Şimdi Ara

Walden Farms????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    0 Mesaj
    Merhaba,

Uzun zamandır kilo vermeye çalışıyorum ve karbonhidrat alımımı ciddi oranda sınırladım. Neredeyse hiç tatlı tüketmiyorum. Walden Farms diye bir marka duydum ve internetten araştırdım 0 karbonhidrat, 0 şeker 0 yağ içeriyormuş ve hiç kalori içermiyormuş. Sanırım amerika menşeli bir marka ama sizce mümkün mü 0 kalori olması? Bu da diyeti bozmadan sınırsızca tüketebileceğim anlamına mı geliyor? Türkiye de sanırım çikolata sosu ve şurubu satılıyor deneyen bilen var mı?

|
    |

Ben bu ürünü araştırdım denedim ve tavsiye ediyorum 0 kalori olmasının sebebi kakao çekirdekleri ile üretilmesi,kilo vermeye çalışırken tatlı ihtiyacımızı kısıtlamaya son veriyoruz bundan sonra tatlı krizinde nutella yerine çikolata sosu hatta protein tozuna bile karıştırılıyor
    |
    |
    Ey İnsanlar! Rabbinize karşı gelmekten sakının. Ne babanın evlâdı, ne evlâdın babası nâmına bir şey ödeyemeyeceği günden çekinin. Bilin ki, Allah'ın verdiği söz gerçektir. Sakın dünya hayatı sizi aldatmasın ve şeytan, Allah'ın affına güvendirerek sizi kandırmasın.
    Lokmân : 33
  • Yüzbaşı
    548 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Caslantas

Soranla cevaplayan aynı kişi sanırım.
    quote:

Orijinalden alıntı: abdullah345

Soranla cevaplayan aynı kişi sanırım.

muhtemelen.
    nefret ediyorum şu reklamcılardan
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
haberler
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.