Şimdi Ara

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU (836. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
17.121
Cevap
187
Favori
1.187.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 834835836837838
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2.el bakıyordum dizelin de aynı fiyatlarda olduğunu görünce dizel baktım o ara cevaplar geç yazıldığı için kendi kendime cvp yazmak istemedim. Cvplar için tşkler c den vazgeçtim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.el piyasasının yüksekliği ve hadi şu kadar, şu kadar daha diyerek dün Ankara kolumandan c200 4matic için anlaştım. Süreçle ilgili sorusu olanlara yardımcı olabilirim.
    bu arada araç exclusive

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygtatli -- 12 Haziran 2020; 9:0:23 >
  • ygtatli kullanıcısına yanıt
    Konuyla alakası yok ama yeni E serisinden bahsettiler mi? Ben de halihazırda 5 senedir C200d kullanıcısıyım fakat, yok araba yok, yok gelmez, yok özel sipariş de gelmiyor gelse de 6-9 ay muhabbeti geçiyor.
    C içinde geçerli mi bu durumlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emrtkn E kullanıcısına yanıt
    hocam halihazırda 2 adet siyah+siyah exclusive ve bir sürü c200 amg beyaz+siyah vardı ben exclusive istiyordum zaten onlardan birini opsiyonladım. showroomda birkaç e serisi vardı ama yeni kasanın konusu geçmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygtatli -- 12 Haziran 2020; 9:5:41 >
    Teşekkürler
    Aracınız hayırlı olsun.

• emrtkn E kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam, herkesin gönlüne göre olsun
    Hayırlı olsun. Liste fiyatından ne kadar indirim yapıyorlar?

• c200d bluetec amg beyaz 2016 model aracımı gelecek hafta satışa çıkaracağım...
    aracım 83000km 2000TL hasar kaydı var sol aynasını park halinde kırdılar orjinal olarak servisten degisti( resimleri var ) bunun dışında hasar kaydı boya vs yok aracımda.. 81000kmde 4000tl ye runflat continental lastik takildi Alan kisi lastik masrafi olmayacaktir, kis lastikleri var.. navigasyon karti takili , ahsap gorunumlu konsol ve saat aksesuar .isitmali on koltuklar.. Vs..
    istedigim rakam 320bin TL .. aracimi Konya da isteyen gorebilir... istedigi yere gosterebilir...
    W205 MERCEDES C-Class ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga_06tr -- 13 Haziran 2020; 0:8:50 >

• alikags A kullanıcısına yanıt
    Liste fiyatı 470küsürdü, 450ye bıraktılar

Teşekkürler, bilgi için.
    Hayırlı olsun tekrar.

• alikags A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim 🙋🏻‍♂️

• quote:

Orijinalden alıntı: jessie pinkman

Herkese mutlu bayramlar. Yine ilginc bir sorunla karşı karşıyayım. Daha önce direksiyonumda soyulmalar olmuş, su fıskiye depom tıkanmıştı. Bugün uzun süredir ilk defa arabanın arka koltuğuna oturdum. D sütünunun iç kısmında her iki taraftada 1 lira büyüklüğünde hava kabarcığı şeklinde döşeme kabarmış. Araç sürekli yatıyor daha 40 binde, benden başka binen yok, arka koltuğa belki 10 kez oturan olmuştur. Moralim bozuldu kabartıların yeri ve boyutları tamamen aynı, çok ilginç geldi böyle bir şey başına gelen oldu mu acaba?
    Merhaba, bende de var. Sunroofla ilgili bir işlem mi yaptırdın?

• sahinnn66 S kullanıcısına yanıt
    Cam tavana herhangi bir işlem yapılmadı. Servise başvurdum garanti kapsamına almadı. Sadece 9.100 TL parça bedeli varmış. Tüketici Hakem heyetine müracaat ettim sonucunu bekliyorum.

• jessie pinkman kullanıcısına yanıt
    BENİM CAM TAVAN AÇILMIYOR. KONTROL İÇİN GÖTÜRDÜĞÜMDE BAKMAK İÇİN KENARLARDAN TAVANI ESNETİNCE BU ŞEKİL OLMUŞ. sENDE SERVİSE BAŞVURDUĞUNDATIRNAKLARINA BAKMAK İÇİN 4 TARAFTAN AÇINCA BU ŞEKİLDE OLMUŞTUR. BENDE SONRADAN GÖRDÜM MAALESEF. DİKKAT EDERSEN ÖN GÜNEŞLİKLERİN KENARINDADA VARDIR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinnn66

BENİM CAM TAVAN AÇILMIYOR. KONTROL İÇİN GÖTÜRDÜĞÜMDE BAKMAK İÇİN KENARLARDAN TAVANI ESNETİNCE BU ŞEKİL OLMUŞ. sENDE SERVİSE BAŞVURDUĞUNDATIRNAKLARINA BAKMAK İÇİN 4 TARAFTAN AÇINCA BU ŞEKİLDE OLMUŞTUR. BENDE SONRADAN GÖRDÜM MAALESEF. DİKKAT EDERSEN ÖN GÜNEŞLİKLERİN KENARINDADA VARDIR.
    Ben cam tavanla ilgili hiç bir problem yaşamadım. Ön tarafta da bir sıkıntı yok. Araç 40 binde sadece senede bir kaç kez uzun yolda kullanılıyor. Onun dışında kapalı garajda. Başka bir forumda aynı sorunla karşılaşan başka kullanıcılara da rastladım.Bence fabrikasyon bir hata.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jessie pinkman -- 19 Haziran 2020; 23:38:1 >
  • jessie pinkman kullanıcısına yanıt
    Anladım. İnş tüketici hakem heyetinden olumlu sonuç alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinnn66

Anladım. İnş tüketici hakem heyetinden olumlu sonuç alırsın
    İnşallah. Sonucu buradan paylaşırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka bir forumda bir arkadaş yıllardır Continental ContiSportContact 5 (runflat) kullanıyorum ve hep memnun kaldım yazmıştı, ben de bu mesajından dolayı karar verip aynı lastiği aldım, 2 aydır kullanıyorum.
    Lastikten konfor anlamında çok memnunum, eskiden arabanın hafif sert ama iyi sayılır dediğim konforuna şu an çok iyi diyorum, resmen 1 seviye atladı konfor. Bundan önceki orijinal lastik Bridgestone idi.
    Ses ve yol tutuş konusunda yorum yapamam, şehir içinde kullanıyorum sadece, ama bir şikayetim de yok.

Arnavut kaldırımı gibi kilit taşlardan yapılmış yolda giderken bile konfor çok iyi, ne süspansiyondan ne başka yerden tık ses gelmiyor arabada. Hatta geçen hafta toprak bir yola girdim çeşitli tümsek ve çukurlar olan bir toprak yol, yani yuvarlak yüzeylerden oluşan büyük girinti çıkıntılar var yolda ve konfor çok iyiydi. Asfalt yoldaki pürüzlü eskimiş kısımları da 1 tık daha iyi ezmeye başladı araba.
    Konfor olarak aracımdan çok memnun hale geldim ve hatta şaşkınım bu konuda çünkü bu araç böyle değildi.
    C180 fasc. 2015. 53000 km.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 25 Haziran 2020; 20:56:2 >

• bu sıralar aracını takasa verip mercedesten 0 araç alan oldu mu? 10 haziranda anlaştım, 15 haziranda kredi ve peşinatım her şey tamam oldu. o tarihten bu yana eski aracımın bedeli bir türlü aktarılamadı. sorduğumda, sistemin yeni değiştiği ve mercedes genel merkezinin bir gecikmesi olduğunu söylüyorlar. sağolsunlar ikame araç verdiler ama size başka türlü bilgi veren oldu mu?
  • W205 avantgarde aracim icin yazlik jant bakiyorum.
    Begendiginiz modeller varsa atabilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 834835836837838
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.