Şimdi Ara

W/L op Bronze 5---Ranked Gunlugum (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
648
Cevap
16
Favori
17.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu zorlu yolculuk da başarılar dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arconene

quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Evet win lise oranım ortada... Bu hesabı buradan canlandırmaya başlıyorum artık... Plata olan yolculuğum an itibari ile başlamıştır

Bu rezil elo hell den kurtulacağım...oyunculuğum kötü, iyi olmak için oynamaktan başka çare yok. Tabi içinde bulunduğum lig de yükselmemde en büyük etmenlerden biri. Çıktıkça ss lerle paylaşacağım

W/L op  Bronze 5---Ranked Gunlugum

hava atmak gibi olmasın ama derecelide hiç kaybetmedim normal oyundada +35 w/l ;)

Oyunla hava atılamaz zaten, oyun yani

@ Hopdedikmahmut

Teşekkürler

• Konuyu okudum ve şükrettim
  • Ve bronze 4te 100 puan toplayıp yine bir terfiye hak kazandım... 2 maç alırsam bronze 3 teyim

Bunlar da bugünkü oyunlarım ohşşş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALAK_ -- 16 Mart 2013; 20:12:35 >

• quote:

Ve bronze 4te 100 puan toplayıp yine bir terfiye hak kazandım... 2 maç alırsam bronze 3 teyim

Olcak olcak. Buildin ne acaba ilk mesajlarda baya vurmuşlar değiştirmişsindir herhalde. 30k ip de ağzımı sulandırmadı değil hani

• quote:

Ve bronze 4te 100 puan toplayıp yine bir terfiye hak kazandım... 2 maç alırsam bronze 3 teyim

Sen BronzeIV'sin Ama konuda Bronze IV yazıyor.

• tahmin edeyim karşıyakalısın? :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowWeaver

quote:

Olcak olcak. Buildin ne acaba ilk mesajlarda baya vurmuşlar değiştirmişsindir herhalde. 30k ip de ağzımı sulandırmadı değil hani

Dostum rünlü kalkan, bot ve yakut keişf taşı itemi fix... Gerisi oyun durumuna göre değişiyor... Mesela kazanacağımız belliyse, keyfiyen yetenek gücü çıkıyorum, eğer öyle bir durum yoksa koruyucu melek ve yanına can-zırh itemleri..

Bu arada evet geçen sayfada arkadaşların dediği para veren itemı çıkıyorum artık ilk olara, gerçekten yararı varmış... Hani şu felsefe taşı dedikleri. Bu arada terfideki, ilk maçı kazandım... 1 maç daha alırsam şimdi, bronze 3 e çıkıyorum

@ ahmettuzlusu

Konuyu açtığımdan bu yana gelişme var da o yüzden :)

@ wiccdude

Evet dostum kutsal topraklarda doğup büyüdüm

• İlk 2 terfi maçını alarak merhaba BRONZE 3 diyorum
  • Konuyu açtığımda w/l farkı -31 imiş şuanda -18 e indirmiş durumdayım... Gelişme var... Keşke baştan bazı hatalara düşmeseydim diyorum ama keşkelerle bir yere varuılmaz, yükselmeye devam

• 100. yorum :D yeni açsan daha kârlı
  • Herkes suheyla çık demiş adama ama;
    Bende westte bronze1 deyim orda bile takım arkadaşların suheylanın aktifinden yararlanmaktan bîhaberler.
    Diyelim ki pusuya düşmek üzereyiz acil topuk lazım basıyorum süheylayı ama kimsede kıpırtı yok adamlar farma devam;aynı şey saldırı içinde geçerli,uygun bi anı yakaldık diyelim düşman biraz ilerimizde basıyorum süheylayı ama kimsede tık yok.
    Ben artık süheyla çıkmıyorum,silver olduktan sonra bakarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: CepkyCondom

100. yorum :D yeni açsan daha kârlı

Ben gerek olduğunu düşünmüyorum yeni hesaba... bronze 1 den yükselemeye çalışmak yerine 3 ten başlıyorum... Fark yok sayılır. Bu kadar emek göz ardı edilemez.
  • quote:

Konuyu açtığımda w/l farkı -31 imiş şuanda -18 e indirmiş durumdayım... Gelişme var... Keşke baştan bazı hatalara düşmeseydim diyorum ama keşkelerle bir yere varuılmaz, yükselmeye devam

bundan yaklaşık 2-3 saat önce taric oynarken gördüm seni, pek iyi değildin kaybettiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: unicornik

quote:

Konuyu açtığımda w/l farkı -31 imiş şuanda -18 e indirmiş durumdayım... Gelişme var... Keşke baştan bazı hatalara düşmeseydim diyorum ama keşkelerle bir yere varuılmaz, yükselmeye devam

bundan yaklaşık 2-3 saat önce taric oynarken gördüm seni, pek iyi değildin kaybettiniz

Muhtemelen üstten 3. oyunu diyorsun... En üstteki oyunu az önce kaybettik çünkü oyuna 4 kişi başladık, 20. dk da aldılar zaten oyunu.

O bahsettiğin oyunda ise nasıl oynadığımı hatırlamıyorum açıkçası ama taricde iyi oldum yalan yok, tek champ ile oynamak gerçekten geliştiriyor insanı.. Oyunu kaybetsek dahi botta üstünlüğü alıyoruz, eğer adc de biraz iyiyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Roshi

Adamlarda hem Amumu hem Malphite var.Ayıptır sorması kimleri banladınız??

Karma low elo ban.
  • Tekrar bronze 4 e düşmüş bulunuyorum... 100 küsür win ile bronzeda dolanmak çok koyuyor çıkamıyorum bir türlü şuradan

Bu arada konuyu günlüğe çevirdim, artık her maçımı ss ile paylaşacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulquiorra-

1 Haftada Bronze 5'den Bronze 2'ye çıktım tr de oyun taşımak çok kolay bence

katılıyorum 30 maç(çoğu adc) girerek bronzV ten silverV e çıktım oyunu güzel oynayan biriyle duo girince işten bile değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kötü bir oyunculuk sergiledim, benle beraber 1-2 kişi daha kötü oynayınca, oyun zaten gitti.. Kaçınılmaz son

• quote:

Kötü bir oyunculuk sergiledim, benle beraber 1-2 kişi daha kötü oynayınca, oyun zaten gitti.. Kaçınılmaz son

Attack speed bot alma. Ya defansif bot yada wukongun aldığını al. Çok daha iyi bir seçim olacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.