Şimdi Ara

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN' (505. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.274
Cevap
55
Favori
1.053.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iphone 7 kullanıyorum. Bluetooth ile aracıma bağlanıyorum. telefonu eşleştiriyorum. Sık Aranan kişilere birini eklediğimde kişi resmi arac ekranında çıkmıyor. normal midir ?? iphone ile olmuyor mu ? LG kullanırken kişi resmi geliyordu.

Yani telefonunuzda kişiye bağlı resim varsa birini ararken yada aranırken o kişinin resmi gözüküyor. Araba ile eşleştirince de sık aranan kişilere atama yapın o kişinin resimi çıkıyordu. İphone kullandıgımdan beri yok.

iphone kullanan arkadaşlar deneyebilir mi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi singlewalf -- 24 Ocak 2017; 10:50:36 >
  • aranızda aliexpress veya benzeri biryerden polosuna xenon far alıp taktıran var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler merhabalar. 2010 üzeri bi polo almak istiyorum bütçe max 45e kadar çıkar. Alacağım araç 1.2-1.4 ya da 1.6 hertürlü dizel olacak. Benim fark edemediğim nokta şu. Hangisinin içi bej hangisi simsiyah. Ve en önemlisi hangisinde navigasyon var yerleşik olarak. Ve siz hangi yılın hangi modelini önerirsiniz.
    Edit: yol bilgisayarı için ekstra yazılım gsrekli falan diyolar ne alaka beyler o kadar farklı şeyler yazılmış ki sağda solda. Bilen biri söyleyebilir mi.
    Hngi modelinde navigasyonlu panel var?
    Hangisinde direksiyon kumandaları var?
    Sanırım içinde bej olan 1.6 dizel bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackrz -- 29 Ocak 2017; 6:3:5 >
  • 2019 pololarda parkları yakınca arka stoplardaki parklar da yanıyor mu?
  • Polo'ya yetkili servisinde Geri görüş kamerası takılmıyormuş.
    Park mesafe sensörleri (Arka)takılabiliyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

Beyler merhabalar. 2010 üzeri bi polo almak istiyorum bütçe max 45e kadar çıkar. Alacağım araç 1.2-1.4 ya da 1.6 hertürlü dizel olacak. Benim fark edemediğim nokta şu. Hangisinin içi bej hangisi simsiyah. Ve en önemlisi hangisinde navigasyon var yerleşik olarak. Ve siz hangi yılın hangi modelini önerirsiniz.
    Edit: yol bilgisayarı için ekstra yazılım gsrekli falan diyolar ne alaka beyler o kadar farklı şeyler yazılmış ki sağda solda. Bilen biri söyleyebilir mi.
    Hngi modelinde navigasyonlu panel var?
    Hangisinde direksiyon kumandaları var?
    Sanırım içinde bej olan 1.6 dizel bu arada.

bej ekstra donanım diye biliyorum. navigasyonlu teyp ve direksiyon kumandası da opsiyonel. yol bigisayarı makyajsız (2010-2013) için mümkün olmuyor.

1.6 dizel kullanıyorum, performans ve yakıt tatmin edici.

• 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    Bej olan sadece 1.6 dizellerde varmıs hocam. Artık yol bilgisayarını ya da navigasyonu fazla önemsemiyorum. 1.6 vergiden dolayı düsünmüyorm. Şimdi babam alacak zaten aracı bana 1.2 bak dedi direk. Onda da araba var 1.6 vtec. İkisi de 1.6 vergisi olmasın dedi 😂 Öyle olunca 1.2 dizel bakıyorum ancak bunların da bluemotionları dolu olanlar. Yazın corsa bakıyoduk 1.3 dizel. Bitane 1.2 denk gelmişti benzinli corsa ağır gerçi segmentine bakarsak araba kalkmıyo resmen öyle zorlanıyo ki hissetmemek elde değil. Acaba 1.2 dizel poloda da aynı problem var mıdır. Bi arkadaş epey yardımcı oldu brda öyle bişey söylemedi heralde sorun yok. 1.4 ve 1.6larda sorun olduğunu düşünmüyorum. Aile arabası da olmayacak yüklü de gezmiyorum araçla. 1.2 dizelin yokuş performansı kalkış performansı düşündürüyor beni açıkcası

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackrz

Bej olan sadece 1.6 dizellerde varmıs hocam. Artık yol bilgisayarını ya da navigasyonu fazla önemsemiyorum. 1.6 vergiden dolayı düsünmüyorm. Şimdi babam alacak zaten aracı bana 1.2 bak dedi direk. Onda da araba var 1.6 vtec. İkisi de 1.6 vergisi olmasın dedi &#128514; Öyle olunca 1.2 dizel bakıyorum ancak bunların da bluemotionları dolu olanlar. Yazın corsa bakıyoduk 1.3 dizel. Bitane 1.2 denk gelmişti benzinli corsa ağır gerçi segmentine bakarsak araba kalkmıyo resmen öyle zorlanıyo ki hissetmemek elde değil. Acaba 1.2 dizel poloda da aynı problem var mıdır. Bi arkadaş epey yardımcı oldu brda öyle bişey söylemedi heralde sorun yok. 1.4 ve 1.6larda sorun olduğunu düşünmüyorum. Aile arabası da olmayacak yüklü de gezmiyorum araçla. 1.2 dizelin yokuş performansı kalkış performansı düşündürüyor beni açıkcası

2011 model ve altı için vergi 6 aylık 225 TL'dir.

Çok dert etmeye gerk yok bence vergiyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    Bi dk hocam o zaman ben listeye yanlış bakmışım 1-3 yaş'a falan baktım ben heralde ordan kafam karıştı. Dediğiniz rakam uygun cünkü dert edilecek bi rakam değil. Ben baktıgımda 999₺ idi gördüğüm 1.6 rakamı iki tane 1.6 olursa fazla gelir diye düşünmüştük babamla. Ama dediğiniz gibiyse yeniden bakayım ben
    Edit- Ben 1.4 dizel'e bakmısımheralde. 2014 model ve yukarısı 1-3 yaş diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackrz -- 2 Şubat 2017; 20:25:41 >
  • İkaz lambası yakmayan led ampül lazım.
    aliexpress den böyle led sipariş veren oldu mu? ( T10)
  • Herkese Merhaba

Kontağı açınca servis ışığı yanıyor. Arabayı çalıştırdıktan birkaç saniye sonra ise sönüyor.

Servise 45binde gittim. Şu an 53binde

Konuyla alakalı hiçbir fikrim yok. Normal mi bu durum

Saygılar
     VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karahisarlı -- 7 Şubat 2017; 11:35:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karahisarlı

Herkese Merhaba

Kontağı açınca servis ışığı yanıyor. Arabayı çalıştırdıktan birkaç saniye sonra ise sönüyor.

Servise 45binde gittim. Şu an 53binde

Konuyla alakalı hiçbir fikrim yok. Normal mi bu durum

Saygılar
     VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN'

Benim araçtada oluyor bilen biri cevap verirse sevinirim.

• Herkese kolay gelsın kendi test videolarımı tekrar yayınlıyorum sorularınızı beklıyorum ıcınde yakıt test videosuda

polo lounge 1.2 dsg 1500 km de araba

https://youtu.be/k4y8nMMm7Bo

https://youtu.be/PTPV4jVOs7M

https://youtu.be/zqOXhTQ_nJ8

• Merhabalar,

Bu hafta içinde bir aksilik çıkmaz ise polo 1.6 tdi conf. paketinden almak için el sıkıştım, bu markaya biraz yabancı bir insan olarak araç hakkında bilgi verebilir misiniz rica etsem kullanan arkadaşlarımdan, binici birisiyim yaklaşık 3 sene kadar kullanmayı düşünüyorum, senelik 10 bin km yol kat ediyorum,

Bilgi verirseniz mutlu olurum, iyi akşamlar,
  • BEBEK ARABASI OLARAK NE KULLANIYORSUNUZ. POLO ARACI OLUP , ÇOCUGU BEBEĞİ OLANLAR ; BEBEK ARABASI HANGİ MARKA KULLANIYORSUNUZ. ÖNERİLER LÜTFEN...
  • singlewalf S kullanıcısına yanıt
    Chico london..

Sadece ön koltuğa dik koyucan başka türlü olmaz

Sırf bu yüzden arabayı değiştirecem ama bi türlü kısmet olmadı..

Nefret ettirdi hiç bi bebek arabası sığmıyor

Baston tipi olandan aldım o da uzun geldi maalesef..

• slm
    2016 polo allstar 1,2 tsi dsg aracta her sey guzel fakat torpıdo gozune aydınlatma ısıgı koymagı unutmuslar..(98 model bradwoyda bıle vardı)
    poloların dıger modelllerınde varmıdır bılmıyorum..yok ıse kapaktan sıvıclı aydınlatma takan varmı
    bılgısı olan varsa
    saygılar
  • eskı araclarda kapıyı acınca sıvıcler vardı lambaları yakan bu araclarda sıvıc yok benmı goremedım..
    nasıl calısıyor bu sıstem kapıyı nasıl algılıyor ???
  • Arkadaşlar kolay gelsin , kısmetse 2-3 hafta içinde araç alıcam , dizel otomatik olarak iki araç belirledim bunlardan birisi 2016 1.4 tdi dsg polo comfortline ile yeni makyajlı 2016 1.5dci Clio icon . İki araç arasında da gidip geliyorum . 20bin kmyi geçmemiş olacakları için fiyatları 65bin ile 70 bin arasında. Donanım olarak clio üstün yeni led farlar , yarı deri koltuklar 16"jantlar,navigasyon, park , yağmur , far sensörleri , hız sabitleme , anahtarsız çalıştırma , otomatik klima ve ortalama 2-3 bin TL daha ucuz. Ama kime danışsam belki de bu farkları bilmediklerinden bilemiyorum Polo diyor VW olduğu için. Polo da hoşuma gidiyor ama baya donanım farkı var bi de ortalama 2-3 bin tl daha fazla vermekte açıkçası saçma geliyor bana. İki aracı değerlendirirsek ne düşünüyorsunuz. Polodan yana mı kullanmalıyım tercihimi?
  • 
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.