Şimdi Ara

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN' (483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.275
Cevap
55
Favori
1.052.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: leidenfrost

quote:

Orijinalden alıntı: Anton | SS

Selamlar 1.2 trendline aracimin 15.000 km bakimini yetkili serviste 382 tl ye yaptirdim. Cok sukur arabada her hangi bir sikinti cikmadi yag eksilmesi vb gibi. Genel olarak aracin karisik yakit tuketimi 6 litre civari.

Tüketim değeri gayet güzel. Aynen ben de 1.4 comfortline ile 2800 km boyunca karışık deneme yaptım ve aynı tüketimi verdi. Kazasız belasız kullanın.

Tesekkur ederim. 1.2 motorlar uzun yolda biraz zorlansa da, hiz olarak genelde 150-170 km bandinda 100km de 8 litre yakiyor ama 115-120 bandinda 6 litreyi gecmiyor. Sehir icinde de su ana kadar 8.5 litreyi gecmedi hic yogun trafik ve klima kullanarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: apa_che

Bugün aracımın satışı için ilan verdim ilgilenen olursa bakabilir. 2013 Temmuz çıkışlı 1.4 vw polo comfort düz vites benzinli şeker beyazı aracım 3.000km de olup tamamen orjinaldir. Daha büyük araç almak için satıyorum Jetta 1.2 tsi düşünüyorum. Fiyat 35.500tl
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-2013-polo1.4-boyasiz-hatasiz-3.000-km-de-35.500-tl-140817576/detay/

Güzel araç. Sıfır niyetine alınır.

900 TL için kimse 2. el araç almaz ...yanlış anlama ama 32,000 yukarı satamazsın.2.el araçın avantajı ötv vergisinin olmamasıdır.düş ötv satış fiyatın budur.İşallah yinede istediğin fiyata satarsın...Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: amcaoğlu

quote:

quote:

Bugün aracımın satışı için ilan verdim ilgilenen olursa bakabilir. 2013 Temmuz çıkışlı 1.4 vw polo comfort düz vites benzinli şeker beyazı aracım 3.000km de olup tamamen orjinaldir. Daha büyük araç almak için satıyorum Jetta 1.2 tsi düşünüyorum. Fiyat 35.500tl
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-2013-polo1.4-boyasiz-hatasiz-3.000-km-de-35.500-tl-140817576/detay/

900 TL için kimse 2. el araç almaz ...yanlış anlama ama 32,000 yukarı satamazsın.2.el araçın avantajı ötv vergisinin olmamasıdır.düş ötv satış fiyatın budur.İşallah yinede istediğin fiyata satarsın...Hayırlı olsun

Sifir arac alinirken sira bekliyorsun, araci alan adam ha sifir alip otv li almis ha ikinci el alip otvsiz almis buna mi bakar cebinden cikan paraya mi? Vw in ikinci el gucunden haberiniz yok sanirim

• Her aracin ikinci elinde otvyi dusururseniz, 2000 cc motor ikinci elarac fiyatlari ne olur farkindamisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: JasonNewsted

quote:

quote:

quote:

Sifir arac alinirken sira bekliyorsun, araci alan adam ha sifir alip otv li almis ha ikinci el alip otvsiz almis buna mi bakar cebinden cikan paraya mi? Vw in ikinci el gucunden haberiniz yok sanirim

Bak canım kardeşim. 2005 polo+ 2009 polo+ 2011 Tiguan ( sattım) +2013 GTİ (şu an). Hepsinde de en az 8-10 bin arası zarar ettim.)
    araba doğuştan çıktımı ertesi gün götür bakalım kaç para verecek. Ben arkadaşın 400 TL eksiğine satmak istemesine de bir yanlışlık var.Ötv yi geçtm ,en az 3000 TL eksiğine satar . Bu altınmı durduğu yerde değer kazansın araba artık yatırım aracı değil. Ben 3 vw satarak 2.elden haberim varda senin dünyadan haberin varmı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JasonNewsted

quote:

quote:

quote:

Bak canım kardeşim. 2005 polo+ 2009 polo+ 2011 Tiguan ( sattım) +2013 GTİ (şu an). Hepsinde de en az 8-10 bin arası zarar ettim.)
    araba doğuştan çıktımı ertesi gün götür bakalım kaç para verecek. Ben arkadaşın 400 TL eksiğine satmak istemesine de bir yanlışlık var.Ötv yi geçtm ,en az 3000 TL eksiğine satar . Bu altınmı durduğu yerde değer kazansın araba artık yatırım aracı değil. Ben 3 vw satarak 2.elden haberim varda senin dünyadan haberin varmı ?

Ben vw den zarar edilmez mi dedim? Once yazdigimi okuyun sonra cevap verirsiniz.

• Arkadaşlar aracımı satmaya karar verdim, ne kadar eder tahmini? 2011 model 1.6 tdi düz vites 27 binde sadece tampon değişimi yapıldı o kadar. 2011 sonunda almıştım 2012 model donanımlı yol bilgisayarı, park sensörü mevcut, gümüş gri renk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni makyajlı polo ne zaman gelir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Yeni makyajlı polo ne zaman gelir ?

Tahminimce 2014 un son ceyreginde gelir.

• 2008 1.4 trendline şeker beyazı beni ekleyin gruba arkadaşlar
  • 1.6 TDI 2012 almayı düşünüyorumda kullanıcıları kısaca yorum yapabilirmi genel olarak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanerdem

1.6 TDI 2012 almayı düşünüyorumda kullanıcıları kısaca yorum yapabilirmi genel olarak ?

B sınıfı bir araç beklentilerinizi yüksek tutmayın derim alacaksanız. 1.6 'yı ben Kocaelinde kullanıyorum ortalama 21 kuruş yakıyor. (Litre fiyatı 4.45)

• vw fiyatları güncellemiş fakat zam mı var indirim mi anlamadım, eski fiyatları bilenler bir bakıp yazabilir mi?

1 Kasım 2013 tarihi itibari ile geçerli olan 2013 model tavsiye edilen fiyat listesidir.
    Gerçi 1.4 polo benzinli manuel 35900 idi eski fiyatı şimdi yeni fiyatta 35.900 yani zam gelmemiş.

Polo 1.2 70 PS Trendline 32.100 TL
    Polo 1.4 85 PS Comfortline 35.900 TL
    Polo 1.4 85 PS Tiptr. DSG Comfortline 41.700 TL
    Polo 1.4 85 PS Chrome Edition 39.500 TL
    Polo 1.4 85 PS Tiptr. DSG Chrome Edition 45.300 TL
    Polo 1.2 TDI 75 PS Trendline 40.400 TL
    Polo 1.6 TDI 90 PS Comfortline 44.200 TL
    Polo 1.6 TDI 90 PS Tiptr. DSG Comfortl 49.600 TL
    Polo BlueMotion BlueMotion 44.300 TL
  • Bu nette satılan 280 liraya otomatik farı alan deneyen var mı sizce nasıl?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-passat-polo-bora-transporter-golf-auto-far-anahtari-far-sensoru-142426189/detay/

İlanta tak çalıştır diyor serviste bu iş 900 lira
  • arkadaşlar bende 1.6 dizel 90 ps almayı düşünüyorum yakıtı felan sizce nasıldır birileri artıları eksileri yazarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: eregenthov44

arkadaşlar bende 1.6 dizel 90 ps almayı düşünüyorum yakıtı felan sizce nasıldır birileri artıları eksileri yazarsa sevinirim

Yakıtı 21-23 kuruş aralığında diye biliyorum, dizel kullananların söylediğine göre. Geçmiş sayfaları uzun uzun okumuştum.

Benim aracım LPG'li. Taktıralı 2000 km'ye yaklaştı ve yaklaşık olarak 19-20 kuruş aralığında tüketim elde ettim.

Şu an ki fiyatlara bakarak lpg ile dizel kıyaslarsak, LPG burun farkıyla daha ekonomik ama malesef motor gücü olarak 1.6TDİ-90 hp ile kıyaslanamaz bile. Ama dediğim gibi yakıt ekonomisi en öncelikli seçeneğiniz ise LPG'yi değerlendirmenizde fayda var.
  • saibinden de 142578144 nolu ilandaki aracımı satıyorum.
    yerine yeni polo almayı düşünüyorum.
    takas veya satış için ilgilenenler olursa görüşmek isterim.
    iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatiherkek

saibinden de 142578144 nolu ilandaki aracımı satıyorum.
    yerine yeni polo almayı düşünüyorum.
    takas veya satış için ilgilenenler olursa görüşmek isterim.
    iyi forumlar

Sebebi özel değilse neden ilandaki gibi bir arabayı satıp Polo almak istiyorsunuz?
  • SuleymanHilmi S kullanıcısına yanıt
    Tamamen duygusal hocam :)
  • Arkadaşlar Polo 1.4 85 PS Comfortline 35.900 TL modelini almayı düşünüyorum, biraz araştırdığımda arabada ESP olmadığını öğrendim, alırken ESP taktırmak istediğimde bekleme süresi ne kadar oluyor bir bilginiz var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.