Şimdi Ara

WALKMAN® PHONE CLUB (Paylaşım ve Teknik yardım) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.735
Cevap
5
Favori
240.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar w800i imzası hakkında bi itirazım var izninizle
    bu resimdeki k750 den bozma.. orjinal w800i de kamera çevresindeki yerler siyah değil şöyleki
     WALKMAN® PHONE CLUB (Paylaşım ve Teknik yardım)

e kardeşim sen iyisini bul diyeceksiniz aşırı üşengeçlik yüzünden susuyorum ve yetkililere seslenmekle yetiniyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tracy -- 18 Ağustos 2006; 11:00:28 >

• quote:

Orjinalden alıntı: dekonline

@superkene

Sende acayip şeyler var galiba bu telefonlarla ilgili. Var mı şöyle bizim birçoğumuzun bilmediği ama telefonumuzla yapılacak başka şeyler. Ne bilim şöyle ilginç şeyler felan. Gaz vermek gibi olmasın sende bu cevheri görüyorum.

Bide w800lerde swf dosyalarını açtıracağım.
    R1BC002 ile R1L002 yi açıyorum hex editle.
    R1L002deki swf ile ilgili bi bölüm var aynı bölüm R1BC002 dede var ama boş bırakılmış R1L002 den kopyalayıp R1BC002 ye yapıştırdım bu sefer frimware bozuldu tek tek yazmak gerekiyor geliba oda uzun iş.

• Bende görüyorm wla
    quote:

@superkene

Sende acayip şeyler var galiba bu telefonlarla ilgili. Var mı şöyle bizim birçoğumuzun bilmediği ama telefonumuzla yapılacak başka şeyler. Ne bilim şöyle ilginç şeyler felan. Gaz vermek gibi olmasın sende bu cevheri görüyorum.
  • Hocam ne farkeder yaa
    quote:

Orjinalden alıntı: tracy

arkadaşlar w800i imzası hakkında bi itirazım var izninizle
    bu resimdeki k750 den bozma w800i orjinal w800i kamera çevresindeki yerler siyah değil şöyleki

e kardeşim sen iyisini bul diyeceksiniz aşırı üşengeçlik yüzünden susuyorum ve yetkililere seslenmekle yetiniyorum

• quote:

Bide w800lerde swf dosyalarını açtıracağım.
    R1BC002 ile R1L002 yi açıyorum hex editle.
    R1L002deki swf ile ilgili bi bölüm var aynı bölüm R1BC002 dede var ama boş bırakılmış R1L002 den kopyalayıp R1BC002 ye yapıştırdım bu sefer frimware bozuldu tek tek yazmak gerekiyor geliba oda uzun iş.

Bu ne abi. Zorlama beni. Türkçe anlat şunu hele
  • Kulübünüz hayirli olsun. Bende varim
    Simdi W800i modeli ile katiliyorum araniza.
    Yakinda süt beyaz W900i modeline merhaba diyecegim

Topikte emegi gecen ve beni topik üyeligine davet eden Contranarya nickli kardesimize huzurlarinizda tesekkür ediyorum
  • banane banane..bak başlık böyle alır yoksa
    quote:

Orjinalden alıntı: Contranarya

Hocam ne farkeder yaa
    quote:

bu resimdeki k750 den bozma w800i orjinal w800i kamera çevresindeki yerler siyah değil şöyleki

• Arkadaşlar ya. Bunlardan gören oldu mu hiç ? Çok güzeller yaw. Özellikle baştaki harika
    ( Resim burda zorlamasın diye link verdim. Bi bakın hele )

http://img342.imageshack.us/img342/2249/crystalcasew800ifni2.jpg
    http://img70.imageshack.us/img70/4889/ld00004425432lp4.jpg
    http://img53.imageshack.us/img53/2433/w800whitesg5.jpg

• Hocam millette bişe sancak deiştir şunu ya
    quote:

banane banane..bak başlık böyle alır yoksa
    quote:

Orjinalden alıntı: Contranarya

Hocam ne farkeder yaa
    quote:

• Ooo hocam mükemmel bunlar son ikisi o kdr deilde en baştaki çok güzel gözüküyo nerden bulabilrz bnu biz?
    quote:

Arkadaşlar ya. Bunlardan gören oldu mu hiç ? Çok güzeller yaw. Özellikle baştaki harika
    ( Resim burda zorlamasın diye link verdim. Bi bakın hele )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Contranarya -- 17 Ağustos 2006; 22:37:36 >

• arkadaslar bende varım
  • abı yapma gozunu sevem ya ılk ve son sılıkon ve crıstal kasa var bende ıkısıde ıgrenc o ılk vereyım sana ıstrsen dısarda 7 lıraya satıyorlar
  • Abi zaten en baştakine bittim ben ya. Crystal Case diye geçiyormuş yurt dışında ama burda bulabilir miyiz bilmiyorum ama güzel di mi ya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: stormelf

arkadaslar bende varım

hosgeldın aga ımzanı bızım kı gıbı yaparsan sevınırız
  • Eet hocam çok güzel geldi bana ama bak fifty_ ne dio bu arada @stormelf hoşgeldin hocam sende imzanı ilk sayfanın altındaki imza bölümünde herkesin kullandığı biçimde bulabilirsin
    quote:

Abi zaten en baştakine bittim ben ya. Crystal Case diye geçiyormuş yurt dışında ama burda bulabilir miyiz bilmiyorum ama güzel di mi ya.
  • quote:

Abi zaten en baştakine bittim ben ya. Crystal Case diye geçiyormuş yurt dışında ama burda bulabilir miyiz bilmiyorum ama güzel di mi ya.

hocam dogrudur casa sı var ama crıstal mı bılmıyorum ama bende var almıstım w800 cok kotu abı mesaj fılan yazılmıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: fifty_boss

abı yapma gozunu sevem ya ılk ve son sılıkon ve crıstal kasa var bende ıkısıde ıgrenc o ılk vereyım sana ıstrsen dısarda 7 lıraya satıyorlar

Nerde satıyorlar abicim ya. Resimde çok kalite ve karizmatik duruyo ya. Sen İst. nerden alırım onu söyle yeter hocam

• Abi ne demek her zmn bu arada senide burda görmek çok mutlu etti bizi gerçektenTekrar hoşgeldin abi
    quote:

Orjinalden alıntı: alamanyadan

Kulübünüz hayirli olsun. Bende varim
    Simdi W800i modeli ile katiliyorum araniza.
    Yakinda süt beyaz W900i modeline merhaba diyecegim

Topikte emegi gecen ve beni topik üyeligine davet eden Contranarya nickli kardesimize huzurlarinizda tesekkür ediyorum

• @ Alamanyadan
    @ Stormelf

Topicimize hoşgeldiniz.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: fifty_boss

abı yapma gozunu sevem ya ılk ve son sılıkon ve crıstal kasa var bende ıkısıde ıgrenc o ılk vereyım sana ıstrsen dısarda 7 lıraya satıyorlar

Nerde satıyorlar abicim ya. Resimde çok kalite ve karizmatik duruyo ya. Sen İst. nerden alırım onu söyle yeter hocam

aga ankaradan aldım mıtatpasada ufak bır telefoncu dan cok kaba duruyor ınankı resımdekı gıbı degıl bende senın gıbı heveslenerek almıstım aksama sıkıldım attım

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.