Şimdi Ara

VW POLO KULLANICI VE MERAKLILARI BURAYA (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.543
Cevap
61
Favori
1.338.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önemli bi özelliği daha atlamışım 4 cam otomatikti trendline larda bile.Yıl 2007 hala bu gibi donanımlar arabalarda yok!
  • quote:

Orjinalden alıntı: soldiersoy

Seninkinden en farklı özellikleri olarak; jant,otomatik klima,yağmur sensörü,otomatik kararan iç dikiz aynası,comfort koltuklar,senikinde varmı bilmiyorum ama 2 koltuk altında eşya gözü ve arka kol dayama,ön panjur nikelajı ilk aklıma gelenler.

Teşekkür ederim.Söylediklerine göre bende olmayanlar : jant,otomatik klima,yağmur sensörü,otomatik kararan iç dikiz aynası,comfort koltuklar.Bunun dışında 4 cam otomatik, sis farları ,elektrikli aynalar,koltuk altında eşya gözü ve arka kol dayama bende de mevcut. Önümüzdeki haftada kısmetse ön kol dayamayı taktırıcam :)
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: gozden84

quote:

Aaah Ah polo anlatılmaz yaşanır.Bendeki yeri çok ayrıdır ve öyle kalacak.Küçük sınıfta polonun üstüne araba tanımam.Özellikle 9N kasa Highline donanımına hala bir üst sınıfta bile ulaşamadılar.2004 Polo Comfortline var bende 2 senedir kullanıyorum.Bütün versiyonlarını kullandım ama benimki en güzeli

arkadaşım arabanın standart donanımlarını yazarmısın? Bende de 2004 Trendline modeli var, ne farklar var görmek istiyorum.

O zamanki trendline donanımı da çok güzeldi.Şimdiki gibi 2 kalem donanım değildi.Abs,4 havayastığı,sisfarı,gövde rengi çıtalar ve aynalar vs. standarttı.

senin yukarıda yazdıklarının hepsi bende mevcut.Seninde dediğin gibi bu özellikler makyajlu kasada standart değil.Sanırım rekabet dolayısıyla bunları standart donanıma koymuyorlar. Zaten Poloların 2. el değeri sınıfına göre biraz daha yüksek. Ama en kötü şey halen ABS'nin opsiyonlu olmasıdır. Korkarım yeni kasada hidrolik direksiyonuda opsiyonel yapacaklar

• Merhaba arkadaşlar.Bende 98 model POlo Sportline 16v sahibiyim. Daha yüksek model poloları da kullandım ama benim aracımdaki performans ile yakından uzaktan alakası yok. Sırf bu yüzden elimden çıkarmıyorum arabayı. Tek sorunum şekir içinde Km de 30ykr civarında yakıyor. Sanırım iyi bir bakım gerekiyor nerdeyse 1 senedir hiçbir bakım yaptırmadım..
  • Ersoy abi Vw Poloyu beğendiğini bilmiyordum bunuda burada öğrenmiş olduk :))
    Bu arada seLamlar
  • Çükürük hiç görmedinmi benim arabayı otoparkta.

quote:

Orjinalden alıntı: MetaLiaZ

Ersoy abi Vw Poloyu beğendiğini bilmiyordum bunuda burada öğrenmiş olduk :))
    Bu arada seLamlar
  • 2000-2005 arası Highline donanımlılarda 1,4 16v 101hp seninkiyle aynı motor var.Seri olsun istiyorsan tercihin highline olacak.Donanım olarakta çok iyidir.

quote:

Orjinalden alıntı: pills

Merhaba arkadaşlar.Bende 98 model POlo Sportline 16v sahibiyim. Daha yüksek model poloları da kullandım ama benim aracımdaki performans ile yakından uzaktan alakası yok. Sırf bu yüzden elimden çıkarmıyorum arabayı. Tek sorunum şekir içinde Km de 30ykr civarında yakıyor. Sanırım iyi bir bakım gerekiyor nerdeyse 1 senedir hiçbir bakım yaptırmadım..
  • quote:

Çükürük hiç görmedinmi benim arabayı otoparkta.

quote:

Orjinalden alıntı: MetaLiaZ

Ersoy abi Vw Poloyu beğendiğini bilmiyordum bunuda burada öğrenmiş olduk :))
    Bu arada seLamlar

Polon olduğunu bile bilmiyordum ne zaman aldın yeniyse hayırlı ola
    Serdar abiye sElamlar

Edit;

Bu arada bizim arabada Vw Polo güzeldir sürerim kendisini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetaLiaZ -- 1 Haziran 2007; 12:04:14 >

• dneme arkadaslar
     VW POLO KULLANICI VE MERAKLILARI BURAYA

VW POLO KULLANICI VE MERAKLILARI BURAYA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01 AD 222 -- 10 Haziran 2007; 1:41:44 >
  • arkadaslar saygılar polo 1.4 tdı ne yakıyor bıde cok bas agrıtanbır arabamı almayı düşünğyorum yardımcı olursanız sevınırım
  • ne yaktığına kullanan arkadaşlar mesaj atar ama mutlaka ABS'si olan Polo bak derim..

quote:

Orjinalden alıntı: ftr35

arkadaslar saygılar polo 1.4 tdı ne yakıyor bıde cok bas agrıtanbır arabamı almayı düşünğyorum yardımcı olursanız sevınırım
  • Bu konuda bocukler meraklı. onun yazıları takip edebilirsin
    Benim 2007 polo benzinli şehir içi 8,5 şehir dişi 80-100 arası 5,7 yakıyor
  • 97-98 model polo 1.6 ların beyinlerinde arıza var mı?Öyle şeyler söyleniyo ki ne olduğu belli değil.Konuyla ilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum.
  • bu arada gecen baktım 97 kasa polo euroncaptan 3 yıldız almış

http://www.euroncap.com/carsearch.aspx?q=polo
  • arkadaşlar en yakın zamanda bende sizlerleyim uzun bi araştırmadan sonra kararımı verdim sonuç: POLO
    2002 2005 arası bakıyorum. kendi aracım var takasta yapabilirim.

O yuvarlak farlı olanlar daha cok hoşuma gidiyo o model polo kaç oluyo 4 mü 5 mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: trafocu
    Benim 2007 polo benzinli şehir içi 8,5 şehir dişi 80-100 arası 5,7 yakıyor

hacı seninki çok yakıyormuş yahu.
    gerçi şehiriçinden şehiriçine fark var tabii ki de...
    yine sonuçta kısa mesafelerde kullanıyorum ben.
    marşa basınca ilk 4 km içinde fazla yakar araç, sonra yakıt seviyesi düşer, biliyorsun.
    ben bidükyana giderim, 1.5 km. bir de gelirim, ama araba birkaç kez gider gelirim böyle.
    seyrek olarak da 6 km lik ilçeye iner gelirim.
    bu şekilde kullanımlarımda 7.5 lt gibi bir yakıtı var.

uzun yolda ise (genelde hep yanımda eşim,çocuk ve bagaj dolu olur) klima açıken 6.5 lt, kapalıyken 5 - 5.5 lt gibi bir yakıtım var.
    ancak ben 70-80 değil, 2700 devirde gidiyorum. o da 95-100 gibi bir hız yapıyor.

• 2002 model polo 1.4 comfortline bir araç aldım... 18.500 YTL
    Sadece 6500 km de...mavi renk..abs, 2 hy, klima, kararan dikiz aynası...
    boya, kaza, değişen yok, çizik dahi yok..

18500 YTL

Fiyat nasıl arkadaşlar?
  • Herkese selamlar,
    Forumu kirletmemek, cevabı olan soruları sormamak için baştan sona okudum. Soru var ama cevabı yok.
    97-98 polo almayı düşünüyorum, bu konuda tecrübesi olan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum. 1,4 mü yoksa 1,6 mı tercih edilmeli, artıları eksileri nelerdir, fiyatları-ederleri, dikkat edilmesi gereken ve diğer marka modellere göre farklı yanları v.s.
    Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trt53 -- 1 Temmuz 2007; 12:28:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gorele2000

2002 model polo 1.4 comfortline bir araç aldım... 18.500 YTL
    Sadece 6500 km de...mavi renk..abs, 2 hy, klima, kararan dikiz aynası...
    boya, kaza, değişen yok, çizik dahi yok..

18500 YTL

Fiyat nasıl arkadaşlar?

hayırlı olsun
    9n mi yoksa 6n2 mi
  • 2002 de çıkan yeni kasadan değil, golf 4 e benzeyen kasadan...
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.