Şimdi Ara

W205 MERCEDES C-Class ANA KONU (834. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.122
Cevap
188
Favori
1.187.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 832833834835836
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

fiyatı paylaşabilirmisiniz? bide ne zman sipariş vermiştiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26_____

hocam bu benzinli sen 200d demişsin ama.

bide 2 çocukla amg arasında ki bağı anlamadım hoşuna gidiosa bin demek ki amg tutuluo ve tercih edilio kendini yaşlı mı hissediosun anlamadım ki
    Hocam ben c180 exc arıyorum dedim. Mercedes ten beklentim öncelikle konfor hatta daha mercedes gibi göründüğünü düşündüğüm için exc arıyorum. Çocuklu aile ve amg yi çok bağdaştıramıyorum, benim algım bu yönde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak73 kullanıcısına yanıt
    Cuma günü gelmişti.
    Yine mi gelmiş?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • felsefe formu gibi burası, soru soran çok ama yanıt veren yok:):):)
  • ygtatli kullanıcısına yanıt
    hayırlısı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: 26_____

hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

fiyatı paylaşabilirmisiniz? bide ne zman sipariş vermiştiniz?
    Çok teşekkürler amin inşallah.
    457.000TL'ye aldım.
    Ekstra olarak analog saat ortada,boynuz denilen touch pad bir de elektrikli açılıp kapanan bagaj var.
    Renk beyaz.
    Ocak ayında sipariş vermiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrtkn

Cuma günü gelmişti.
    Yine mi gelmiş?
    Yok sizin de dediğiniz gibi cuma günü gelen mesajdan bahsediyorum.
    1 Nisan da araba zam yedi,1 Mayıs tekrar geldi maalesef.
    Böyle giderse Haziran ayında da gelir.
  • C200d Amg aracımı geçen hafta teslim aldım. Sipariş vermemiştim, tamamen tesadüf eseri almaktan vazgeçen biri nedeniyle, 1 gün içerisinde karar verip aldım. Bir süredir takip ediyordum ama aracın yok olduğunu bildiğim için 6-7 ay alabileceğime ihtimal vermiyordum.

Hayalet ekran ve konsolda saat var ekstra olarak. Hayalet ekran ekstra değil ama 2 aydır gelen araçlarda çıkmamaya başlamış. Birkaç bayiye sordum aynı şeyi söylediler.

1 haftada yaklaşık 1200 km yaptım, iş dolayısıyla il dışına çıkabiliyorum. Uzun yolda da deneyimledim. Arka süspasiyonlar daha çok lastik kaynaklı olsa gerek beklediğimden biraz sert geldi.

Araç gerçekten konforlu, multimedia sistemi gayet yeterli. Mart ayından sonra gelen araçlarda hayalet ekran üretime yetişemem nedeniyle gelmemeye başlamış. Normal ekran ile aynı bilgileri vermesine rağmen hayalet ekranın görseller, sunduğu grafikler oldukça tatmin edici. Aracın konfor ve iç görselini çok artırıyor.

Şimdilik memnun kaldım, beni en mutlu eden yakıt tüketimi oldu, gidiş geliş ortalama 120-130 arası kullandım ortalama 4,8 yaktı araç.

Eski motorlu modelini daha önce kullanmamıştım ama bu halini beğendim. Geçişleri, hızlanması gayet tatmin edici.

Mercedes ilk defa kullanmaya başladım, tabi ki birçok artısı ve eksisi vardır, arabadan çok anlayan bir insan da değilim ama beni fazlasıyla memnun etti 1 hafta da umarım böyle devam eder.

Alan, alacak olan herkese Allah kaza bela vermesin, ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: anguzelbag

C200d Amg aracımı geçen hafta teslim aldım. Sipariş vermemiştim, tamamen tesadüf eseri almaktan vazgeçen biri nedeniyle, 1 gün içerisinde karar verip aldım. Bir süredir takip ediyordum ama aracın yok olduğunu bildiğim için 6-7 ay alabileceğime ihtimal vermiyordum.

Hayalet ekran ve konsolda saat var ekstra olarak. Hayalet ekran ekstra değil ama 2 aydır gelen araçlarda çıkmamaya başlamış. Birkaç bayiye sordum aynı şeyi söylediler.

1 haftada yaklaşık 1200 km yaptım, iş dolayısıyla il dışına çıkabiliyorum. Uzun yolda da deneyimledim. Arka süspasiyonlar daha çok lastik kaynaklı olsa gerek beklediğimden biraz sert geldi.

Araç gerçekten konforlu, multimedia sistemi gayet yeterli. Mart ayından sonra gelen araçlarda hayalet ekran üretime yetişemem nedeniyle gelmemeye başlamış. Normal ekran ile aynı bilgileri vermesine rağmen hayalet ekranın görseller, sunduğu grafikler oldukça tatmin edici. Aracın konfor ve iç görselini çok artırıyor.

Şimdilik memnun kaldım, beni en mutlu eden yakıt tüketimi oldu, gidiş geliş ortalama 120-130 arası kullandım ortalama 4,8 yaktı araç.

Eski motorlu modelini daha önce kullanmamıştım ama bu halini beğendim. Geçişleri, hızlanması gayet tatmin edici.

Mercedes ilk defa kullanmaya başladım, tabi ki birçok artısı ve eksisi vardır, arabadan çok anlayan bir insan da değilim ama beni fazlasıyla memnun etti 1 hafta da umarım böyle devam eder.

Alan, alacak olan herkese Allah kaza bela vermesin, ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin.
    Allah herkesin gönlüne göre versin,bende memnunum araçtan.
    Size de hayırlısı olsun kazasız belasız iyi günlerde binin.

• anguzelbag A kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam kazasız belasız.

Bu ayki kredi kampanyalı satış fiyatlarını bilen var mı acaba?
  • Eğer c200 FL amg 4matic ile ilgili sorusu olan varsa ben de cevaplayabilirim.

Ekstra vurgulamak gerekirse yol tutuş muazzam.
  • Arkadaşlar 2016 model c200 aracım var. Arka koltukları yatırmam gerekiyor ancak bulamadım bir türlü. Sadece orta kısmı yatırabiliyorum. Diğer 2 tarafı yatıramıyorum. Yatırılıyor mu arka koltuklar arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman kamil haydar

Arkadaşlar 2016 model c200 aracım var. Arka koltukları yatırmam gerekiyor ancak bulamadım bir türlü. Sadece orta kısmı yatırabiliyorum. Diğer 2 tarafı yatıramıyorum. Yatırılıyor mu arka koltuklar arkadaşlar?
    Benim araçta koltukları yatirabilmen için bagajda çekilecek kollar var üst tarafta. Büyük bir ihtimal sende de öyledir.

• ecay kullanıcısına yanıt
    C200d Amg beyaz 445, metalik 450 son fiyatlar.
    Hayalet +10
    Keyless go +10
    Ankara’daki tüm bayiler aynı fiyatı verdi.
    Bu fiyata değecek bir araç mı bilmiyorum, karar aşamasındayım. Kredi olayı cazip geldi

• fırtına333 F kullanıcısına yanıt
    Sitede iki donanım da standart görünüyor halbuki.Hadi hayalet neyse de keyless yok ne demek gerçekten ilginç. A4 bulunabilse kredi kampanyası olsa C bakmazdım sanırım.

Teşekkürler bilgi için.Kredi alınca fiyatlar artıyor mu bu arada?

• fırtına333 F kullanıcısına yanıt
    Ankara bayileri bana da 8-10 bin lira yukarı fiyat vermişlerdi İstanbula göre. Donanımın içinde olmasına rağmen Mercedes hayalet ekran göndermediği için nimete bindirmiş vaziyette tüm bayiler.
    Bana da ekran almayıp 8 bin eksik fiyat teklif ettiler.
    Mercedes’in elinde şu anda C serisi var sanırım en çok onu satmak için kampanya yaptılar.

• ecay kullanıcısına yanıt
    Elektrikli bagaj ile keyless tek paketteymiş, bana da garip geldi doğrusu.
    Nakit ya da kredi fark etmiyor, beni de tek cezbeden yanı kredi olması zaten. Audi, BMW araç yok maalesef, dolayısıyla kampanya da yok. Galerilere de nakit para verip alasım yok.

Ankara dışını kontrol etmemiştim, uyarınız için teşekkürler.
    Sanırım kasanın son zamanları olduğu için böyle bir hareket geldi.

• Merhabalar C200d için 18 Amg jantlara run-flat hangi lastiği önerirsiniz ?

Ani hızlanma da bulunmazsanız uzun yolda çok rahat 5 lt altına iniyor(120 km hızla). Fakat hergun benim gibi Anadolu yakasından Avrupa yakasına trafiğin yoğun olduğu saatte gecis yapıyorsan 8.5 lt civarında gezersin.

Not: İstanbul İzmir arasını 180-200 km/h hız bandında kullanarak gittiğimde ortalama tuketimim 9.3lt yi buldu.

• 
Sayfa: önceki 832833834835836
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.