Şimdi Ara

W223 S-SERİSİ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
2
Favori
5.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    W223 S-SERİSİ
    W223 S-SERİSİ
    W223 S-SERİSİ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Berkay.

W223'ü dış görünüşü yüzünden yargılayanları çok gördüm ama bir arabanın sadece dış görünüşten ibaret olmadığını insanların anlaması lazım. W222r ile W223 arasındaki teknoloji farkını detaylı şekilde açıklayabilecek birisi olsa da ondan sonra W223'e laf atıyorlarsa atsınlar. Mesela benim hatırladıklarım W223te yeni olarak 4WS denilen 4 teker kontrolü geliyor, bu özellik çok önemli bir özellik bence. 27 farklı dili algılayan MBUX sistemi. Bunlar gibi yeni gelen teknolojileri açıklayabilecek bir arkadaş lazımki bazıları arabanın dış görünüşten ibaret olmadığını anlasınlar.

4ws çok eski bir teknoloji honda integralarda bile (prelude da olabilir ) kullanıldı zamanında diye biliyorum. mesele şu ki ne kadar teknolojik olursa olsun (dış tasarımı da geçtim) iç tasarım w220 den de kötü olmuş, sanki teslanın rakibi gibi iri ekranla S classe olmaz. bentley de teknoloji kullanıyor ama içine bir bakıyorsun bir üst sınıflık, bir dizayn görüyorsun. isterse kendi başına gitsin ben bu iç dizaynı S serisine yakıştıramadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: texjrwillerjr

4ws çok eski bir teknoloji honda integralarda bile (prelude da olabilir ) kullanıldı zamanında diye biliyorum. mesele şu ki ne kadar teknolojik olursa olsun (dış tasarımı da geçtim) iç tasarım w220 den de kötü olmuş, sanki teslanın rakibi gibi iri ekranla S classe olmaz. bentley de teknoloji kullanıyor ama içine bir bakıyorsun bir üst sınıflık, bir dizayn görüyorsun. isterse kendi başına gitsin ben bu iç dizaynı S serisine yakıştıramadım.

Alıntıları Göster
    +1

W220, 221, ve 222 de ki o salon salomanje, klasik mobilya döşeli avangard bogaz yalısı havasi artik kaybolmus.

Içi Jetgillerin uzayda giden arabasina dönmüs. Elini nereye atsan ekran camı ve plastikle muhattapsin. Tamam teknolojik olabilir ama ic mekanda o klasik ust sinif alman sedanı ruhu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 7 Kasım 2020; 14:31:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

+1

W220, 221, ve 222 de ki o salon salomanje, klasik mobilya döşeli avangard bogaz yalısı havasi artik kaybolmus.

Içi Jetgillerin uzayda giden arabasina dönmüs. Elini nereye atsan ekran camı ve plastikle muhattapsin. Tamam teknolojik olabilir ama ic mekanda o klasik ust sinif alman sedanı ruhu yok.

Alıntıları Göster

kesinlikle. benim demek istediğimi sen daha iyi özetlemişsin. şu haliyle a8 den ne farkı var?

• İçindeki ekranlar camlar berbat ötesi olmuş.

• W223 S-SERİSİ
    W223 S-SERİSİ
    W223 S-SERİSİ
    W223 S-SERİSİ
    W223 S-SERİSİ
    W223 S-SERİSİ
    W223 S-SERİSİ
    W223 S-SERİSİ
    W223 S-SERİSİ

• W223 S-SERİSİ

Müthiş müthiş.

• hayırlı olsun

W223 S-SERİSİ

• Pov videolarında araç bariz daha fazla yol ve rüzgar sesi alıyor w222 ye ve rakiplerine göre. Bunun sebebi ne bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: emre356

Pov videolarında araç bariz daha fazla yol ve rüzgar sesi alıyor w222 ye ve rakiplerine göre. Bunun sebebi ne bilen var mı?

Araba cılız. Eski serilerdeki tokluk ve sıkılık yok. Gecen gun otelin otoparkinda denk geldik, sahibiyle ayakustu 5dk konustuk şöyle bir inceledim biraz.

E segment ayarina indirmisler arabayi. Yeni kasa E Class inceliyor gibiydim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Division Bell kullanıcısına yanıt

Haberelectronun maasi cok iyi heralde baksana bunlari paylasip duruyor fanboy olmus. En kotu ayda 10-15 aliyordur tahminum sene 120-150 bin tl yapar. Ustelik buna tupte takilmiyormus, ben gormedim hic Ankara da tbmm disinda binen sivil uyruklu insanlarda.

Yargitayda calisan hakim agabey var, onda 2019passat var. Haberelectro yargitaydaki bir hakimden daha iyi maas aliyorsa ozel sektorde boyle sistemde bu ulkede gelir dagiliminda adaletsizlik var demektir.

• flyer_mig kullanıcısına yanıt

ismini mi değiştin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.