Şimdi Ara

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN' (511. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.274
Cevap
55
Favori
1.053.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. 2007 1.4 benzinli Polo aracımla aranıza katılmış bulunuyorum. İyi forumlar dilerim.
  • Merhaba,
    2015 polo 1.2 tsi dsg aracım için Mobil Super 3000 Fe 5W/30 yağ uygun mudur? Eksilen yağı tamamlamak için soruyorum.
  • VW Polo 2002-2010 9N kasa Bardak Tutucu Sağ (Yolcu Tarafı)

AYNI GÜN KARGO

Durum : 100% yeni (Sıfır Kullanılmamış)
    Renk : Siyah
    Stok kodu : 32a84l80e28787

Ürün açıklaması : Bardak Tutucu Sağ (Yolcu Tarafı) x 1 adet

Uyumlu modeller:
    VW için
    2002-2010 arası Polo 9N için

Özelliği:

1) malzeme:yüksek kaliteli plastik.
    2) orijinal fabrika özelliklerine ve ölçüsüne göre.
    3) orijinal araç için Mükemmel bir parça
    4) Kolay kurulum.
    5) Istikrarlı özellikleri, yüksek güvenilirlik.

Yukarda yazılı model ve yılları arasına %100 uyumludur.

Bilgi için Linki tarayıcınıza kopyalayınız.

http://www.arisoylar.com/VW-Polo-Bardak-Tutucu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARISOYSOFT -- 1 Haziran 2018; 23:47:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: frantic2

slm
    döndürerek cıkardım vida pasolu..herhangı bır zorlanma olmadı bendekınde..
    güzel oldu cekımde sorun yok..araca da güzel gidiyor bmv anteni gibi..

Alıntıları Göster
    Benden onceki sahibi sanirim calinmasin diye japon gibi birseyle yapistirmis gram oynama olmuyor ugrasip kirmak istemedigimden biraktim oyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvana4ever

Benden onceki sahibi sanirim calinmasin diye japon gibi birseyle yapistirmis gram oynama olmuyor ugrasip kirmak istemedigimden biraktim oyle

Alıntıları Göster
    zarar verecekse sökmeye degmez..fakat dibten tutup üstten zarar vermıyecek sekılde cevrılırse sokulmesi lazım..
  • Yardım edebilecek varmı bilmiyorum fakat şöyle bir sorunum var. Aracım 2008 model polo.. Teyp ses ve kanal bulma tuşlarında sıkıntı vardı. Sağdaki Radyo manuel kanal arama, CD ileri geri alma düğmesi çok yavaş döndürerek yapabiliyordum. Aynı şekilde soldaki ses düğmesi. Bugün ise ekranda hiçbir görüntü olmamasına rağmen çalışıyordu. Sorun ne olabilir? Yaşayan,bilen varmıdır ? Teyp resetlenebiliyormu ?

• Merhaba arkadaşlar. 2017 Polo için bagaj havuzu arayışındayım. Malum sitelere baktım ancak alt kat üst kat ayrımı yok, yorumlarda uymuyor diyenler var. Güvenemedim pek. İnternet üzerinden ya da İstanbul içi gidip alabileceğim bir yer önerebilir misiniz?
  • Arkadaşlar polo 2012 1,4 mpi motor araç alıcaz bostancıda güvenebilceğimiz bir motor ustası varmısır tavsiyesi edebilceğiniz

• 2013 1.2 tdi trendline polo 88 bin km de vites geçişleri sert.
    Özellikle geri vites ve 1-2 de yani şehir içinde en çok kullanılan viteslerde geçişler biraz sert geri vites biraz daha sert.
    Çok hızlı vites değiştirirken 2. vitese geçerken cırlama var. Ani kalktış 1-2-3 yapıcam 2 de cırlıyo normal kullanımda cırlama yok.

Ne yapmak gerekir. Şanzıman yağımı değişmeli, baskı balataya mı baktırmalı...
  • Selamlar arkadaşlar kendi aracımız olan polo 6r chrome edition aracın elimden geldiğimce detaylı testini yapmaya çalıştım.Belki bu aracı almak isteyen arkadaşlar vardır onlar için bilgi olabilir.Umarım beğenirsiniz.Destek olmak isterseniz abone olabilirsiniz bu tarz videoları daha çok çekmeye çalışacağım.Umarım faydalı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polbaris -- 11 Temmuz 2018; 12:31:22 >
  • Arkadaşlar ben 2014 yılında 8000 km de 2013 model Volkswagen Polo 1.4 Comfortline aldım hala kullanıyorum,şu an 45000 de bakımlarını serviste yaptırıyorum,benim bu arabada yaşadığım sorun kış başladığı zaman(havalar soğumaya başlayınca)özellikle sabah işe giderken kasıslerden geçerken arabanın altından inanılmaz ses geliyor,sanki kamyon geçiyor,gacur gucur sesler beni bunalttı servise gittiğim her seferinde sprey sıkıp ,bunlarda klasik sorun ,altta takozları değiştirsek te 1-2 hafta sonra aynı şeyi yaparlar dediler,özel servisede gittiğimde de abi boşuna paranı harcama bunlarda kronik bu sesler 1-2 saat sonra geçer deniyor ve bu beni VW Polo dan soğuttu,daha önce kullandığım arabaların hiç biririnde bunu yaşamamıştım,arabanın altında marşbiyel bağlantıları dahil 8 lastik varmış sanırım,bu sorunu yaşayan arkadaşlar varmı?bu kışta bunu yaşarsam satarım ve bir daha bu marka araba almam.
  • Arkadaşlar merhaba
    Aracım 2006 Polo 1.4 trendine, araç kontağı çevirdiğim halde ekrana gelen elektrik haricinde hiç bir tepki vermiyor , başınıza böyle bi durum geldi mi.. ne olmuş olabilir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Sivas - samsun

• Arkadaşlar selamlar, 2014 polo comfortline aracımı bugün çalıştırdığımda silecekler kendi kendine dönmeye başladı. Biraz duruyor ardından 2-3 defa hızlı hızlı veya orta hızda dönüp duruyor spontane olarak. İşten eve gidene kadar 10dk boyunca yaşadım, aracı kapatıp açtım ama düzelmedi. Normalde silecek çalışırken geri vitese taktığımda arka silecekler çalışırdı bu olayda arka da spontane çalışmaya başladı. (Kesin olarak silecek off'da bu arada) Sizce neden olmuştur bu durum?
  • Arkadaşlar merhaba,

Polo 2017 dsg araçta 3 vitesten 2 videse düşürürken biraz araçta sarsma oluyor sanki motor fireni devreye girer bir öne atarya öylr oluyor.

Hızlı giderken 5 vitesten 4 inerken ve 3 inerken böyle bir kasma yok ama 2 düşürürken biraz kasıyor hafif gaz verince kasmıyor yada frenle hafif dudurken kasmıyor varmı yaşayan bu durumu

• basçı kullanıcısına yanıt
    2011 model aracımda da böyle bir durum vardı. Ustama sorduğumda o da dert etmemem gerektiğini söylemişti. Bence kafaya takmayın hocam.
  • Arkadaşlar merhaba,

Dün 2016 Model 1.2 tsi blue motion Comfortline polo aldım. Navigasyon var diye biliyordum fakat yok muydu bu araçlarda? Özellik falan mı açtırmak gerekiyor? ya da başka bir yolu mu vardır bunun?
  • ufb16 kullanıcısına yanıt
    Teybinizin modeli nedir acaba? Fotoğrafını atarsanız olup olmadığını söyleyebilirim. Hayırlı olsun bu arada Allah kaza bela vermesin.
  • Arkadaşlar Merhaba 2004 model vw polo basicline aldım, wolcar dan sis farı siparişi verdim fakat sis farı anahtarının orijinal şekilde far anahtarında olmasını (ön sisli far anahtarı almam gerekiyor galiba) istiyorum daha önce bunu yapan biri varsa deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

• Yeni Polo Facebook Grubumuza Bekleriz

www.facebook.com/groups/2172973709641568
  • 
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.