Şimdi Ara

:::W810i ACOUSTIC/CAMDRIVER/PATCH/ YAZILIM/ELF/SYSGFX/FLASHTEMA/HERŞEY::: (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
558
Cevap
10
Favori
78.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel bir telefon için güzel bir kaynak. teşekkürler
  • ilk sayfadaki dahil hangi hangi setool u çeksem avg trojan buluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadtneverdie -- 8 Nisan 2009; 13:39:21 >
  • Arasam bu kadar iyisini bulamazdım diyebileceğim bir paylaşım her şey tek başlık altında toplanmış. Teşekkürler Phileo Sophia
  • bilgilerini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkürler
    sayenizde birçok şey öğrenmiş oldum.

yalnız problemimi çözemedim. setollv107 ile yazılım yüklemeye çalışıyorum
    dilleride yükledikten sonra en sona kadar geliyor fakat elapsed second yazısı çıkmıyor elapsed:661 secs. yazısında kalıyor. işlem bitmiş gibi kabul ederek telefonun bataryasını çıkarıp takıyorum ve açmaya çalıştığımda sony ericson ekranından sonra ekran yanıp sönüyor. telefonum cıd49
    yardımcı olursanız minnettar kalırım
  • Videodj klasorunu ve bu klasorun icindeki sesleri silemedim bir turlu... ilk sayfada yazanlarin haricinde alternatif bir yontemi olan var mi???
  • slm arkadaslar benim w810i yazilim kodu R4CE012 yaziyor ,cam driver ise 4.5 ben bu cid lerden hangisini yuklemem gerekir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadtneverdie

ilk sayfadaki dahil hangi hangi setool u çeksem avg trojan buluyor.

bazı antivirüs programları setool u virüsolarak algılıyor. antivirüsü devre dışı bırakıp çalıştırmanız gerekir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: condortr

slm arkadaslar benim w810i yazilim kodu R4CE012 yaziyor ,cam driver ise 4.5 ben bu cid lerden hangisini yuklemem gerekir..

telefonunun cid nosunu ilk mesajda anlatılanlargibi öğren.

sonra 031 yazılımını at, 031 için olan patchleri kullanırsın.
  • slm..ilk sayfada verildigi gibi yaptim zaten benim sorunum da o bende c__ p__ diye veriyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: condortr

slm..ilk sayfada verildigi gibi yaptim zaten benim sorunum da o bende c__ p__ diye veriyor...

setoole kapalı şekilde c ye basılı tutarak bağla cidi gösterir
  • condortr

verdiğin bilgilerde imei numaran gözüküyor mesajı sil, telefonun göçebilir.

cid:49 telefonun

cid:49 031 sürümü yükle
  • slm ..dedigin sekilde yaptim ..cid.49 031 oldu
    simdi cam driver hangisini yuklemeliyim vermis oldugun dosyayi indirdim fakat bir cok driver var sence hangisini yuklesem daha iyi olur..
    tesekkurler
  • aekads lar cye basarak bağladığımız zaman geri c yi bırakıyormuyuz
  •  :::W810i ACOUSTIC/CAMDRIVER/PATCH/ YAZILIM/ELF/SYSGFX/FLASHTEMA/HERŞEY:::

orginal cam driverı yüklerken telefona bu hatayı alıyorum nasıl düzeltirim ?
  • Arkadaşın telefonuna camdriver ve acoustic atacağım. W810i için camdriver ve acoustic önerir misiniz? Ama camdriver normal driver gibi olacak. Yani orjinal driverin en gelişmiş hali lazım. Acoustic'te ise ses yüksekliği önemli değil. Önemli olan kaliteli ses vermesi..

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim..
  • yaa arkadaslar patch yüklerken write script tusuna basmadan once cye nasarak usb ye bağlıyoruz yoksa write script bastıktan sonramı bağlıyoruz lütfen solein
  • @Phileo Sophia

elerine ve emeğine sağlık dostum.

Sırf bu ahizedeki ses seviyesinin düşüklüğü yüzünden telefondan vazgeçmiştim. Konuyu okumam iyi oldu, en kısa zamanda deneyeceğim. Ses yükselirse bu telefon ile devam..
  • Beyler ben bu patchleri yükledim[Gelişmiş dosya vb.] ama telefonda hiçbir değişiklik olmadı
    Herşeyi doğru ve uyumlu yaptım
  • Yaptım şimdi pardon
  • Arkadaşlar gerçekten çok yararlı bir konu. Daha önce telefonumu buradan yararlanarak güzel bir şekilde modlamıştım. Ancak format atmak zorunda kaldım ve herşey gitti. Şimdi tekrar GFX patchi yapacağım ama link kırık. Bu linki konuyu açan arkadaşımız yenileyebilir mi acaba? (Diğer linkleri de bi kontrol edin isterseniz. Silinmiş olabilir bazıları)

Kırık link

quote:

http://rapidshare.com/files/177871057/gfx_patch.rar.html

Ayrıca benim şuan kullandığım Cam driver da zoom yapmıyor. W810i için kaliteli bir driver tavsiyeniz var mı?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.