Şimdi Ara

WALKMAN® PHONE CLUB (Paylaşım ve Teknik yardım) (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.734
Cevap
5
Favori
240.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn
    W995, W595

w995 ile c510 diyorlar?595 sonra geliyormuş.k850 de var.bu 4 telefonun sıralama nasıl olur sizce arkadaşlar?
  • selam arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar ... bende W705 modelini kullanıyorum alalı 1 hafta oldu ve cok memnunum ...
  • W700 WAr Duy sesimi :) bende istiyorum
  • Arkadaşlar ben de Walkman telefon almayı düşünüyorum. Eski yeni bütün modeller aşağı yukarı aynı benim için, hepsinde istediğim özellikler var. Fakat hangisinin işlemcisi hızlıdır yavaştır bilemiyorum, o yüzden tereddütteyim. Aşağıda yazdığım modellerden hız açısından hangisini tavsiye edersiniz? Kullanmış olanlar yorumlarını paylaşırlarsa şâduman olurum.

W300i, W350i, W550i, W760i, W810i, W900i, W910i.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jansay

Arkadaşlar ben de Walkman telefon almayı düşünüyorum. Eski yeni bütün modeller aşağı yukarı aynı benim için, hepsinde istediğim özellikler var. Fakat hangisinin işlemcisi hızlıdır yavaştır bilemiyorum, o yüzden tereddütteyim. Aşağıda yazdığım modellerden hız açısından hangisini tavsiye edersiniz? Kullanmış olanlar yorumlarını paylaşırlarsa şâduman olurum.

Benim 5 sene olacak w800i kullanıyorum. Yavaşlık filan yok. Symbian telefonlara göre hala çok hızlı. W810 alabilirsin benimkinin bir üst modeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihhilal

quote:

Orijinalden alıntı: Jansay

Arkadaşlar ben de Walkman telefon almayı düşünüyorum. Eski yeni bütün modeller aşağı yukarı aynı benim için, hepsinde istediğim özellikler var. Fakat hangisinin işlemcisi hızlıdır yavaştır bilemiyorum, o yüzden tereddütteyim. Aşağıda yazdığım modellerden hız açısından hangisini tavsiye edersiniz? Kullanmış olanlar yorumlarını paylaşırlarsa şâduman olurum.

Benim 5 sene olacak w800i kullanıyorum. Yavaşlık filan yok. Symbian telefonlara göre hala çok hızlı. W810 alabilirsin benimkinin bir üst modeli.

Bende w880i 3yıldır kullanıyorum fakat telefon gitti :( 80TL tamir parası var bende yaptırmadım kutusuna koydum duruyor :) telefonu severek almıştım baya bir araştırmıştımda ama bozulunca moralımde baya bozuldu :D telefonu kötü kullandığımdan veya başka birşeyden dolayı olmadı bu sorun zaten kılıfla taşıyordum vede 3yıldır kullanmama rağmen üzerinde daha hiç çizik yoktu fakat 80tl denilince... bende başka telefon aldım zaten satsam ne kadar edecek :D hala daha kullananlar için ''Allah uzun ömür versin'' diyorum :))) iyi akşamlar ;)

• Benim de w880 gitti. 2 yıllık garantisi yeni bitmişti. Bir tamirciye vermiştim. Yapamadı. Yazılım atamamış. Daha doğrusu cihaz tepki vermemiş.
    Servise göndereceğim şimdi de. Umarım yüksek bir meblağ tutmaz da kavuşurum telefonuma
    Çok da temiz kullandım ama oldu işte... Şu an piyasada da beğendiğim bir sony de yok. Ne yapacağım bilemiyorum...
    Nokia yolu göründü
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexter48

Benim de w880 gitti. 2 yıllık garantisi yeni bitmişti. Bir tamirciye vermiştim. Yapamadı. Yazılım atamamış. Daha doğrusu cihaz tepki vermemiş.
    Servise göndereceğim şimdi de. Umarım yüksek bir meblağ tutmaz da kavuşurum telefonuma
    Çok da temiz kullandım ama oldu işte... Şu an piyasada da beğendiğim bir sony de yok. Ne yapacağım bilemiyorum...
    Nokia yolu göründü

benim telefon bozuldu, bende dedim garanti biteli baya olmuştur, 2ay sonra merakdan garanti tarihine baktım ne göreyim Garanti 1hafta önce bitmiş nerden bileyim keşke baksaydım ilk bozulduğunda tamircide 80deyince bıraktım

• Şöyle ucuz yollu wi fi li bi walkman telefonu var mı w995 dışında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

Şöyle ucuz yollu wi fi li bi walkman telefonu var mı w995 dışında

Sony Ericsson W705 ya da W715 modellerine bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katzé

quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

Şöyle ucuz yollu wi fi li bi walkman telefonu var mı w995 dışında

Sony Ericsson W705 ya da W715 modellerine bakabilirsin.

w705 hoşuma gitti teşekkür ederim 0 fiyatlarına bakıyorum
  • w705 gerçekten tam da aradığım telefon. 0 ını bulduğum yerde alıcam
  • 112. sırada eski nickim var ; CEPDOKTOR

Hey gidi günler hey..
  • beni de ekleyiverin +1905
  • beni de ekler misiniz w910i ,)
  • aaa ben yokum benide eklermisiniz
  • benim bi w810 i vardı haşat ettim ama harbi cok güzel telefondu yalan yok.
  • eklermisiniz w995
  • benim w810i ye yazılım yükleyemedim kaç aydır müzik dinleyemiyorum, bi müzik çalma özelliği yetiyodu

teknik açıdan yardım bekliyorum ama gelmiyecek biliyorum setoolla yükledim yazılımı telefonda beyaz ışık yanıp sönüyor, kaç kez yükledim hep aynı sonuç, sony nin sitesinden nasıl yüklerim yardımcı olabilecek var mı gitti w810 im gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: csimurat

benim w810i ye yazılım yükleyemedim kaç aydır müzik dinleyemiyorum, bi müzik çalma özelliği yetiyodu

teknik açıdan yardım bekliyorum ama gelmiyecek biliyorum setoolla yükledim yazılımı telefonda beyaz ışık yanıp sönüyor, kaç kez yükledim hep aynı sonuç, sony nin sitesinden nasıl yüklerim yardımcı olabilecek var mı gitti w810 im gitti

Aynı sorunu ben de yaşadım 20 gün önce, bir çok teknik servis, telefon tamircisi gezdim ama çözülmedi sorunu. 4 yıllık emaktarıma elveda demek zorunda kaldım..

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.