Şimdi Ara

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN' (503. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.275
Cevap
55
Favori
1.052.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bisey olmaz hocam ben bir ay sonra gittim devam... sikinti yok dediler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pusat1249 kullanıcısına yanıt
    dsg normaldir :) sansina iyi cikar umarim

• quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Merhaba bende 1.2 tsi 90hp allstar dsg şanzumanlı aldım ama fazla kullanmadım şuan 60km alalı 1 ay oldu. Bana aracı teslim ederken aracı tanıttılar ve şanzumanda manurl tavsiye etmem dedi arkadaş hassas biraz dedi ama eskileri gibi sorun olmadığını söyledi. Sürekli D şanzumanda kullanın dediler. Trafikde falan farketmiyor dediler. Ek olarak Kırmızı ışık da ve trafikde çok beklerseniz N boşa alın dediler. 20 30sn beklerseniz N alın dediler. D olursa heralde araca zarar veriyor. S daha hızlı gidiyormuş aracı zorluyor ama yakıt tasarruflu olmaz dediler fazla tüketir benzini demişlerdi

bılgı ıcın tskler..

D en mantıklısı S yakıtta ucar...

• poloların ilk bakımı kaç bin km de yapılıyor acaba?
    birde servis ne kadar maliyet çıkarıyor?
  • Musab kullanıcısına yanıt
    15.000km dedi doğuş oto.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

2016 model dizel otomatik Volkswagen Polo arabamı satıyorum.

Arabamda herhangi bir boya değişen vs yoktur. Zaten Tramer kaydı mesajı da ilanım da var. Ekspertiz raporu da var isteyen olursa mail atabilirim. Ayrıntılı linki aşağıda bulabilirsiniz. Dilediğiniz zaman ilandaki telefonumdan yada mesajla ulaşabilirsiniz.

Herkese iyi Forumlar

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-polo-2016-boyasiz-degisensiz-360680409/detay/
  • hayirli satislar..
    polo yerine sedan mi dusunuyosunuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musab

poloların ilk bakımı kaç bin km de yapılıyor acaba?
    birde servis ne kadar maliyet çıkarıyor?

bende aldıgım yere sordum 15000 km dedıler..
    yada 1 yılda..
  • POLO ALLSTAR 1,2 DSG
    bu aracların hareret gostergesi sabit 90 derecede durması normalmı..ılk calıstıktan sonra devamlı 90 derece oluyor..servise sordum sabıt 90 derece durması lazım dıyor devamlı..

BİRDE bu aracın yakıt deposu kac lıtre alıyor dolusu,,,yakıt aldıgımda yedel depo su var dolduralımmı dıyorlar,bende pas gecıyorum..
    kıtabını okudum yedek depo ıle ılgılı bır sey yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frantic2 -- 7 Kasım 2016; 20:15:11 >
  • 2015 model 1.4 temiz dizel polo arıyorum Ankara da var mı arkadaşlar üyelerden?
  • Merhabalar,

2011 1.2 TDI Trendline nasıl sizce? Kullananlar bilgilendirebilir mi?

Aile arabası olarak şehir içi ağırlıklı kullanılacak. Öyle ahım şahım bir performans aramıyorum. Yokuşlarda zorlamasın yeter. Tüketimi önemli benim için. Tanıdıkta var bir tane, satmayı düşünüyor.
  • John Voxville kullanıcısına yanıt
    1.2tdi cok tutmadi hocam hemen kaldirildi turkiyeden..
    1.4 mpi yada 1.2 tsi da ekonomik
    karar sizin elbette

• ka.selcuk K kullanıcısına yanıt
    Araç aile arabası olarak kullanılmış ve tertemiz, 44 binde. Fiyat olarak da Sahibinden'deki muadillerine göre iyi. Tanıdığım insanlar, hor kullanılmamış bir araç.

Tüketim konusunda 1.4 mpi veya 1.2 tsi'dan iyiyse; performansta da şehir içi yokuşlarda çekmeme gibi bir sorunu yoksa alacağım aracı.

Yalnız bir sorum olacak. 1.2 TDI çok tutmadığı için, ben bu arabayı 2-3 sene sonra şimdiki gibi temiz haliyle satmaya kalksam çok zorlanır mıyım? Yoksa her VW gibi bunun da alıcısı kolay bulunur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Voxville -- 10 Kasım 2016; 21:52:13 >
  • John Voxville kullanıcısına yanıt
    bildik temiz arac bulmak zor..
    siz araci alacaksiniz da ben vazgecirmeye
    calisiyor gibi oldum sanki :)
    karar sizin elbette..
    fiyati uygun olan her marka arac kolay satilir kolay alinir

• Selam. Bende 2005 model polo var. Sabahları motor sogukken vitese geçmiyor. 2-3 dk çalışır vaziyette bekliyorum. Isındıktan sonra geçiyor. Sebebi ne olabilir cevaplarsaniz sevinirim
  • basis35 kullanıcısına yanıt
    şanziman ustasi yada servise gostermek lazim sonradan buyuk sorun cikarabilir hocam..
    yağ degisim zamani gecmesin..

• ka.selcuk K kullanıcısına yanıt
    debriyaj merkezinde sorun var dedi usta. 1-2 gün sonra getirin bakalım demişti. Bugün debriyaja bastım pedal altta kaldı 2,vites de arkadaşın dükkana kadar gittik bıraktık. sabah bakacaklar artık. Şanzıman değilmiş çok şükür
  • Selam hocalarım tam donanımlı otomatik bir polo almak istiyorum sanırım Lounge'yi kaldırıp yerine All Star'ı koymuşlar. Ayrıca BlueGT'nin full opsiyon hali daha pahalı olmasına rağmen motor dışında donanım olarak full All Star'dan geride sanırım, bu konuda yanılıyor muyum? Son olarak da yılbaşında ne kadar zam geleceği hakkında bilgisi olan var mı? Normalde arabayı haziran başı gibi almayı planlıyordum ama çok zam gelecekse kredi alıp şimdiden almak daha mantıklı bir seçenek olabilir. Yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.
  • basis35 kullanıcısına yanıt
    gecmis olsun..

• zam kacinilmaz lakin kredi de faiz var..
    vw sifir faizle kampanya yapmadikca kredi cekmemeli.. kendi dusuncem elbette

• 
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.