Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
10.228
Cevap
47
Favori
988.790
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Vw >> VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN'
Giriş
    2764 Mesaj
    2011 manuel comfortline polo 1.4 85 hp benzinli sahibiyim bende geçen yaz almıştım arkadaşlar bu 60 binden sonraki bakım 70 binde mi 75 binde mi yapılıyor ?
    |
    |
    | M4A785TD-V EVO | Phenom II X4 955 | Red Scorpion | GTX 550 ti | 4 GB DDR3 1333 | Sandisk SSD Plus 120GB | Sharkoon Furious | 500W | Sony Bravia KDL-22BX200 | Logitech G400- F710 - S220 | Xiaomi Mi 8 | Sony PS4 PRO| LG 43UH610V 4K HDR |
  • Çavuş
    50 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba,

2013 model polomun orta kolçak üst kapağı kırıldı ve üstündeki kumaş da biraz yıpranmıştı. Bu sorunu yaşayan var mı öneriniz nedir üst kapak internette satılıyor 80-90 tl fiyatlara fakat üzerinde kumaş döşemesi yok bunu döşemecilerde kaplatmak gerekecek sanırım. Bir tane yer internette bu kapağı eksiksiz döşemesiyle beraber 250 tlye veriyor ama bana fazla geldi bu rakam gerçi vw yetkili servisi bu kapağa 750 tl gibi fahiş bir rakam istemişti.

Ayrıca şöfor tarafı kapıdaki bej döşemede de yıpranmalar ve yırtılma var.

İstanbul içerisinde vw polonun bej rengi döşemesini yaptırabileceğim iyi güvenilir bir döşemeci var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    465 Mesaj
    Merhabalar , (2013) 1.6 tdi manuel polo aracım için komple triger değişimi yapacağım, devirdaim su pompası ve v kayışı dahil,Skf mi gates mi önerirsiniz ?triger değişeceği için motor yağı ve filtreler de değişsin istiyorum, yetkili servis 2800 tl fiyat verdi. Özel serviste yaptıracağım, Parçaların hepsinin orjnal olması lazım , komple set olarak nerden sipariş verebilirim ? Fiyat olarak tahmini ne kadar tutar işçilik hariç ? Şimdiden sağolun ..

|
    |

|
    |
    Otomobil : Opel ASTRA GTC Telefon : Iphone X 64 GB Sİlver Konsol : PS4 Guitar hero band Sistem : Hing Power 850w psu - Fx8350 - Nvidia Gigabyte GTX970 Windforce 3x 4GB - 16 Gb 1600mhz ddr3 Gskill ram - xigmatek Talon - Asus Crosshair V Formula - Z - TT FRİO soğutucu Tablet : İpad 4.nesil Retina Display
  • Binbaşı
    1041 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tony Montaana

Merhabalar , (2013) 1.6 tdi manuel polo aracım için komple triger değişimi yapacağım, devirdaim su pompası ve v kayışı dahil,Skf mi gates mi önerirsiniz ?triger değişeceği için motor yağı ve filtreler de değişsin istiyorum, yetkili servis 2800 tl fiyat verdi. Özel serviste yaptıracağım, Parçaların hepsinin orjnal olması lazım , komple set olarak nerden sipariş verebilirim ? Fiyat olarak tahmini ne kadar tutar işçilik hariç ? Şimdiden sağolun ..
    Hocam bende de 2011 model 1.4 Benzinli polo var. Şu anda 92 binde, trıgerı için servisi aradım ya 120 bın kmde ya da 8 yıl dolunca değişir dedı. Fiyat olarak bana da 2.800 cıvarı dedı parçalarla ve işçilikle beraber. 8 yıl muhabbeti hakkında bilginiz var mı? Bazıları yıl meselesinin doğru olmadığını söylüyor ama emin olamadom. Sımdı degıstırmeyıp bı on bin km daha binsem sıkıntı olur mu acaba? Yetkili servis cok fazla para istedi gibi geldı, özel yerde yaptırmak da doğru olur mu bilemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    229 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar. Ben de bugün 2017 model yeni kasa 1.0 highline ile aramıza katılmış bulunuyorum.

Teknolojiyi seven biriyim. Bu yüzden aksesuarlar almak istiyorum. Örnek olarak aklımda araç içi kamera ve geri görüş kamerası var. Bunları dışarıda taktırmak garantisinin geçersiz olmasına neden olur mu?

Böyle aksesuarları dışarıdan alsak yetkili servis montajını yapıyor mu?

|
    |
    psn: exsina --- PS4 Digital takas referanslar: emrekurtxx - Shadow of Mordor, Drago - Knack, errgin - AC Unity, brioche2 - INFAMOUS SECOND SON, Bjk@@N - Resident Evil, rusty19 - Dying Light , winterice - Zombi, NiTRocy - Mortal Kombat X, mhasal - Mad MaxAlmak istediğim oyunlar: PERSONA 5, JOURNEY, INSIDE, TITANFALL 2, NIER: AUTOMATA, HELLBLADE, YAKUZA, WIPEOUT, PREY, LITTLE NIGHTMARES, Firewatch,
  • Er
    1 Mesaj
    Selamın aleyküm cümleten arkadaşlar 2007 model polo aracımın bardak tutucusu içerde sıkıştı bunu nasıl çıkartabileceğim hakkında bilgisi olan var mı?

|
    |

1)internetten bagaj havuzu aldim hep uyumsuz yolladilar nereden alacagız varsa uyumlu havuz lütfen link
    2)kışın yanan yazın kafasına göre yanıp sönen motor işaretim var ilaçla partekül temizlettik yine yanıp sönüyor aynı sorun var mı
    3)2011 74.000km de triger degisimi gerekli mi servis 120bin sonrası dedi uzun yol yapıyorum yol da kalmayalım
    4)Stepnesi yok stepne alıp koyan oldu mu maliyeti nedir
    5)anteni köpek baligi yapmak istiyorum her anten uyar mı
    6)tampon altinda iki yanda braket denilen iki parca var kiriliyor cikaran var mı bu parcaları nasıl olur
    Vereceginiz cevaplar icin cok tesekkurler.

|
    |
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.