Şimdi Ara

:::W810i ACOUSTIC/CAMDRIVER/PATCH/ YAZILIM/ELF/SYSGFX/FLASHTEMA/HERŞEY::: (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
557
Cevap
10
Favori
78.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: chaplinn

selam arkadaslar
    bende 2.el bir w550i aldim geçen gün ve bu yazilim yükleme isine dalayim dedim ve bir akustik yüklemeye kalktim ama ilk seferde daha fiyasko oldu malesef :)..simdi telefon açilmiyor..ilk sayfada anlatilanlari uyguladim fakat olmadi.bu anlatilanlar sadece w810 içinmi??w550 ye olmazmi?dolu bataryayla falan açmayi deneyin deniyor o zaman düzelirmi acaba.

yardimlarinizi bekliyorum arkadaslar...tesekkürler simdiden

yazılım yükleme işlemi tüm modellerde neredeyse aynı sadece modele özel yazılım dosyalarını bulmanız gerekiyor seus ile güncellemede yapabilirsiniz.
  • faruk kardeşim selam..yazılım deponda w550 nin yazılım dosyasını indirdim.bunlarla nasıl bi işlem yapabilirim söylermisin??
    bu işlerde yeniyim daha da...sağol
  • slm arkadaşlar bende ugraşıyorum 2gündür w810i icin tema atmaya özellikle flaşlı olar icicn ugraşıyorum ben ilk önce xs 3.1 prg ile telefonu cid:49'a R4DB005 YAZILIMI yükledim.. flaşladım
    gene aynı prg la fsx yolu ile tema ları atmaya calışıyorum done olmuyor neden olmuyor naşka ne yapmm alzım bana msn den yardım edebilecek varmı acab arkadaşlar
    octeamextrem@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dargmen -- 15 Şubat 2009; 1:21:36 >
  • en güzel net resim çeken cam driveri hangisi arkadaşlar ?
  • hocam senin verdiğin yazılım 031 arzalı herhalde bluetooth tan gönderme var alım yok bişey alırken resetliyo beyaz yanıp sönüyo aslında reset te değil.

birde shutdown elfi bazen sağlam bazen reset attırıyo
    daemonsa atsamda.

ve elf konusunda soracağım şey gelişmiş dosya yöneticisinde elf kısmı çıkıyo orayı ni veriyoki oraya hiç bir şey gönderemiyoruz neye yarıyacak

ve ilginç kısayollar var kısayol tuşunda anlamadım gitti?

cevaplarsan sevinirim şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haso90 -- 15 Şubat 2009; 14:48:57 >
  • arkadaşlar ben ne kadar bulduysam şu setoo2 prg mını indiremiyorum gelmiyor linklerde hepsinde sorun var bir cok siteden denedim bu prg eline olan varsa insaniyetlik namına ban ya özelden pm yoluyla falan ulaştırsın lütfen hayat memeta meselesi lütfen arkadaşlar pm yoluylada ulaştırabilirisniz
  • serkan1216

imzamda yazılım depomda w 810 için tavsiye cam driver mevcut.

dargmen

imzamda yazılım depomda setol programı mevcut programı indirirken pcdeki virüs programını kapatıp indirmenizi tavsiye ederim setolde sorun yok.

haso90

yazılım dosyaları imzamda yazılım depomda mevcut.
  • okey kardeş cok teşekkürler
  • arkadaşlar burdaki gibi cid 49 031 yazılımını yükledim herşey çok güzel normal ama kamera açılmıyor cam driver yükledim farklı yöntemlerle yine açılmadı önerisi olan var mı acaba??
  • quote:

Orjinalden alıntı: terennüm

Teşekkürler. Dediğiniz gibi notepad ile açtım drv->cam şeklinde olması gerekiyormuş dizinin. Şu an çalışıyor. Fakat şunu anlamadım. Driver dosyasını attım, fotoğraf da çekiyor ama değişik bir özellik göremedim ben açıkçası. Farkı nasıl anlarım?

arkadaşm nasıl hallettin sorunu biraz açıklar mısın ben de de aynı sorun mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ice_Sh@dow -- 17 Şubat 2009; 13:28:52 >
  • hocam senin 4share deposunda setoldan add ile eklediğim iki dosya mevcut fakat asıl tpa dosyası yok ondan bahsediyorum.
  • Arkadaşlar ben setooldan daha önce w810i yazılım yüklemesi yaptım ama ne pacth nede akustik atabiliyorum bir türlü olmuyor forumda ki setool a ilgili atma yöntemlerini denedim malesef olmuyor kafayı yicem yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: haso90

hocam senin 4share deposunda setoldan add ile eklediğim iki dosya mevcut fakat asıl tpa dosyası yok ondan bahsediyorum.

tpa dosyası custom adı altında yazılım depomda mevcut.
  • merhaba arkadaşlar.w810i ye setool 1.07 ile patch yapmayı deniyorum anlatılanları aynen yaptım fakat hata veriyor.nedeni ne olabilir?

(IO error while open file diyerekten bir hata veriyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi verondeniz -- 5 Mart 2009; 0:21:33 >
  • Phileo Sophia ve Farukkk sizlere çok teşekkür ediyorum,ellerinize sağlık güzel çalışma olmuş .

Benim tel cid 50 sadece akustik yükleyebildim ve gerçektende sesi inanılmaz derecede arttırdı.
    Eq patch ses kalitesini arttırıyor bildiğim kadarıyla, ben yükleyemediğim için merak ettim,
    Eq patchlerde akustik kadar başarılı bir etki gösteriyormu yoksa sadece akustik kafi mi?
  • Gelişmiş dosya yöneticisi patchini bulamadım bi arkadaşımız indirme linkini verirse çok makbule geçer yardım edin pls... :)
  • farukkk hocam dediğiniz gibi adı geçen programları yükledim fakat daha en başta patladı usb driver ı pc nize kurun sonra da telefonu kapalı takın c ye basarak falan demişsiniz yaptım ama driverı yüklemiyo pc vista ulrimate 64 bit kullanıyorum telefonum cid 49 sonu 031 olan versiyon yüklü acustic vede eq miydi neydi ses kalitesini arttıran sadece bunları yapmak istiyorum sizde nerde hata var acaba bide setool programı sadece exe dimi onu çalıştırırken de bi hata veriyo pc yardımcı olabilirmisiniz acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaRviLLE

farukkk hocam dediğiniz gibi adı geçen programları yükledim fakat daha en başta patladı usb driver ı pc nize kurun sonra da telefonu kapalı takın c ye basarak falan demişsiniz yaptım ama driverı yüklemiyo pc vista ulrimate 64 bit kullanıyorum telefonum cid 49 sonu 031 olan versiyon yüklü acustic vede eq miydi neydi ses kalitesini arttıran sadece bunları yapmak istiyorum sizde nerde hata var acaba bide setool programı sadece exe dimi onu çalıştırırken de bi hata veriyo pc yardımcı olabilirmisiniz acaba?

setolü exeden açın eğer sorun veriyor ise pcdeki virüs koruma programlarını kapatın öyle deneyin telefonu kapalı şekilde c tuşuna basarak bağlayın yeni donanım ibaresi bulundu ibaresinden sonra usb driveri tanıtın bu konuyu dikkatli okuyup öyle başlayın bu işlemlere

_paradox

eq patch sadece eq ayarlarını daha iyi seviyeye getirmek için kullanıyor siz kaliteli müzik keyfi için bu ayarı manuel olarakta ayarlayabilirsiniz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

quote:

Orjinalden alıntı: CaRviLLE

farukkk hocam dediğiniz gibi adı geçen programları yükledim fakat daha en başta patladı usb driver ı pc nize kurun sonra da telefonu kapalı takın c ye basarak falan demişsiniz yaptım ama driverı yüklemiyo pc vista ulrimate 64 bit kullanıyorum telefonum cid 49 sonu 031 olan versiyon yüklü acustic vede eq miydi neydi ses kalitesini arttıran sadece bunları yapmak istiyorum sizde nerde hata var acaba bide setool programı sadece exe dimi onu çalıştırırken de bi hata veriyo pc yardımcı olabilirmisiniz acaba?

setolü exeden açın eğer sorun veriyor ise pcdeki virüs koruma programlarını kapatın öyle deneyin telefonu kapalı şekilde c tuşuna basarak bağlayın yeni donanım ibaresi bulundu ibaresinden sonra usb driveri tanıtın bu konuyu dikkatli okuyup öyle başlayın bu işlemlere

antivirüs ü kapattım dediklerinizi yaptım aldığım hata şu

:::W810i ACOUSTIC/CAMDRIVER/PATCH/ YAZILIM/ELF/SYSGFX/FLASHTEMA/HERŞEY:::

• Arkadaşlar w810i telefonuma bugün bluetooth kulaklık aldım ama sadece tel konuşabiliyorum müzik dinlemeyi ayarlayamadım. Acaba kulaklıkta mı sorun var dedim nokia6300 da denedim onda çok güzel dinleniyor. w810i de bluetoothla müzik dinleyebilmek mümkün mü mümkünse nasıl oluyor? Yardımcı olursanız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.