Şimdi Ara

!!!! W900 REVIEW BY REALGS-ÇEKTİĞİM RESİMLER VE VİDEO......!!!!!YENİ RESİMLER EKLENDİ. (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
537
Cevap
1
Favori
25.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: gorkemania

quote:

Orjinalden alıntı: realgs

Ben Sennheiser CX300 kullanıyorum ve megabass'a ihtiyaç duymuyorum .Özel bir ayar yaptım EKO'ya öyle kullanıyorum.İnanılmaz bir kulaklık.

mx200 ile cx300 arasında bu kadar fiyat farkının olmasındaki sebebi de sorsam ona gore sipariş werjem bi de neden asimetrik kablolar artmaa başladı daha mı fonksiyonel de ben farkedemiyorum
    zaten bi arkın s700inin kulaklıından daa cok ses gelio fitil oldum ha kulaklık farz oldu wala dalga gecti cojuk bi de walkman serisi oljak telin die

asimetrik kablo derken?

• Teki uzun teki kısa boynun arkasından takılan olay heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: PlutosDaddy

Teki uzun teki kısa boynun arkasından takılan olay heralde

ya bnde sewmedm o olayı aslnda
  • Ya bi acaip geliyo ama alışınca kullanışlı be hocam Tek sorun kabloyu iyi ayarlamazsan sağa sola bakınca düşüyo sağ taraf
    quote:

Orjinalden alıntı: gokhan s.

quote:

• quote:

Ya bi acaip geliyo ama alışınca kullanışlı be hocam Tek sorun kabloyu iyi ayarlamazsan sağa sola bakınca düşüyo sağ taraf
    quote:

quote:

eet ya nası ayarlıcam annat bakem

• Abi o geçenlerde sorduğun klipsi boyna yakın yap şöyle yüksekte, o mikrofonlu dalgayı da ona yakın tut soldan al kabloyu boyun arkasına tak sağ sol olayını sonra kafayı sağa sola çevir 1-2 kere ayarla uzunluğunu tam olcak şekilde bkere ayarlasan yeter, kablo sarkmıyo önünden en azından o şekilde rahat oluyo
    üşenmesem fotoyla anlatcam
    quote:

quote:

Ya bi acaip geliyo ama alışınca kullanışlı be hocam Tek sorun kabloyu iyi ayarlamazsan sağa sola bakınca düşüyo sağ taraf
    quote:

quote:

• quote:

Abi o geçenlerde sorduğun klipsi boyna yakın yap şöyle yüksekte, o mikrofonlu dalgayı da ona yakın tut soldan al kabloyu boyun arkasına tak sağ sol olayını sonra kafayı sağa sola çevir 1-2 kere ayarla uzunluğunu tam olcak şekilde bkere ayarlasan yeter, kablo sarkmıyo önünden en azından o şekilde rahat oluyo
    quote:

quote:

quote:

quote:

anlat anlat anlat anlaaaat

• Bak bi önceki sayfadak bacınınki gibi takcaksın o mandalı ve mikrofonu da onun kolyesi hizasına takcan
    quote:

quote:

Abi o geçenlerde sorduğun klipsi boyna yakın yap şöyle yüksekte, o mikrofonlu dalgayı da ona yakın tut soldan al kabloyu boyun arkasına tak sağ sol olayını sonra kafayı sağa sola çevir 1-2 kere ayarla uzunluğunu tam olcak şekilde bkere ayarlasan yeter, kablo sarkmıyo önünden en azından o şekilde rahat oluyo
    quote:

quote:

quote:

quote:

anlat anlat anlat anlaaaat

• sonuç olatak biri ban mx500 ile cx300 arasındaki en onemli farkları acıklasa da ben de ona gore alsam bişe ama mx500 onde kacar cunku cx300 kulak içi kulaklık
  • Evet CX300 kanal tipi kulakiçi kulaklık ve teknolojisi farklı.,YAni aunı seri yada sistem değiller.
    Biri mercedes diğeri Renault gibi.
    En temizi İstanbuldaysan Taksim gümüşsuyundan aşşağı inerken distribütörü olan metan'ın merkezi var.git orda dene kulaklıkları.Çok ilgililer,tüm kulaklıkları denetiyorlar.
    www.metan.com
    bulent@metan.com

Şu an CX300 yok ama 1 hafta sonra felan gelecek diyebiliyorum .bir arkadaş istedi ve mail atıp ayırttırdım.
  • ama haziran bası iolarmış metandakiler sahsen ben mugladaım aljak olursam sana haber wersem sen kargo margo bişeler ayarlasan mumkun mu
  • tabii ki mümkünde buna gerk bile yok zira metan zaten bunu yapıyor.
    Parayı havale ediyorsun ve adamlar sana kargo ediyorlar.
    Ben istanbulda olduğum halde bu şekilde aldım.Parayı havale ettim,ertesi öglen teslim edilmişti.

quote:

Orjinalden alıntı: gorkemania

ama haziran bası iolarmış metandakiler sahsen ben mugladaım aljak olursam sana haber wersem sen kargo margo bişeler ayarlasan mumkun mu
  • sakuralı beyler bayanlar artık kapmışsınız teli hayırlı uğurlu olsun
    amaa bizi unutttunuz biraz video çekin sakuraylada koyun şuraya bende alcam sayılı gün var önümde videolarınızı esirgemeyin
  • 1 ay sonra bu topiği hortlattın ya madalya vereceğim sana
    Şaka bir yana bence "W900cüler buraya" topiğinden devam edelim.
    birkaç topikten devam etmek iyi değil.
  • bişey soracam bileti kabul etti mi Tk???
  • ya ben de alcam inş. yakında w900 de bi kaç sorum war ilk w900 sahibi(aynı zamanda topicin de sahibine) ben de alm.dan getirtecem de ama şu hatla werilenlerden onlarda fatura werilior mu??? fatura olmazsa imei kaydı da yok biliosunuz:D

gelince de evrakları yapıp turkcell bayiden ya da faxla yapacam imei kaydını teli biras uçuş modunda kullancam ama olsun yaaa:D de mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasarcan74 -- 6 Eylül 2006; 18:52:21 >
  • w900i telefonda menüde radyo yokmu yükleme imkanı varmıdır kulaklıktaki radyo kullanımı iyi değil radyo frekansı kayıt yapamıyordun direkt açılamıyor menüye yükleme imkanı varmıdır
  • istanbul maltepede gördüm 0 w900 çok beyendim kutusunda öylece duruyordu ama süperdi
  • Bende taktım kafayı bu ara bu telefona...

Hislerim uyandı bu telefona karşı...
  • w900 telefonun menüsünde radyo yokmudur
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.