Şimdi Ara

VW.YENİ POLO 1,2 TSI 90HP TAM BİR MİNİ ROKET... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
5
Favori
24.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    160 NM Torklu Polo roket oluyor ise 1.000 NM'lik S65 AMG'yi nasıl itham ediyoruz hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbzlim

quote:

Orijinalden alıntı: allstar34

231 beygir 300nm torku olan bir araca biniyorum hicte oyle roketmis fuzeymis gibi gelmiyor bana

rx8 mi hocam.

Hayır 530i

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: malzemec

Sürücü ve yolcu ön var sadece.

O zaman nasıl full donanım oluyor? Full donanımda yan hava yastığı, perde hava yastığı olması gerekmez mi?
  • Umarım bu sefer hava yastığı koymayı unutmamışlardır.

• commandx C kullanıcısına yanıt
    Comfortlıne donanımına ilave paketler alıyorsunuz,
    Hıgh lıne donanım polo larda yok,
    Hali ile ilave ek güvenlik paketi almak gerekli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 90HP roket için biraz az değil mi ?
  • quote:

quote:

quote:

231 beygir 300nm torku olan bir araca biniyorum hicte oyle roketmis fuzeymis gibi gelmiyor bana

rx8 mi hocam.

Hayır 530i

• ozeceze kullanıcısına yanıt
    2014 yılı b sınıfı araçlarda vw. Polo:2335 adet satarak 1. Sırada yer almakta...
    Ford fesat ise 673 adet satarak ilk on dan son 3 sırada yer almış
    Türkiye'de vw. Ne nedense çok fazla bir güven var.
    Sürü psikolojisi bizimkisi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malzemec -- 12 Temmuz 2014; 23:47:58 >
  • malzemec kullanıcısına yanıt
    İkiside iyi marka. Sempati öne çıkıyor. Polo otomatik olayından da çok satıyor olabilir. Ford sorunsuz araçlar yapıyor artık. Ufak dizellere ufak motorlara otomatik şanzımanlar yerleştirmiyor.

@CKT normal kullanıcılar için rokettir hocam 270nm lik Focus 3 var çekişi güzel, koltuk yapıştırma olayı var dediğiniz gibi. Dipgaza gerek dahi kalmıyor bazen

• Herkes de roket denmesine takmış. Ya bizim kullandığımız arabalar belli. 300-400 beygir değil hiç biri. B sınıfında kendi halinde 75lik arabalar kullandıktan sonra yokuşlarda sıkıntı yaşatmıyorsa, basınca iyi gidiyorsa, keyifli de bir araçsa aklına gelen mini roket tabirini kullanmış olabilir. Konu sahibine ne diye bu kadar yükleniliyor anlamadım. Tamam bahsettiğiniz Pololar, Mercedesler çok hızlı güzel arabalar ama herkes biliyor o arabaların varlığını. İnsanın moralini bozmaya gerek yok. Ayrıca zaten daha direksiyon başına geçmemiş insanların yorumu da çok burada. Onlar oyunlardan alıyor bu gazı. Halbuki ben bir Fiesta, Polo kullanırken keyif alabiliyorum. Heyecanla gelip burada tecrübemi anlatabilirim. Bu kadar yüklenmenin bir anlamı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

quote:

quote:

quote:

rx8 mi hocam.

Hayır 530i

E38-E66 oydu buydu derken yine bildigimiz olsun dedim birde istedigim ayarda denk gelince dayamamadim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

quote:

quote:

quote:

rx8 mi hocam.

Hayır 530i

E38-E66 oydu buydu derken yine bildigimiz olsun dedim birde istedigim ayarda denk gelince dayamamadim

E66 da çok fena ama ben hâlâ rokkette kaldım.

• 760Lİ olsada roketlesek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allstar34 -- 13 Temmuz 2014; 0:05:14 >
  • Rokette kalanlara , rokete takılan arkadaşlara:
    Arslan gibi adam deseydim, böyle bir konu açsaydım ne derlerdi acaba...
    Mecaz kullandığımı bildiğiniz halde forumun kalitesini düşürmeye çalışıyorsunuz,
    Bırakında merak edenler ve kullananlar bilgi paylaşımında bulunsun,
    Sizlerde ROKET BAŞLIĞI ADI ALTINDA bir konu açın içinizi rahat rahat dökün,
    Size en iyi terapi bu ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malzemec -- 13 Temmuz 2014; 0:05:26 >
  • Comfortline golf e boş deyip 2 airbag comfortline polo'ya full demeniz beni şaşırttı Golfte bulunan sürücü diz hava yastığı jetta da passat ta hatta cc modelinde dahi bulunmamakta Full kavramı kişiden kişiye değişiyor olsada şahsi düşüncem çift hava yastıklı hiçbir araç full değildir Ayrıca daha fazla hava yastığı için ek güvenlik paketi almaktan bahsetmişsiniz Öyle bir durumun olmadığını biliyorsunuzdur sanırım Poloda ek güvenlik paketi diye bir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozay06 -- 13 Temmuz 2014; 0:18:08 >
  • Golf ile polo arasındaki farkı sadece boyut olarak gören ciddi anlamda bilgisizdir,Kullanılan malzemenin ömründen tutun,şasideki kaynaklama teknolojisine kadar her yerinde farkı bariz üstündüe Golf'ün.Mini roket demişsiniz ama en fazla GTI versiyonu hakeder bu sözü.Polo güzeldir ona kesinlikle bir lafım yok,kaporta sağlamlığı olarak ta pek çok b sınıfından bir tık üstündür. Her ne kadar "Büyüksün" dense de bir Golf'le yarışacak kadar da büyümedi polo.

• quote:

760Lİ olsada roketlesek

Bu seni biraz da olsa sakinleştirir, yetmezse tok karna Gisele Bundchen de gönderebilirim.

• malzemec kullanıcısına yanıt
    60 bine 180hp volvo v40 alabilirsin sende farkındasın dimi üstelik bunun 2 katı donanımıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: solwied

60 bine 180hp volvo v40 alabilirsin sende farkındasın dimi üstelik bunun 2 katı donanımıyla

60 bin tl'ye Volvo V40'ı bana gösterin ben alayım,nasıl olacak o iş?Hasarlı felan derseniz bile anca T3 bulunur o paralara

• quote:

Orijinalden alıntı: malzemec

80 bin tl lik scooter haaa...
    Yahu hep alışmışsınız , atmosferik motorlara binip, arabayı bağırta bağırta gitmeye...
    Küçük hacimli turbo motor görünce , başlıyorsunuz saldırmaya,
    Densizin biri cıkıyor, mesajların kalitesinden bahsedip , yorum yazanları aşşağılıyor...
    Kardeşim adamlar küçük hacimden yüksek tork ve beygir gücü elde ediyorlar, adınada TSI DİYORLAR...
    Düşük ve sabit hızlarda 3 lt lere kadar düşebilen ve fabrika verilerinin altına inebilen bi araç...

Sikayet etmeden duzelt bu mesaji istersen , hayir sen kucuk dusersin hakaret ederek .. attigim mesaja bakarsan oradaki roketin anlamini anlamadan scooter dan inmis yada m3 e binse.falan diyenler icin dedim ben o lafi , ha anlamamis olabilirsin herkesin kapasitesi farkli ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EFAE9B29C -- 13 Temmuz 2014; 0:35:46 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.