Şimdi Ara

VW POLO V KULÜBÜ 'BÜYÜKSÜN' (474. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.274
Cevap
55
Favori
1.053.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce aradılar ve Temmuz'un ikinci haftası, 10 temmuz gibi aracın geleceğini söylediler. İlk hafta demişlerdi, oldu ikinci hafta.

Zaten yemiştik artı 400 lirayı olası ikinci zammı kesin yedirmek için olabilir mi? Yani erken gelse de bekletirler mi diyorum kendi kendime.
  • Bana full donanımlı en az yakan bir polo oluşturabilir misiniz ?
  • Temmuz'un 1'inden itibaren 800-900 lira zam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metekarahan

Bana full donanımlı en az yakan bir polo oluşturabilir misiniz ?

Polo 1.2 TDI Bluemotion
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_5959

quote:

Orijinalden alıntı: kizilsultan

Arkadaşlar 19 Haziranda bende kaporayı yatırarak aranıza katılmak için ilk adımı attım Temmuzun ilk haftası geleceğini söylediler bu kadar erkene gün vereceklerini tahmin etmemiştim.

şimdiden hayırlı olsun

Teşekkür ederim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Life Jacket

quote:

Polo 1.2 TDI Bluemotion

Araştırmaya başlıyorum. Görünüm açısından bir farkı var mı bluemotionun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaslar,

Hepinize iyi geceler...Ben de sıfır polo almak için bayi bayi aramama devam ederken bir bayide kredisi onaylanmamıs birisinden bayi beni aradı boyle boyle 2013 beyaz 1.4 comfortline arac bosa cıktı isterseniz opsiyonlayalım dedıler.hemen dedım hemen opsıyonlayın yarın gelıp bakacagım ertesı gun gıttım baktım begendım aldım.yalnız temmuz bandrolunu yatıracakları ıcın 2 kere mtv vergısı odememek ıcın arabayı temmuzun ılk haftası alacagım.iyi geceler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Life Jacket

quote:

Polo 1.2 TDI Bluemotion

Araştırmaya başlıyorum. Görünüm açısından bir farkı var mı bluemotionun?

Evet görünüm olarak bazı airodinamik değişiklikler mevcut. (Spor marşpiyel ve spoiler vs.) Açıkçası bu küçük ama yerinde değişiklikler aracı daha güzel göstermiş. Onun dışında oldukça dolu bir araç ve resmi olarak dünyanın en az yakan aracı :)

• Yarın florya havuxzlu bahçede 11:30 buluşma var herkes davetlidir.
  • Rallyman kullanıcısına yanıt
    Aracım Temmuz ilk hafta teslim edilecek. İNŞALLAH bir dahaki buluşmada sizlerle birlikte olurum. Katılacak arkadaşlara şimdiden selam ve sevgiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apa_che

Aracım Temmuz ilk hafta teslim edilecek. İNŞALLAH bir dahaki buluşmada sizlerle birlikte olurum. Katılacak arkadaşlara şimdiden selam ve sevgiler.

Gurubumuza davet ediyoruz sizi.
  • 300 liralık zam geldi. Temmuz içinde bir daha zam gelecek mi biliyor musunuz?

En azından 10 temmuz'a kadar :)
  • db3 kullanıcısına yanıt
    15 temmuz veya ay sonuna doğru bir zam daha olduğunu söylüyorlar.
    12 haziranda 400tl+ 1 temmuzda da 300tl toplam 700tl zam geldi, polo 1.4 comfort düz vites opaka.
    Daha öncede yazmıştım böyle giderse polo 36.000tl olur bu yıl içinde.
  • Cumartesi kapora vererek ben de aranıza katıldım arkadaşlar

Doğuş Kartal'dan Polo Chrome edition + metalik gümüş renk siparişini verdim. Temmuz sonunda geliyormuş araç.

Fiyat veremediler çünkü araç olmadan fiyat veremiyoruz ve zam gelecek dediler %1.5. Böyle giderse araç 40 bin tl yi bulacak görünüyor.

İçime tek sinen arabaydı o yüzden pişman değilim. Özellikle teneke arabaların fiyatlarını gördükçe ne kadar doğru karar verdiğimi anlıyorum.

Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfanyus

Cumartesi kapora vererek ben de aranıza katıldım arkadaşlar

Doğuş Kartal'dan Polo Chrome edition + metalik gümüş renk siparişini verdim. Temmuz sonunda geliyormuş araç.

Fiyat veremediler çünkü araç olmadan fiyat veremiyoruz ve zam gelecek dediler %1.5. Böyle giderse araç 40 bin tl yi bulacak görünüyor.

İçime tek sinen arabaydı o yüzden pişman değilim. Özellikle teneke arabaların fiyatlarını gördükçe ne kadar doğru karar verdiğimi anlıyorum.

Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

Yeni araç alan arkadaşlar;
    Hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle binin.

• arkadaşlar 20 ay önce amcamın raporu ile polo bm aldım. şimdi acil satmam gerekiyor. raporlu araçlar nasıl satılır bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olur mu çok acil sağlık meselesi.5 yıl dolmadan satılamıyormuş nasıl satabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sipilal

arkadaşlar 20 ay önce amcamın raporu ile polo bm aldım. şimdi acil satmam gerekiyor. raporlu araçlar nasıl satılır bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olur mu çok acil sağlık meselesi.5 yıl dolmadan satılamıyormuş nasıl satabilirim

ÖTV sini ödeyip satabilirsiniz yüksek ihtimalle.

• Benim aracim da 2 gun once geldi,araniza katildim refleks gumus 1.4 dsg ile

• Benim aracım da dün teslim edildi. Polo 1.4 comfort manuel beyaz.
  • bende dün ilk defa araba sahibi oldum. 1.4 polo beyazım oldu. Allah utandırmaz inşallah. Herkese kazasız belasız kullanımlar dilerim.
  • 
Sayfa: önceki 472473474475476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.