Şimdi Ara

:::W810i ACOUSTIC/CAMDRIVER/PATCH/ YAZILIM/ELF/SYSGFX/FLASHTEMA/HERŞEY::: (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
558
Cevap
10
Favori
78.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben sleep mode elfini yükledim başlattım. Masaüstü bi garip oldu ,
    Karmakarışık şekiller çıktı

Nasıl düzeltebilirim ?
  • + Çoğu zamanda hiç açılmıyor. Full titreyim telefona res atıo
  • Güncel
  • quote:

Orjinalden alıntı: Canér

Güncel

elf lerin güncel sürümleri çıktı vaktim yok son zamanlarda iş dolayısıyla. bi ara hepsini eklerim elflerin
  • Bu nasıl bir konu ya
    kafam döndü . 2 yıldır kullandığım telefonda ne özellikler varmış yeni farkediyorum

teşekkürler
  • telefonda 031 version vardı acoustic yükledim kullanıyordum büssürüde patch yaptım telefon son zamanlarda kapanıp durmaya başladı vakti geldi deyip az önce 005 versionu yükledim 3-4 dk sürdü şimdi çalışıyor kapanma yok ses süper artık acoustik yüklemeyi düşünmüyorum emeği geçen herkeze teşekkürler.
  • Beyler şu kara listeyi beyaz liste yapma patchi ne işe yarıyo biri açıklayabilir mi? Bi de ilk sayfadaki ipuçlarında "java hızlandırma" kısmındakileri tam anlyamadım :S
  • acaba bişeyler yapıp konuşurken karşıdan gelen seside arttırma imkanımız yokmu oradaki parçayıda değiştirdim ama sesde pek bir değişme olmadı sokakta birisi aradığında karşıda konuşanın sesi duyulmuyo neredeyse
  • Emeğine sağlık hocam sayende camera tuşu derdinden kurtuldum....
  • yha arkadaslar bn telefonuma gelişmiş dosya yöneticisi patchini yükledim yanlıslıkla için den bişeyler sildim simdi tlefon acılmıo daha dorusu telefon acılıo go music tusuna basınca müzik calıo ama ekran hep beyaz kalıo acmıo kendini ne yapmalıyım yüklemedigim yazılım atmadıgım acoustik kalmadı servisemi vereyim

yardım bekliiorm
  • arkadaşlar cid 50 w810im war daha önce operator yazısını kaldırmıştım 6 ay falan sorunsuz kullandım tele bişiler oldu sonra dedim tekrar yazılım atim buraya kadarda sorun yok sonra tabi gene operatorü kaldırcam attım layout gene tamam fabrika ayarlarına dönünce ekran kafayı yiyo daha öncede olmuşltu en son layoutun zip klasörünü salt okunur yapmıştım düzelmişti yani fabrika ayarlarına dönünce normal kalıyodu şimdi yaptıgımda hep karışıyo anlamadım bende ne yapmam lazım???
  • quote:

Orjinalden alıntı: bf

acaba bişeyler yapıp konuşurken karşıdan gelen seside arttırma imkanımız yokmu oradaki parçayıda değiştirdim ama sesde pek bir değişme olmadı sokakta birisi aradığında karşıda konuşanın sesi duyulmuyo neredeyse

farklı acousticler deneyip arttırabilirsin.
  • Arkadaşlar 18-06-2009 tarihi itibariyle sağlam bir ikinci el w810i aldım. Patch-Yazılım yükleme konusunda hiç bir bilgim yok ama bu koduna yazanların hepsini en ince detayına kadar okudum. Ama bir sorunum var. Cid öğrenmek için
    yıldız sağ yıldız sol sol yıldız sol yıldız tuşlarına basıyorum yapılandırmaya giriyorum ancak cid ne 49 nede 50

şöyle : C: -- P:--

Benim şimdi hangi yazılımı yüklemem lazım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: arkabisrem

Arkadaşlar 18-06-2009 tarihi itibariyle sağlam bir ikinci el w810i aldım. Patch-Yazılım yükleme konusunda hiç bir bilgim yok ama bu koduna yazanların hepsini en ince detayına kadar okudum. Ama bir sorunum var. Cid öğrenmek için
    yıldız sağ yıldız sol sol yıldız sol yıldız tuşlarına basıyorum yapılandırmaya giriyorum ancak cid ne 49 nede 50

setool programını çalıştır sonra telefon kapalı şekildeylken cye basılı tutup usb yi tak. setool de cid gözükür.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Phileo Sophia

quote:

Orjinalden alıntı: arkabisrem

Arkadaşlar 18-06-2009 tarihi itibariyle sağlam bir ikinci el w810i aldım. Patch-Yazılım yükleme konusunda hiç bir bilgim yok ama bu koduna yazanların hepsini en ince detayına kadar okudum. Ama bir sorunum var. Cid öğrenmek için

setool programını çalıştır sonra telefon kapalı şekildeylken cye basılı tutup usb yi tak. setool de cid gözükür.

Malesef şu anda data kablom yok. En yakın zamanda alacağım.
    Telefondan yazılım sürümüne girdim de CXC1250316 R4CK003 000000 olarak gösteriyor. Bu sürüm cid 49 50 hangisi olabilir. Sürüm en eski sürüm olmalı galiba .. O kadar kısık ses geliyo ki hiç müzikten zevk alamadım. O yüzden sürü güncelemem gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkabisrem -- 19 Haziran 2009; 21:09:45 >

• Bir sorum daha olacak . Telefonu
    Sony Ericsson Update Service programı güncellesem. Kendim stool programıyla uğraşmasam olurmu acaba?

Ben sadece müzik dinlerken sesin daha fazla çıkmasını istiyorum. Dİğer patc-cam driver vs. ile ilgilenmiyorum.

http://www.sonyericsson.com/cws/support/softwaredownloads/detailed/updateservice/w810i?lc=tr&cc=tr
  • iyi günler ,Phileo Sophia sana bi sorum olucak yaklaşık 10 aydır R4DB005 yazılımını kullanıyodum son zamanlarda telefon biraz garipleşti yazılımı tekrar yükledim fakat ahize sesinde acayip düşüş oldu bu konu hakkında yardımcı olursan çok sevinirim şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Phileo Sophia

LAYOUT YÜKLEME

1. YÖNTEMLE LAYOUT YÜKLEMEK
    Bu yöntemle sadece bilgisayar bağlantısı kurarak layout yükleyebiliriz.

1 - Masaüstünde iç içe tpa/system/layout klasörü açılır.
    2 - En içteki layout klasörünün içine layout.xml dosyası kopyalanır.
    3 - En dıştaki tpa klasörü ziplenir. (rar olmayacak zip olacak, telefon yazılımı rar uzantısını tanımaz)
    4 - Setool programından MISC files ile tpa.zip dosyası seçilir.
    5 - FLASH butonuna tıklanır.
    6 - Telefon kapalı konumdayken c tuşuna basılı tutularak USB telefona bağlanır.
    7 - Program batarya uyarısı verdiği zaman USB telefondan çıkarılır.
    8 - Batarya çıkarılıp takılır.
    9 - READY butonuna tıklanır.
    10 - Telefonun c tuşuna basılı tutularak USB telefona bağlanır.
    11 - Layout yüklemesi tamamlanınca setool programının akan yazı kısmının en altında Eleapsed Second yazar ve Quit tuşu aktif olur.
    11 - Layout yüklemesi tamamlanmıştır telefondan usb yi çıkartıp telefonu açabilirsibiz.

2. YÖNTEMLE LAYOUT YÜKLEMEK
    Bu yöntemle hem bilgisayardan hemde bilgisayar bağlantısı kurmadan telefon menüsünden layout.xml yükleyebiliriz.
    Bu yöntemi kullanmak için önce bir patch yüklemek gereklidir.

1 - Layout Klasörünü Diğer Klasörüne Taşıma Patchi telefona yüklenir.
    2 - Telefondan menü>dosya yöneticisi>telefon belleği>diğer klasörünün içerisine R4DB005 sürüm ise ly, R4EA031 sürüm ise layout diye bir klasör açarız.
    3 - ly veya layout klasörünün içerisi boş iken telefon menüleri karışır düzgün çalışmaz.
    4 - ly veya layout klasörünün içerisine layout.xml dosyasını bilgisayar bağlantısıyla veya telefondan kopyalarız.
    5 - Telefonu kapayıp açarız.

NOT: Layout Klasörünü Diğer Klasörüne Taşıma Patchi sadece ilk başta 1 kez yüklenir. Artık layout yüklemek için bilgisayara bağlanmaya gerek kalmaz. Mesela hafıza kartında 3 tane layout var ise, layout.xml değiştirmek istediğimiz zaman önce ly veya layout klasörünün içini boşaltıyoruz, depoladığımız layout.xml dosyalarından birini ly veya layout klasörüne kopyalayıp telefonu kapayıp açıyoruz. İsterseniz usb aracılığıyla da oluşturduğunuz ly veya layout klasörüne layout.xml dosyasını kopyalayabilirsiniz.

Operatör logosu kaldırma.
    http://rapid+share.com/files/130865418/tpa.zip.html

Telefondaki operator logosu böyle siliniyor. Teşekkürler.

• Arkadaşlar cid50 olan telefonuma basit görünen 2. yöntemle acoustic yüklemek istiyorum ama 1. maddedeki (1 - Acoustic Klasörünü Diğer Klasörüne Taşıma Patchi telefona yüklenir.) patchi göremedim, bu patchi yüklemek için yine setools mu kullanılıyor yoksa sadece telefon hafızasına atılan birşey midir, işin içine setools giriyorsa uğraşmak istemiyorum, kolay birşeyse yapayım da ses artsın biraz, garantinin bitmesine şurda 2 ay kalmış, artık birşey olmaz herhalde bu zamandan sonra :)
  • arkadaşlar konuy açtım ama kimse yazmadı.. soruma cevap istiyorumm.

Bayaa oldu alalı uzun süredir görüşme yaparken sesi biraz kısık. Annemin Nokia 1100 var önceden bendeydi onda ses çok süper. Kulağımdan ayırmak zorunda kalıyorum acayip ses çıkıyor. Benim telefonun sesi baya kısık. Sokakta zor konuşuyorum. Kulaklığı takıp konuşmak zorunda kalıyorum... Nasıl çözerim bu konuyu? Hattım Turkcell
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.