Şimdi Ara

!!!! W900 REVIEW BY REALGS-ÇEKTİĞİM RESİMLER VE VİDEO......!!!!!YENİ RESİMLER EKLENDİ. (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
538
Cevap
1
Favori
25.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben telsiz kalınca beni idare edecek bişi aldım mecburen lg shine aldım ama w 900 den sonra tabbiii ki de beni tatmin etmiyor ama bunu kendime bir ceza olarak görüyorum w900 almayı düşünen arkadaşlara tek sözüm var 2 yıldır bir kere tek bir tele kaymadı gözüm ki sürekli burayı takip etmeme rağmen.. bir tel bu kadar kullanışlı olur bu kadar kendine bağımlı yapar insanı bir kere bile sorun yaşamadım belki artık w 900 üm yok ama ben kendimi hala bu ailenin bir üyesi gibi görüorum çünkü arkadaşın üstte de sölediği gibi insanın bir parçası oluo bu tel kardeşi gibi...hiç unutmıcamm sakuramııı... :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: eftelia

ben telsiz kalınca beni idare edecek bişi aldım mecburen lg shine aldım ama w 900 den sonra tabbiii ki de beni tatmin etmiyor ama bunu kendime bir ceza olarak görüyorum w900 almayı düşünen arkadaşlara tek sözüm var 2 yıldır bir kere tek bir tele kaymadı gözüm ki sürekli burayı takip etmeme rağmen.. bir tel bu kadar kullanışlı olur bu kadar kendine bağımlı yapar insanı bir kere bile sorun yaşamadım belki artık w 900 üm yok ama ben kendimi hala bu ailenin bir üyesi gibi görüorum çünkü arkadaşın üstte de sölediği gibi insanın bir parçası oluo bu tel kardeşi gibi...hiç unutmıcamm sakuramııı... :(

Budur

Çıktığının 3. gününde kaptım aleti valla, Realgs'ye çok imreniyoduk forumca Almanya'dan getirtmişti o herkesden önce

Gerçekten yerine koncak bi telefon olsa değiştircem ama yok; ister alışkanlık desinler ister başka bişey, değiştirilemiyo alet Belki de piyasada hiçkimsede olmamasının da ekstra bi karizması var diyedir

EDIT:

Şu sıralar sadece karizması için i-phone'a bakıyorum ama sadece ve sadece görünüş ve havası için. Yoksa w900'ün eline asla su dökemez bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlutosDaddy -- 25 Ekim 2007; 21:41:30 >

• Teli dün işyerinde unutmuşum.Yoğun bir gündü ve alelacele çıktım.Evde çoluk çocuk yolumu gözlüyormuş.Güzelde bir Lüfer ziyafeti felan, tamamen unuttum telin varlığını.neyse koltukta uyuyakalmışım.Gece 2de uyandım ve yatağa gifeyim dedim.
    W900ü masanın üstünden,her zaman bıraktığım yerden alayım dedim.O da ne tel yok.Ara tara yok.Hemen numaramı aradım tel kapalı ki normalde 24 saat açık tutarım.Kılıfıda ortalarda olmayınca anladımki kayıp tel.Hemen şirlketi aradım ,bekçi masama baktı tel yok,ama çekmecede kılıfı duruyor.Yanii teli kesinlikle şirkette unutmuşum.
    sabaha kadar doğru dürüst gözüme uyku girmedi.parada yok yenisini almaya,başka ucuz birtel ise attan inip,eşşeğe binmek gibi olacaktı.
    Neyse sabah geldim işe,tel yok tabii.Canım çok sıkkın.sonra akşam mesaiye kalan müdürüm geldi ve teli verdi bana.Akşamın bir vakti çalınca tel masamda,bulmuş saklamış..
    Allahım sana şükürler olsun,ayırmadın beni Sakuramdan

• arkadaşlar gecen kafede oturuyoruz yan taraftan birisi bi cıkardı w900 bi actı valla inledi kılıç sesi bütün kafe döndü çocoga baktı cocuk tabi ucuyoo nasıl yapılıyoo bu ya bilen varmı benimkinin sesini ben bile zor duyuyom acıldıgında
  • hocam valla w580i w900i arasında kararsız kalmıştım bu topiği baştan sona kadar okudum ve ahada tam şu anda veriorum siparişi vay beaa cok merak ettim cidden. o şak sesini de çıkartmayıda ogrendımıydım tamamdır işte. önceden sırf kapak açılması gusel dıe nokıa 7110 kullanıodum ki halen evımde duruo oda bı efsane benım ıcın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: migale

hocam valla w580i w900i arasında kararsız kalmıştım bu topiği baştan sona kadar okudum ve ahada tam şu anda veriorum siparişi vay beaa cok merak ettim cidden. o şak sesini de çıkartmayıda ogrendımıydım tamamdır işte. önceden sırf kapak açılması gusel dıe nokıa 7110 kullanıodum ki halen evımde duruo oda bı efsane benım ıcın.

hadi hayırlısı olsun o zaman.... inan hiç pişman olmicaksın... ben 1.5 senedir kullanıyorum... hala telefonumu çok seviyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: snap_80

arkadaşlar gecen kafede oturuyoruz yan taraftan birisi bi cıkardı w900 bi actı valla inledi kılıç sesi bütün kafe döndü çocoga baktı cocuk tabi ucuyoo nasıl yapılıyoo bu ya bilen varmı benimkinin sesini ben bile zor duyuyom acıldıgında

bu ses telefonun icinde kayitli. :)
  • ewet ya kapak açma sesini dahada arttırmanın bi yolu var mı arkadaslar???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Allenpoe

ewet ya kapak açma sesini dahada arttırmanın bi yolu var mı arkadaslar???

hayir yok..
  • Sakurayi kullanan herkes gibi bende cok memnunum telefonumdan. Aldigima bugüne kadar hic pisman etmedi beni. gecen seneki yaz tatilinde cektigim fotolar digital fotograf makinesi tadini yasatti bana. ve cektigim videolar hic beklemedigim kadar akici ve net.
    Müzik kalitesi zaten bir numara.
    hoparlör ses cikisi (disa verdigi ses) bangir bangir inletiyor.
    görünüsü zaten karizma.
    kullanisi tus takimi cok pratik.
    kasasi oldukca dayanikli.
    Müzik, foto, video, karizma, kolay kullanis, büyük ekran, 4-7 güne varan sarj süresi ve acilirken kilic gibi ses cikaran cok saglam döner mekanizmasi.. Daha ne olsun

Durum sunu gösteriyorki, cogu w900i kullanicisi gibi bende daha uzun bir zaman sakurayla yola devam edecegim gibi görünüyor.

Döner mekanizma acilirken cikan sesi, ayarlar menüsünden acilis sesleri kismandaki secenekleri kullanarak degistirebilirsiniz. (yeni kullanicilar icin)

• Hatırlıyorumda ilk aldığım dönemlerde malzeme kalitesi, açılma mekanizması vs. kalitesi hakkında şüpheleri vardı insanların. Bu güne kadar tık etmedi telefonum. Hatta bugünlerde Sim kart bozulmaya başladı ,telde tık yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realgs -- 18 Aralık 2007; 11:09:36 >
  • Arkadaşlar bir sorum olacak. 2 hafta kadar önce telefonu servise vermiştim. Yazılım yükseltilmesini de tembih etmiştim. Şuan telefonumda R5BC004 yazılım var. Telefonun arayüzde, özelliklerde hiçbir gelişme yok. Son sürüm nedir şuan?
  • arkadaşlar 15 gundur telefonun gelmesını beklıodum halen gelemedı maalesef temin edilemiyomus. internetteki birçok siteyi aradım sordum yokmus ürün. sıfır oalrak nerden alabilirim acaba w900i 'yi bilen varmı bu pazar sırf onun için gaziantepden istanbula gidicem. istanbulda nerelere bakmam lasım ? yardımcı olursanız sevinirim. gerçekten çok istiyorum bu telefona sahip olmayı. eger bunu bulamazsam başka model önerileriniz nedir kaç gündür bakıyorum hiç bi telefon hoşuma gitmemeye başladı resmen şartlamışım kendimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi migale -- 24 Aralık 2007; 17:12:10 >
  • ne desem yalan.Hiç merak edip telefoncuların vitrinine bakmadım W900 varmı diye.
    Webten arastırdınmı varmıymış.
    Bak bu 45 internet satış mağazasında satışta.Tabii adamlara mail atıp sor bakalım varmı diye.
    http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-sony-ericsson-w900i-cep-telefonu-fiyati,005963.html
  • W900i ile ile otomatik modda makro ayari aksam üzeri cekilmis bir foto:

!!!! W900 REVIEW BY REALGS-ÇEKTİĞİM RESİMLER VE VİDEO......!!!!!YENİ RESİMLER EKLENDİ.

Otomatik ayarda gece oda isiginda makro modunda cekilmis bir foto:

!!!! W900 REVIEW BY REALGS-ÇEKTİĞİM RESİMLER VE VİDEO......!!!!!YENİ RESİMLER EKLENDİ.

Mitingden Bir Görüntü:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoRA -- 24 Aralık 2007; 17:01:25 >

• Gün isiginda normal modda cekilmis bir foto:

Birde plaj resmi koyalim icimiz isinsin:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoRA -- 24 Aralık 2007; 17:20:55 >

• valla gaziantepde bütün telefoncuları gezdim nerdeyse. akakcedeki 4 internet sitesini telefonla arayıp sordum stoklarında yokmus temin edemiyolarmıs. valla o akdarda şartlamıştım w900i ye kendimi şimdide hiç bişeyi begenmiyorum. umarım bulurum. olmassa heralde w910 i alıjam
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.