Şimdi Ara

WALKMAN® PHONE CLUB (Paylaşım ve Teknik yardım) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.735
Cevap
5
Favori
240.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kaydınız alınmıştır.
  • Hocam o ses sadece zil seslerinden çalınca o kadar yüksek çıkıyor başka türlü yazılımla ya da farla fln düzeltilcek bir olay deil unutma ama walkman modunda elde edilen kaliteli ses zil sesinden çalınca elde edilemiyo o kdrda gerekli deil yani
    Edit:ekleme
    quote:

Orjinalden alıntı: dekonline

quote:

Orjinalden alıntı: Contranarya

Dekonline hocam yaptıın imza gerçekten çok hoş olmuş eğer başka bi gruba üye olan varsa daha önceden ve bizim grubumuzada üye olmak istiyorsa dekonline gibi bir imza yapabilirler gerçekten iyi bir düşünce saolas hocam Tekrardan
    quote:

Topic gayet güzel gidiyor. Aslında biraz da paylaşım yapmak lazım. Değişik şeyler mesela

Teşekkürler Contranarya Hocam

Bu arada bir soru sorayım bari bu telefonda neden zil seslerinde mp3 yüksek sesli çıkarken media playerde aynı ses çıkmıyor. Ya da yazılım ile düzeltilebilecek bir sorun mudur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Contranarya -- 17 Ağustos 2006; 19:39:47 >

• quote:

Orjinalden alıntı: KNİGHT586

@ Pianist_690

Kaydınız alınmıştır.

faturada kestinmi abi unutma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gayipten Gelen Ses -- 17 Ağustos 2006; 19:39:40 >
  • Tşk. Hocam
    Birde şu FAR olayını bir sorayım ya. Bayağı bir uğraşan olmuştu ama sonuç ne oldu acaba. Garanti gidiyor diye bir şey duymuştum. Ayrıca bizim telefonlar için kullanmaya gerek var mı bilmiyorum.
  • quote:

Teşekkürler Contranarya Hocam

Bu arada bir soru sorayım bari bu telefonda neden zil seslerinde mp3 yüksek sesli çıkarken media playerde aynı ses çıkmıyor. Ya da yazılım ile düzeltilebilecek bir sorun mudur ?

Telefonda her hangi bir problem bulunmuyor. Bu tüm Sony Ericsson telefonlarda olan bir durum...

@ Superkene

Contranarya ilk sayfanın altına Walkman Phones Fun Club imzalarını ekledi. İmzanı değiştirmeyi düşünür müsün?
  • Hocam far olayını bende yaptım ve w900i-w800i sentezi bir müzik dosyası yükledim gerçektende inanılmaz bir sonuç aldım ve hala onu kullanıyorm yani sonuç aldık tabii kiAyrıca far ile garanti gidebilir ama tüm dosyaları yedekleyince garanti dışı kalmıyor istediğimiz zmn orjinal haline döndürebiliyoruz yani anlaşılmıyor
    quote:

Tşk. Hocam
    Birde şu FAR olayını bir sorayım ya. Bayağı bir uğraşan olmuştu ama sonuç ne oldu acaba. Garanti gidiyor diye bir şey duymuştum. Ayrıca bizim telefonlar için kullanmaya gerek var mı bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Contranarya -- 17 Ağustos 2006; 19:45:33 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Superkene

quote:

Orjinalden alıntı: KNİGHT586

@ Pianist_690

Kaydınız alınmıştır.

faturada kestinmi abi unutma

Fatura almadım. KDV indirimi yaptı.

• Logoların arka planı açık gri olunca olunca koyu gri mesajlarda kötü duruyo arka planı saydam yapsak olmazmı?
  • Eet hocam haklısın istiyosan yap tabii daha snra güzel olursa ekleriz
  • quote:

Eet hocam haklısın istiyosan yap tabii daha snra güzel olursa ekleriz

Abi yapabilseydim şimdi koyardım ama öyle bişey olduğunu biliyorum.Bide bu imzadaki resimler illa sağ taraftamı olacak benimki ortada.
  • FAR nedir ya?
  • quote:

FAR nedir ya?

FAR Manager programı cep telefonunun yazılımıyla (firmware) oynamaya yarayan bir programdır.
  • Hocam sağda olursa iyi olur tabiiki bütünlük olması açısından ama sen bilrsn tabi sağda olması daha iyi diyorm bn
    quote:

quote:

Eet hocam haklısın istiyosan yap tabii daha snra güzel olursa ekleriz

Abi yapabilseydim şimdi koyardım ama öyle bişey olduğunu biliyorum.Bide bu imzadaki resimler illa sağ taraftamı olacak benimki ortada.

• Girişteki karşılama harika olmuş eline sağlık arkadaşın, iki de bodyguard koyucan tam club vallahi
  • yav fun club mı fan club mı ehehehe ne var ne yok
  • Şu SE için verdiğimiz emek,zaman,para vs...lere karşılık SE ne yapıyor,koca bir hiç.....
    Biliyorsunuz bir sürü orjinal aksesuar almıştım ve hepsi hayalkırıklığı idi.
    Resmen üretim hatalı yada W900'e uygun deyip uygun olmayan özelliklerde idiler.
    Geçen gün artık tak etti ve adamlara mail attım,tabiri caizse kaale bile almadılar.Baştan savma bir cevapla sıyrılmaya çalışıyorlar ama önümüzde CEBİt var.İşte onlarla o zaman
    görüşeceğiz.Eğer SE standında vukuata rastlarsanız bilinki o benim
  • quote:

Orjinalden alıntı: realgs

Şu SE için verdiğimiz emek,zaman,para vs...lere karşılık SE ne yapıyor,koca bir hiç.....
    Biliyorsunuz bir sürü orjinal aksesuar almıştım ve hepsi hayalkırıklığı idi.
    Resmen üretim hatalı yada W900'e uygun deyip uygun olmayan özelliklerde idiler.
    Geçen gün artık tak etti ve adamlara mail attım,tabiri caizse kaale bile almadılar.Baştan savma bir cevapla sıyrılmaya çalışıyorlar ama önümüzde CEBİt var.İşte onlarla o zaman
    görüşeceğiz.Eğer SE standında vukuata rastlarsanız bilinki o benim

cebit ne zmndı hocam bu arada bende eylemine destek veriimAyrıca şu mail konusunda son derece haklsn abi çok baştan savma cevaplar veriyorlarYalnız benim telefonuum servisteyken adamlara mail atmıştım tüketici hakları vs vs die çünkü telefonun cam inde kimsede olmayan problemler meydana gelmişti artık maildenmi dolayımı başka bişedenmi bilmiyorm yeni cep telefonu verdiler ve 3 haftadır yni telefonmla geçinip gidiyorz 4ever se yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Contranarya -- 17 Ağustos 2006; 20:41:48 >

• şu email konusunda bişi sölicem
    şimdi diyelim sorununuzu yazdınız mailde sonra şunu eklesek eğer benimle ilgilenmezseniz firmayı tüketici haklarına sizide insan haklarına şikayet ederim.(yoksa insan hakları mahkemesimiydi?)
  • Yok hocam ne insan hakları snn dediin tüketici haklarıEvet gerçektende korkutmak lazım gözlerini biraz biliyosn bizim Türk milleti sıkıya gelmedikçe bişe yapmıyor bu tip durumlarda
    quote:

şu email konusunda bişi sölicem
    şimdi diyelim sorununuzu yazdınız mailde sonra şunu eklesek eğer benimle ilgilenmezseniz firmayı tüketici haklarına sizide insan haklarına şikayet ederim.(yoksa insan hakları mahkemesimiydi?)
  • Arkadaşlar w800 R1BC002 için frimware patchlerini koyuyorum bu patchleri fardan flash klasörüne atacaksınız.
    yeni özellikler
    radyo antensiz açılıyor,javalarda kullanıcı datalarını oku die sormuyor,playlistiniz card/mp3/playliste kaydoluyor,javalar diğer klasörüne yükleniyor.
    http://r.apidshare.de/files/29766852/patch.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gayipten Gelen Ses -- 17 Ağustos 2006; 20:56:05 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.