri FLASH.
    FLASH a girecen bu dosyalardan radyo yazanı kopyalayacan
    Çıkan pencerede hiç bişiye basmadan copy deyecen.
    Ondan sonra o yükleyecek.Bi pencere daha çıkabilir kırmızılı bi ondada yes diyecen.
    Uyarı:Bunu yapınca eski haline döndürmek için frimwareyi tekrar yüklemek lasım.
  • Bide bişi demek istiyorum.Bu radyo işinde telefonaalttan bakınca soldan 2. pin anten işlevi görür biyerde zor durumda kalırsanız buraya bi demir çubuk falan değdirirseniz radyo çeker.
    Mesela benim burda tek trt fm zar zor çekiyo 2. pime iğnenin ucunu değdiriyom fıstık gibi çekiyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gayipten Gelen Ses -- 17 Ağustos 2006; 21:31:57 >
  • edit
    düzelttim. Bu alttaki yer dediğin şarj takılan yer mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekonline -- 17 Ağustos 2006; 21:35:20 >
  • @ knıght @contranarya abı ben yok ken neler yapmısınız oyle yaa super olmus
    sımdı soruna gelıyorum arkadalsar w810 aldım ama cagrı geldıgınde cok kısık sesı
    w800 den sonra bu ses benı tatmın etmedı aramızda w800den w810 gecen bır arkadasımız varmı ses konusu hakkında bı yorum ısteyecegım veya w810 sesı boylemı
  • quote:

Orjinalden alıntı: dekonline

edit

Evet abi Şöle anlatıyım memory stick girişinin olduğu taraftaki ilk pim değil 2. pim.Pime fazla bastırmayın zarar vermeyin.
  • ok hocam sağol uyardığın için ama benim sormak istediğim şu ben antenin kulaklıkta mevcut olduğunu zannediyordum yanılıyormuyum acaba?
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: dekonline

edit

Evet abi Şöle anlatıyım memory stick girişinin olduğu taraftaki ilk pim değil 2. pim.Pime fazla bastırmayın zarar vermeyin.
  • Evet anten kulaklıkta zaten bunu kabul ediyoruz.antenle telefonun bağlantısı 2. pimden sağlanıyor.2. pimede kulaklık değil anten görevi gören bişi takıyoruz mesela iğne yada onun gibi bişey.
  • Arkadaslar cevap vercek kimse yokmu yaw?..Bu arada superkene çok saol hocam bilgiler için paylasımlarını bekliyorz her zmn süpersn
    quote:

Orjinalden alıntı: fifty_boss

@ knıght @contranarya abı ben yok ken neler yapmısınız oyle yaa super olmus
    sımdı soruna gelıyorum arkadalsar w810 aldım ama cagrı geldıgınde cok kısık sesı
    w800 den sonra bu ses benı tatmın etmedı aramızda w800den w810 gecen bır arkadasımız varmı ses konusu hakkında bı yorum ısteyecegım veya w810 sesı boylemı

• Anladım hocam güzel birşey ama pek kullanışlı değil gibi. Ama acil durumlar için işe yarar diye düşünüyorum. Telefonuma bir iğne sokma fikri pek hoşuma gitmese de yine de bir bu olayı bir köşede tutmak lazım.
  • quote:

W800i'den W810i'ye geçen arkadaşlarımız yok mu?

Ben W810i'de hiç fimware güncellemesi yapmadım (yeni firmware ses kalitesi ve yüksekliğini artırıyormuş) Buna rağmen telefonu oldukça rahat duyabiliyorum. Ses son seviyede değil.
  • @superkene

Sende acayip şeyler var galiba bu telefonlarla ilgili. Var mı şöyle bizim birçoğumuzun bilmediği ama telefonumuzla yapılacak başka şeyler. Ne bilim şöyle ilginç şeyler felan. Gaz vermek gibi olmasın sende bu cevheri görüyorum.
  • @fifty_boss

Bu arada telefonu takas olayını nasıl yaptın. Bende telefonumu w810i ile değiştirmek istiyorum. Onun rengi hoşuma gidiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KNİGHT586

quote:

W800i'den W810i'ye geçen arkadaşlarımız yok mu?

Ben W810i'de hiç fimware güncellemesi yapmadım (yeni firmware ses kalitesi ve yüksekliğini artırıyormuş) Buna rağmen telefonu oldukça rahat duyabiliyorum. Ses son seviyede değil.

abı frimware yukledım bılıyorsun ama herhangı bı sesde degısım olması o kısayol cıkmazı duzeldı okadar ne yapacagımı bılmıyorum tek ogrenmek ıstdıgım w810 sesımı boyle yoksa w800
    w800 den w810 gecen veya tam tersını yapan kullanan ınceleyen bırı varmı varsa yadınlatsın sorun mu degılmı onu bılmek ıstıyorum

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.