Şimdi Ara

W880i KULLANAN VARMI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BU TELEFONU KULLANANLARDAN TELEFON HAKKINDA YORUM ISTIYORUM,NEDIR NE DEGILDIR!!

ALINIRMI?

• abi w810i den tek farkı ince olması tek bu özellik içinde o kdr parayı vermeye gerek yohk nerdeyse iki katı ama yinede alcam diyosan ikiside fıstık gibi telefon w810i bn kullanıyorm w880i de kusenmde war kazık yedim diye yaıyo nese sn blrsn
  • almanyadan alicam fiyati 300 euro
    w810i artik devrini kapatti uzun zamandir piyasada

yokmu bu cihazi kullanan forumda??
  • w880i almak yerine w810i tercih ederim, nedeni ise radyosu yok kamera olarak kötü ve özellikleri biraz kırpılmış olduğu halde biraz pahalı
  • forever W810i
  • Cidden bu telefon neden bu kadar çok pahalı? Sadece inceliğinden dolayı mı? w810'dan ne gibi üstünlükleri var?
  • Sadece ince olduğu için pahalı.
  • ince olduğu için kamerası w810 dan kötü olduğu için radyosu olmadığı için şarjı az dayandığı için pahallı he bide yeni çıktığı için
  • Benimde bi yakınım kullanıyor. Yurtdışından aldı 300 küsür euro'ya. Çok gzl bi telefon bence inceliği tasarımı süper.. Netteki fotolardan anlayamıyorsun eline alınca anlıyorsun.. Kamerası çok kötü değil. Hoparlör sesi tatminkar.. Kulaklık sesi gayet kaliteli. Bence tek eksiği radyo o kadar..
    Dediğin gibi w810i'nin devri kapandı ve 300 euro'ya da bulduysan kesinlikle tavsiye ederim..

Ha bu arada tuş takımını kullanmak biraz zor.. Ama alışınca onun da bi problem olacağını sanmıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n-boy -- 17 Temmuz 2007; 0:54:58 >
  • w810a deişmem
  • Walla bende w810'a değişmem sony'nin ben fiyat politikasını hala çözemedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbs1905 -- 17 Temmuz 2007; 1:22:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mbs1905

Cidden bu telefon neden bu kadar çok pahalı? Sadece inceliğinden dolayı mı? w810'dan ne gibi üstünlükleri var?

aynen öyle sadece inceliğinden dolayı.daha ince bir kasaya daha küçük mikro çipler yerleştirmek bütün marifeti burdan geliyor.tabii biraz daha ince diye kalkıp bu kadar fark verilir mi? diye sorarsanız bence verilmez
  • hiç katılmıyorum w810i nin devri öyle kolay kapanmaz bu kadar tüketim çılgını olmamak gerek bence
  • arkadaslar bende zaten telefonun inceligine hasta oldum

arkadasim kullaniyor cok hosuma gitti portakal rengiyle siyahin birlesimide güzel duruyor,estetik bir telefon.bence 300 euro cok pahali degil (almanya icin)

W880i KULLANAN VARMI?

W880i KULLANAN VARMI?

• Dediğim gibi fiyat işi değiştiriyor. 300 euro'ya bence kesinlikle değer bu telefona..
  • iyide Türkiye'de 300 euro değilki...
  • önceki gün arkadasim aldi bayagi bir inceledim kafama yatti,bende bu ay sonu alicam.

tr deki fiyatina simdi baktim

http://www.teknoalisveris.com/index.php?p=show&pid=312&k_id=23

833ytl yaninda 1GB hafiza karti bile vermiyorlar,almanyada 300 euroya 1 gb kartda dahil

ucmus piyasa alayina

• quote:

Orjinalden alıntı: dost..:)

ince olduğu için kamerası w810 dan kötü olduğu için radyosu olmadığı için şarjı az dayandığı için pahallı he bide yeni çıktığı için

bi w810'un ekrana bak birde w880'in farkı göreceksin
  • Ben o inceligi yerim.

W810`u ma degismem. W880 bu parayi verecegime gider K790 alirim.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.