Şimdi Ara

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN' (484. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.274
Cevap
55
Favori
1.052.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eregenthov44

arkadaşlar bende 1.6 dizel 90 ps almayı düşünüyorum yakıtı felan sizce nasıldır birileri artıları eksileri yazarsa sevinirim

Uzun yolda 130 km hız bandında 5 lt civarı yakıyor, 5.vites uzun oranlı olduğu için tüketim gayet iyi. İstanbul şehiriçinde ise 6.5 lt altında görmedim hiç, genel de 7 lt civarında tüketim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASLAN1905

Arkadaşlar Polo 1.4 85 PS Comfortline 35.900 TL modelini almayı düşünüyorum, biraz araştırdığımda arabada ESP olmadığını öğrendim, alırken ESP taktırmak istediğimde bekleme süresi ne kadar oluyor bir bilginiz var mı ?

Evet esp yok fakat siz esp veya başka aksesuarlarda ekletebilirsiniz.1 ile 1.5 ay arası beklersiniz. 35.900tl olan poloda ne kadar indirim alabildiniz en son kaça bıraktılar aracı . ,,,,bu saat itibariyle 2013 model için sıra alıyorlar mı?
  • Bu aralar ben de polo düşünüyorum.Denizli de oturuyorum.Haliyle çoğu bayiyi telefonla arayıp fiyat almaya çalıştım.Denizli,Uşak,Afyon,İzmir,Bursa,Aydın inanın internet fiyatlarından 100 tl bile inmiyorlar, bazı bayiler sadece trafik sigortası ve plaka bandrol masraflarını üstleniyor.Artı çoğunun elinde de fazla araba halihazırda yok aralıkta elinizde olur diyen bayiiler oldu.Pazarlık yapabilen makul fiyat alabilen arkadaşlar olursa paylaşalım lütfen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: apa_che

quote:

Orijinalden alıntı: ASLAN1905

Arkadaşlar Polo 1.4 85 PS Comfortline 35.900 TL modelini almayı düşünüyorum, biraz araştırdığımda arabada ESP olmadığını öğrendim, alırken ESP taktırmak istediğimde bekleme süresi ne kadar oluyor bir bilginiz var mı ?

Evet esp yok fakat siz esp veya başka aksesuarlarda ekletebilirsiniz.1 ile 1.5 ay arası beklersiniz. 35.900tl olan poloda ne kadar indirim alabildiniz en son kaça bıraktılar aracı . ,,,,bu saat itibariyle 2013 model için sıra alıyorlar mı?

Polo'dan vazgeçtim, onun yerine clio icon 1.2 edc turbo 120 bg aldım..
  • Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.
  • quote:

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Çok teşekkür ederim güzel dileğiniz için, inşallah :)
  • Selam,

Polo 1.6 TDI DSG şehir içi 100km de kaç lt dizel yakıyor ? Kullanıcılarının verdiği verileri bilen veya hatırlayan var mı ?

Birde fiyatı dışında son dönemde alınan arabalardaki DSG lerin problemi azaldı mı ? Malum forumda çok konuşuluyor.
  • Abi kafayı yiycem..
    4 aydır arastırıyorum oku babam oku...
    Yok abi Rio her anlamda eziyor geciyor gel gelelim ikinci el piyasası isin icine girince kalıyorum..
    Herkesin bana agız birligi etmiscesine soyledigi ikinci elde satman zor olur cok deger kaybeder..
    ARKADAS galerici degilim ki ben...Adam gibi arabaya binmek istiyorum rahat konforlu ve en onemlisi guvenli.
    Ne yapayım simdi gidip 4 teker 1 motordan ibaret poloya sırf vw markası adı altında satılıyor diye ikinci elinde 37 lira mı bayılayım?
    Onu da gectim küfrediliyormusum gibi geliyor arkadas Afrika ulkelerine bile ESP standart gonderiyor serefsizler insan degil miyiz biz
    Türkiye'ye ESP gibi can guvenligi acısından elzem bir donanımı eklemeden gonderiyorlar?..
    Yan airbagler kalkıs destegi vs saymıyorum bile artık!...
    UTANMADAN bir de web sayfalarında polo 5 yıldız NCAP odulu aldı yalanı!..
    ULAN SAHTEKARLAR!..
    O 5 yıldızı alan poloda perde hava yastıkları ESP standart donanım ve Almanya ic pazarında satılan modeli.
    SOKSANA TURKIYEDEKİ POLOYU NCAP testine..
    3 yıldızı gorurse şaşarım..
    Cok doluyum arkadaslar kusura bakmayın iyice yoruldum su araba mevzundan da bakmayın iste...
    Jazz deriz hatun begenmez sanki sevip koynumuza alcaz arabayı..Kia deriz ikinci elden masallar..
    Yok abi ben almıyorum araba falan!....
    Alla alla ya!

• quote:

Orijinalden alıntı: Sithas

Abi kafayı yiycem..
    4 aydır arastırıyorum oku babam oku...
    Yok abi Rio her anlamda eziyor geciyor gel gelelim ikinci el piyasası isin icine girince kalıyorum..
    Herkesin bana agız birligi etmiscesine soyledigi ikinci elde satman zor olur cok deger kaybeder..
    ARKADAS galerici degilim ki ben...Adam gibi arabaya binmek istiyorum rahat konforlu ve en onemlisi guvenli.
    Ne yapayım simdi gidip 4 teker 1 motordan ibaret poloya sırf vw markası adı altında satılıyor diye ikinci elinde 37 lira mı bayılayım?
    Onu da gectim küfrediliyormusum gibi geliyor arkadas Afrika ulkelerine bile ESP standart gonderiyor serefsizler insan degil miyiz biz
    Türkiye'ye ESP gibi can guvenligi acısından elzem bir donanımı eklemeden gonderiyorlar?..
    Yan airbagler kalkıs destegi vs saymıyorum bile artık!...
    UTANMADAN bir de web sayfalarında polo 5 yıldız NCAP odulu aldı yalanı!..
    ULAN SAHTEKARLAR!..
    O 5 yıldızı alan poloda perde hava yastıkları ESP standart donanım ve Almanya ic pazarında satılan modeli.
    SOKSANA TURKIYEDEKİ POLOYU NCAP testine..
    3 yıldızı gorurse şaşarım..
    Cok doluyum arkadaslar kusura bakmayın iyice yoruldum su araba mevzundan da bakmayın iste...
    Jazz deriz hatun begenmez sanki sevip koynumuza alcaz arabayı..Kia deriz ikinci elden masallar..
    Yok abi ben almıyorum araba falan!....
    Alla alla ya!

Abi hiç kendini üzme.
    Severek, içine sine sine bineceğin arabayı al, üçe-beşe de bakma.

• Sithas S kullanıcısına yanıt
    Şu an araba almak hata ,malum zamlar almıs basını gıtmıs. vw polomu 1.6 tdı 2011 model aracımı 36 bın gıbı bır rakama almıstım personel ındırım ıvır zıvır ıle sımdı 42 bıne dayanmıs sanırım alınır mı tabı kı hayır . gıder c segmentı arac bakarım en azından genıs ferah ama gel gelelım kı ıkıncı elı altından ıyı bu vw nın. 36 bıne aldıgım aracı 37 bıne seat takasa sayıyor. Bence vw alamam dersen skoda seat gıbı araclarada bakabılırsınız hem donanımlı hemde satması vw kadar olmasada kolay olur malum dogus bunyesınde.
  • Hocam ikinci el alacaksanız araç zaten ikinci elde kaybedeceğini kaybetmiş olarak alacaksınız. Sıfır alacaksanızda uzun süre bineceğinizi düşünüyorsanız gönül rahatlığı ile gidin kianızı alın.
  • 1,6 tdi polo dsg aldım
    49600 tl fiyattan 48000 tl'ye tık paraya düştüler,sigorta hariç
    fiyat iyimi ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snuggler -- 13 Kasım 2013; 15:06:10 >
  • hayırlı olsun.

esp aldınız mı ? opsiyonlar var mı yoksa liste fiyatından mı indirim yaptılar ?

sehir neresi acaba ?
  • quote:

vw fiyatları güncellemiş fakat zam mı var indirim mi anlamadım, eski fiyatları bilenler bir bakıp yazabilir mi?

1 Kasım 2013 tarihi itibari ile geçerli olan 2013 model tavsiye edilen fiyat listesidir.
    Gerçi 1.4 polo benzinli manuel 35900 idi eski fiyatı şimdi yeni fiyatta 35.900 yani zam gelmemiş.

Polo 1.2 70 PS Trendline 32.100 TL
    Polo 1.4 85 PS Comfortline 35.900 TL
    Polo 1.4 85 PS Tiptr. DSG Comfortline 41.700 TL
    Polo 1.4 85 PS Chrome Edition 39.500 TL
    Polo 1.4 85 PS Tiptr. DSG Chrome Edition 45.300 TL
    Polo 1.2 TDI 75 PS Trendline 40.400 TL
    Polo 1.6 TDI 90 PS Comfortline 44.200 TL
    Polo 1.6 TDI 90 PS Tiptr. DSG Comfortl 49.600 TL
    Polo BlueMotion BlueMotion 44.300 TL

haziran ayında Polo 1.4 85 PS Chrome Edition 36.000 TL almıştım iyiki almışım diyorum:)

• Herkese selamlar. Bende 1.6 TDİ DSG comfortline polo ile karşınızdayım. Araca ek olarak cam tavan ve metallik renk var. Rengide çakıl grisi. İstanbulda hiç bir bayide araç yoktu 3 ay süre veriyorlar. Bizde aracı elazığda vw bayisinde bulduk showroom aracı olarak gelecekmiş almak bize nasip oldu. Fiyat konusunda ise 51.500. Araba inşallah aralık sonunda istanbulda bir vw bayisine gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snuggler

1,6 tdi polo dsg aldım
    fiyat iyimi ne dersiniz?

ne var acaba ektra olarak normal comfort modeli 44200 onun için soruyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zultaran

quote:

Orijinalden alıntı: snuggler

1,6 tdi polo dsg aldım
    fiyat iyimi ne dersiniz?

ne var acaba ektra olarak normal comfort modeli 44200 onun için soruyorum...

DSG diyor hocam tiptronik vites farkı yani.
  • Arkadaşlar Merhaba,
    2011 model polo 1.4 Comfortline DSG aracımı satıyorum. araç 52000 KM dedir. Araç için 34.500 TL istiyorum. aracı yazın yaz lastiği kışın kış lastiği ile kullandım. satarken kış lastiklerini de vereceğim. Araçta boya değişen vs. hiçbirşey yoktur.
    ilgilenen arkadaşlar özelden mesaj atabilir.
  • yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun. Kazasız belasız iyi sürüşler dilerim.

Acaba yeni DSG li araç alanların bir inceleme yaparsanız çok iyi olur. Özellikle Dur-kalk trafiğindeki performansı nasıl acaba ?

iyi forumlar...
  • 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.