Şimdi Ara

:::W810i ACOUSTIC/CAMDRIVER/PATCH/ YAZILIM/ELF/SYSGFX/FLASHTEMA/HERŞEY::: (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
558
Cevap
10
Favori
78.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: warcraftx

Arkadaşlar w810i telefonuma bugün bluetooth kulaklık aldım ama sadece tel konuşabiliyorum müzik dinlemeyi ayarlayamadım. Acaba kulaklıkta mı sorun var dedim nokia6300 da denedim onda çok güzel dinleniyor. w810i de bluetoothla müzik dinleyebilmek mümkün mü mümkünse nasıl oluyor? Yardımcı olursanız sevinirim

Dostum bence olmuyo o iş ya eğerki sonyericsson marka bt kulaklık aldıysan sitesinden uyumluluk listesine bakabilirsin neden olmuyo dersen bende bt hoparlör aldım mbs 100 samsung da falan dinledim de w810i de seçenek yok yani inş olur tabi de
  • inş olur. Benim için çok kötü oldu olmayacak olursa mecburen teli değiştircem artık
  • ben zaten bt hoparlörün olmıycanı biliyodum geleceğe yatırım yaptım ben indirimde görünce aldım
  • R4EA031 yazılımının üzerine R4DB005 yazılımını yüklersek telefona önceden yüklediğimiz akustik ve temalarda silinir mi?
    Yoksa patchler gibi akustik ve temalarıda yedeklemeli miyiz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: _paradox

R4EA031 yazılımının üzerine R4DB005 yazılımını yüklersek telefona önceden yüklediğimiz akustik ve temalarda silinir mi?
    Yoksa patchler gibi akustik ve temalarıda yedeklemeli miyiz?

silinir patchleri yedekleseniz bile farklı yazılıma uygun olmayacaktır.
  • faruk kusura bakmada bişey sormak istiyorum cid 49 031 sürüm yüklemek için iki tane dosya var onları setoolda add ile ekliyoruz tpa.zip liyide misc file ama senin yazılım deposunda tpa.zip nerde diye sordum custom diye bişey dedin orada 10 KB lık bişey var o tpa dosyası tam olarak nerde ya ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: haso90

faruk kusura bakmada bişey sormak istiyorum cid 49 031 sürüm yüklemek için iki tane dosya var onları setoolda add ile ekliyoruz tpa.zip liyide misc file ama senin yazılım deposunda tpa.zip nerde diye sordum custom diye bişey dedin orada 10 KB lık bişey var o tpa dosyası tam olarak nerde ya ?

custom.zip te olabilir, tpa.zip te olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

quote:

Orjinalden alıntı: CaRviLLE

farukkk hocam dediğiniz gibi adı geçen programları yükledim fakat daha en başta patladı usb driver ı pc nize kurun sonra da telefonu kapalı takın c ye basarak falan demişsiniz yaptım ama driverı yüklemiyo pc vista ulrimate 64 bit kullanıyorum telefonum cid 49 sonu 031 olan versiyon yüklü acustic vede eq miydi neydi ses kalitesini arttıran sadece bunları yapmak istiyorum sizde nerde hata var acaba bide setool programı sadece exe dimi onu çalıştırırken de bi hata veriyo pc yardımcı olabilirmisiniz acaba?

setolü exeden açın eğer sorun veriyor ise pcdeki virüs koruma programlarını kapatın öyle deneyin telefonu kapalı şekilde c tuşuna basarak bağlayın yeni donanım ibaresi bulundu ibaresinden sonra usb driveri tanıtın bu konuyu dikkatli okuyup öyle başlayın bu işlemlere

_paradox

eq patch sadece eq ayarlarını daha iyi seviyeye getirmek için kullanıyor siz kaliteli müzik keyfi için bu ayarı manuel olarakta ayarlayabilirsiniz.

eq patch ile manuel olarak ulaşılamayacak seviyelere gelinebilir. manuel olarak sadece 16 kademeye kadar gelebilirsin, ama eq patch ile 25 inci kademeye kadar gelebilirsin, böylece orjinalden daha yüksek bas ve tiz sesleri elde edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phileo Sophia -- 13 Mart 2009; 17:09:06 >

• yeni flash temalar çıkıyor mu? nerden bulabilirim acaba.

bu arada cam driver için güzel bir kaynak buldum

http://www.camdrivers.wz.cz/
  • quote:

Orjinalden alıntı: Phileo Sophia

custom.zip te olabilir, tpa.zip te olabilir

tpa.zip değil custom ise öle bişey yok
  • merhaba arkadaşlar bende bu dediginiz acustic programını yüklemek istiyorum ama beceremiyorum böyle işleri nasıl güzelmi bu acustic yardım etmek isteyen ekleyebilirmi lütfen preetygirl_ozge@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: özgedinçer

merhaba arkadaşlar bende bu dediginiz acustic programını yüklemek istiyorum ama beceremiyorum böyle işleri nasıl güzelmi bu acustic yardım etmek isteyen ekleyebilirmi lütfen preetygirl_ozge@hotmail.com

imzamda setol kullanım konusunda detayları mevcut.
  • arkadaşlar settol inmiyor sorunlu linkte sorun var elinde olan birisi upload ederse sevinirim benim için .. iniyor ama crc hattası veriyor 4 5 kez denedim olmadı ..
  • arkadaslar eq patçhi nasıl yapıyoruz birisi yardımcı olurmu ifs /setings .... ??? hangş şekilde yapıcaz ? acusitic yaptım sadece eq patchi birisi anlatırsa çok sevinirim . .

• quote:

Orjinalden alıntı: serkan1216

arkadaslar eq patçhi nasıl yapıyoruz birisi yardımcı olurmu ifs /setings .... ??? hangş şekilde yapıcaz ? acusitic yaptım sadece eq patchi birisi anlatırsa çok sevinirim . .

patch atma detayları ilk sayfada ve imzamdaki k790 konusunda mevcut.

• quote:

Orjinalden alıntı: Phileo Sophia

Setool 2 Lite: W810i ye yazılım, patch, acoustic, cam driver ve daha pek çok şeyi bu programla yapıyoruz. Setool ile yapılan işlemlerde telefon kapalı konumda olmalıdır.

http://rapid+share.com/files/113240011/setool2_lite.rar.html

USB Driver:Verdiğim driveri önce bilgisayara kurun, daha sonra telefon kapalı konumdayken c ye basılı tutup usb yi telefona bağlayın usb driveri otomatik yüklenecektir.

http://rapid+share.com/files/113241946/usb_flash_driver.rar.html

GDFS yedeği almak:Telefona hiçbir işlem uygulamadan önce bu yedeği kesinlikle almalısınız. İlerde herhangi bir sebepten telefon açılmaz duruma gelince bu GDFS yedeği ile telefonu tekrar canlandırabilirsiniz.
    Telefon modelini seçin, Read GDFS butonuna tıklayın, telefonun c tuşuna basılı tutarak usb yi telefona bağlayın, bağladıktan kısa süre sonra program batarya uyarısı verecektir uyarıyı görünce telefondan usb yi çıkarın, bataryayı çıkarıp takın ve READY butonuna tıkladıktan sonra telefona usb yi tekrar takın. Yükleme tamamlandığı zaman Quit tuşu devreye girer.Program kapatılırken değişiklikler kaydedilsinmi sorusu gelirse evet seçin. Aldığımız yedek setool programının bulunduğu klasörün içine BIN dosyası olarak kaydolur, GDFS yedeğini iyi saklayınız.

Telefonun açılmaması gibi durumlarda aldığımız GDFS yedek dosyası setool programındaki MISC files kısmından seçilir, Write GDFS butonuna basılır ve telefon c tuşuna basılı tutularak usb bağlanır ve telefon hayata döner.

Cid Öğrenme:
    yıldız sağ yıldız sol sol yıldız sol yıldız tuşlarına sırayla basılır.
    Çıkan bölümden servis bilgileri yazan yere girilir, sonra açılan bölümden yapılandırmaya girilir;

C:49 P: 1 = Yazıyorsa telefonunuz cid:49
    C:50 P: 1 = Yazıyorsa telefonunuz cid:50

Infrared Port'taki Kırmızı Işığın Yanıp Sönmesi ve Telefonun açılmaması sorunu çözümü:
    Kırmızı ışığın yanıp sönmesi; bunun sonunda telefon açılmaması ve programlarla işlem yapamamanın bilinen 2 sebebi vardır..

1- Pil zayıf olmasada; düşük pilde telefon kendini başlatamaz..

2- EROM sorunu: Extended Rom; bazı zamanlar genel olarak telefonlarımızı flashladığımız zamanlardan sonra Bazı hatalara sebebiyet verebilir ya da erom ölmüş olabilir.

Öncelikle %100 dolu bir batarya ile telefonu açmayı deneyin..
    Eğer açılmazsa ;

Setool v1.11 programını çalıştırın..

Phone Type 'da telefon modelinizi seçin..
    IDENTIFY tuşuna basın..
    C tuşu yerine 2 ve 5 tuşuna aynı anda basıp telefonu PC ye bağlayın.
    Telefon bilgileri ekrana gelecektir.
    Daha sonra programdan çıkıp telefonu açmayı deneyin..

Eğer setool telefonu tanıdığı halde daha sonra açmaya çalıştığınızda açılmıyor ise;

Dolu batarya ile TELEFONU ONARACAKSINIZ !

Bunun için ;

1-Setool'u çalıştırın.
    2- UNLOCK/REPAIR tuşuna basın
    3- Pili yeniden takın ( çıkartıp takınız)
    4- 2ve5 tuşuna aynı anda basarak telefonu bağlayınız.
    5- Setool telefonu onaracaktır. İşlem tamamlanana kadar bekleyiniz.

Buradaki bilgilerin bir çoğunu Türkiyede ilk önce orochi vermiştir, orochiye emeğinden dolayı teşekkür ederim.

mrb bu linkteki indirdim virüslü oldunu söylüyor temizi varmı?

• Uzun süredir forumun bu bölümüne bakmıyordum bu konuyu görünce sevindim.Önceki konun kaldırıldığında çok üzülmüştüm,ne kadar geçte olsa h.olsun demek istiyorum... Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.