Şimdi Ara

Androcur ile ilgili deneyimim (hormon)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
24.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ünlü bir üroloğa arkadaşım vasıtası ile bir soru sordum. Soru şuydu: Saplantılı bir aşk hissettiğim birine karşı, erkeklik hormonlarımı baskılayarak onu unutabilir miyim? Herkes bu fikrimi saçma bulmuştu ama ürolog benim fikrimi gerçekten beğenmiş ve evet, bu mümkün demiş. Ancak çok çok ufak bir doz tavsiye etmişti bana, normal dozun 1/8'i. Ben itiraf etmek gerekirse 1 doz kullandım ve deneyimlerimi buraya yazmak istedim. Siz 1 doz yapmayın tabi ki.

- Saplantılı aşkımdan kurtuldum, nasıl oldu bilmiyorum. Kendimi hala erkek gibi hissediyordum ama bu hormon gerçekten yardımcı oldu o konuda.
    - Seksüel istek konusunda bir azalma ilk başlarda oldu, ama sonra ilginç bir şekilde artmaya başladı. Kadınlar bu isteğe nasıl dayanıyor anlamıyorum, gerçekten zor. Ben 1 ayda bile büyük sıkıntı çektim.
    - Cinsel karakterim değişmedi, hoşlandığım cins aynıydı. Ancak hoşlanma şekli biraz değişti; görsel yönlerim biraz azaldı, bunun yerine hissel, yakın temas gibi şeylerden hoşlanmaya başladım.
    - Böbreklerimin olduğu yerde, tam yerini bilmiyorum, ağrılar oldu bazen.
    - Erekte olmakta güçlük.

1 ay kullandıktan sonra ise bıraktım, eski halimi almam ise hemen olmadı. Hala etkiler sürüyor ancak azalıyor gibi.

• açıkcası benimde bu tarz birşeye ihtiyacım olduğunu düşünüyorum ! çok ciddi bir şekilde...gerçi şu dönem saplantılarımın geçtiğini düşünüyorum yada bilmiyorum tam emin değilim ama karşı koymak çok zor oluyor...

peki bu ilacı nasıl temin edebiliyoruz? ücreti nedir?
  • Aslında kurul raporu filan gerekiyormuş ama eczaneler 87 liralık ilacı alacağımı görünce hemen tav oluyorlar. :P Eğer günde 50 mg kullanırsanız ikiye bölebilirsiniz, böylece aylık 45 liraya falan geliyor.

Eğer benim doktorun önerdiği gibi 1/8 doz alacaksanız çok daha iyi tabi, aylık 10 tl'ye mal olur.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • zaman herşeyin ilacıdır sözü tam doğru olmasada kısmende olsa doğrudur ben bu şekilde kurtuldum aşk acısından
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen

Ünlü bir üroloğa arkadaşım vasıtası ile bir soru sordum. Soru şuydu: Saplantılı bir aşk hissettiğim birine karşı, erkeklik hormonlarımı baskılayarak onu unutabilir miyim? Herkes bu fikrimi saçma bulmuştu ama ürolog benim fikrimi gerçekten beğenmiş ve evet, bu mümkün demiş. Ancak çok çok ufak bir doz tavsiye etmişti bana, normal dozun 1/8'i. Ben itiraf etmek gerekirse 1 doz kullandım ve deneyimlerimi buraya yazmak istedim. Siz 1 doz yapmayın tabi ki.

- Saplantılı aşkımdan kurtuldum, nasıl oldu bilmiyorum. Kendimi hala erkek gibi hissediyordum ama bu hormon gerçekten yardımcı oldu o konuda.
    - Seksüel istek konusunda bir azalma ilk başlarda oldu, ama sonra ilginç bir şekilde artmaya başladı. Kadınlar bu isteğe nasıl dayanıyor anlamıyorum, gerçekten zor. Ben 1 ayda bile büyük sıkıntı çektim.
    - Cinsel karakterim değişmedi, hoşlandığım cins aynıydı. Ancak hoşlanma şekli biraz değişti; görsel yönlerim biraz azaldı, bunun yerine hissel, yakın temas gibi şeylerden hoşlanmaya başladım.
    - Böbreklerimin olduğu yerde, tam yerini bilmiyorum, ağrılar oldu bazen.
    - Erekte olmakta güçlük.

1 ay kullandıktan sonra ise bıraktım, eski halimi almam ise hemen olmadı. Hala etkiler sürüyor ancak azalıyor gibi.

Özel mesaj bakar mısınız ?

• Son durumunuz nasıl hocam? Ne kadar süre kullandınız?

Dht bloklamak için öneriliyor ama sonrasında kalıcı ereksiyon sorunları olduğu söyleniyor.

Şu an ereksiyon sorunu devam ediyormu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.