Şimdi Ara

VW POLO KULLANICI VE MERAKLILARI BURAYA (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.543
Cevap
61
Favori
1.338.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar arabasına kol dayaması yaptıran var mı?? Ben yetkili servise sordum, orjinal bir kol dayama yok polo için dediler. Banada sanayi yolu gözüküyor. Daha önce yaptırmadığım için bilmiyorum.
  • aşağıdaki resimde göreceğin kol dayama'yı almıştım geçen sens (tabii o zaman 20 ytl idi)
     VW POLO KULLANICI VE MERAKLILARI BURAYA

fena değil, işe yarıyor.
    kapağı da var, polonun küçük torpidosunun yanında yardımcı olarak iyi iş çıkarıyor.
    bu da benim araçtaki görüntüsü.

düzenleme : resim linkleri....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 12 Mayıs 2007; 23:22:47 >

• 1996 MODEL ŞAHİN S VAR. SATIP. YERİNE 2000 Volkswagen Polo 1.6 Classic Comfortline(81.000KM) Volkswagen Polo 1.6 Classic (114.000km) ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM. ÖNERİNİZ NEDİR? AYRICA OPEL ASTRA (1999 MODEL) İLE KARŞILAŞTIRDIĞINIZDA ÖNERİLERİNİZ NE OLUR
  • Climanjaro çok güzel olmuş yani tam aklımda kurduğum biçimde olmuş desem yeridir Acaba nerede yaptırdığını da yazabilirmisin?

quote:

Orjinalden alıntı: Climanjaro

aşağıdaki resimde göreceğin kol dayama'yı almıştım geçen sens (tabii o zaman 20 ytl idi)

fena değil, işe yarıyor.
    kapağı da var, polonun küçük torpidosunun yanında yardımcı olarak iyi iş çıkarıyor.
    bu da benim araçtaki görüntüsü.

düzenleme : resim linkleri....

• Adapazarı Cirit oto aksesuar cıdan almıştım.
    sanayideki bir ustaya taktırdım. şu an hala kullanıyorum ve çok memnunum.
  • hadi yaaa. Peki bu kol dayamanın herhangi bir modeli falan var mı? Ben alıp burda bi ustaya taktırabilirim.Çünkü ben istanbulda oturuyorum da şimdi bir kol dayama için kalkıp adapazarına gelmem saçma olur dimi:)
    quote:

Orjinalden alıntı: Climanjaro

Adapazarı Cirit oto aksesuar cıdan almıştım.
    sanayideki bir ustaya taktırdım. şu an hala kullanıyorum ve çok memnunum.

• 98 model vW polo aracim var dizel , Rulman gergisi lazim Triger kayisinin oldugu yerde.cok ses geliyor bugun degistirecktim 140 YTL istediler sadece rulman icin acaba ist da servise yakin iseniz sorar misiniz kac liradir,

VW polo sunu cok seven visor
  • Ya bu bizim pololar ne kadar yakıyor şehir dışı , şehir içi karışık????
  • 97 model 1.4 16V tek kapılı sportline polom var
    yukarıda bir arkadas sormus bunlarda sislambası var arkadasım, muhtemelen servis klasik bir polo tamponumu ne taktı dolayısıyla sis lambası olmadı,
    ben istanbul içinde 20ytl lik benzinle 100 km gidiyorum belki daha da fazla gider ama ibre epey dibe dayanıyor, bende dayanamayıp alıyorum benzin
  • slmlar...97 polo cls aracım var.18,05,2007 tarihinde aracıma voltran marka sıralı sistem lpg taktırdım.malum benzin fiyatları........ ancak umduğumu bulamadım çünkü km de 202 ytl yakıyo.bu sorunu çözemedim.tavsiyelerinize şiddetle muhtacım saygılar ...... bacaksiz1973@hot....
  • Aranıza yeni katıldım arkadaşlar. 2002 model kırmızı bir VW Polo Trendline sahibiyim, aracım 37.000 km'de ve 2000 yılında çıkan kasalardan (farları kare olanlardan). Aracın ikinci sahibi olarak değil değişen bir parça, boya ve çizik dahi yok derken sanırım nazar değdi ve dün akşam kaza yaptım. Gece karanlığında geri geri dönüş yaparak gelirken kör noktada park halindeki eski bir aracın sağ ön köşesine sert bir şekilde sol ön çamurluğumu vurdum ve şu anda sol ön çamurluğum çarpışma sonucu olduğu gibi içeri doğru göçmüş durumda. Gövde rendi olan tamponsa sadece çamurlukla bağlantı noktasından ayrıldı ama sanırım sadece klipsleri kırıldı, kendisi sağlam. Onun dışında sol ön kapının çamurluğa bakan tarafında da boyada çizilmeler oluştu (sanırım pasta/cila kurtarır), kaputta herhangi bir sorun yok.
    Bunca kötü şeyden sonra size sorum şu olacak. Aracım kaskosuz (malesef), mesleğim nedeniyle Gölcük/Kocaeli'nde yaşıyorum ve aracımı sizce buraya en yakın nerede ve kaça yaptırabilirim? Yetkili servis ya da özel servis tavsiye edebilecek, fiyat farkları hakkında bilgisi olan var mı? Son olarak da çamurluğun değişmesi ya da değiştirilmeyerek düzeltilmesi konusundaki tavsiyeleriniz nelerdir?
    Şimdiden hepinize çok teşekkürler...

• Herkese selamlar.
    Birkaç gün önce aranıza katıldım ama sanırım forumun ölmeden önceki son günlerine yetiştim. Polocular derin bir uykuya mı daldı?
  • Arkadaşım öncelikle hayırlı olsun.Forumumuza hoşgeldin.Forum uykuya dalmadı ama sanırım Polo sorunsuz bir araba olduğu için (çok şükür) kimse buraya herhangi bir derdini yazmıyor :) Böylece forum ölmüş oluyor

quote:

Orjinalden alıntı: Gone With The Wind

Herkese selamlar.
    Birkaç gün önce aranıza katıldım ama sanırım forumun ölmeden önceki son günlerine yetiştim. Polocular derin bir uykuya mı daldı?
  • Merhaba arkadaşlar; 2004 benzinli polo basic yada trendline almak istiyorum. arabasına göre değişmekle birlikte hangi fiyat aralığından alabilirim ve her iki modelinde yakıt tüketimleri hakkında bir şeyler söyleyebilirmisiniz. >Yılda ortalama 10-15 bin km yapacağımı varsayarak dizel almayabilirim dedim. yanlışmı düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustim75

Merhaba arkadaşlar; 2004 benzinli polo basic yada trendline almak istiyorum. arabasına göre değişmekle birlikte hangi fiyat aralığından alabilirim ve her iki modelinde yakıt tüketimleri hakkında bir şeyler söyleyebilirmisiniz. >Yılda ortalama 10-15 bin km yapacağımı varsayarak dizel almayabilirim dedim. yanlışmı düşünüyorum.

Bende 2004 Trendline var ve aracım otomatik vites. Şehir içinde yaklaşık 26-27 kuruş yakıyorum ama sırf şehir içindeyim diyebilirim sana.Çok fazla dur-kalk yapmak durumunda kalıyorum. Eğer biraz otobana çıksam 22-23 kuruşa düşecek. Ama bu fiyat aralığı için kesinlikle Polo'yu tavsiye ederim sana..
  • Hoşbulduk kardeş,
    Senin de dediğin gibi umarım bu forumda bu aralar kimselerin görünmemesi araçlarımızın problemsiz olmasından kaynaklanıyordur.
    Sağlıcakla kalın.

quote:

Orjinalden alıntı: gozden84

Arkadaşım öncelikle hayırlı olsun.Forumumuza hoşgeldin.Forum uykuya dalmadı ama sanırım Polo sorunsuz bir araba olduğu için (çok şükür) kimse buraya herhangi bir derdini yazmıyor :) Böylece forum ölmüş oluyor

• Aaah Ah polo anlatılmaz yaşanır.Bendeki yeri çok ayrıdır ve öyle kalacak.Küçük sınıfta polonun üstüne araba tanımam.Özellikle 9N kasa Highline donanımına hala bir üst sınıfta bile ulaşamadılar.2004 Polo Comfortline var bende 2 senedir kullanıyorum.Bütün versiyonlarını kullandım ama benimki en güzeli
  • quote:

Orjinalden alıntı: soldiersoy

Aaah Ah polo anlatılmaz yaşanır.Bendeki yeri çok ayrıdır ve öyle kalacak.Küçük sınıfta polonun üstüne araba tanımam.Özellikle 9N kasa Highline donanımına hala bir üst sınıfta bile ulaşamadılar.2004 Polo Comfortline var bende 2 senedir kullanıyorum.Bütün versiyonlarını kullandım ama benimki en güzeli

arkadaşım arabanın standart donanımlarını yazarmısın? Bende de 2004 Trendline modeli var, ne farklar var görmek istiyorum.
  • Seninkinden en farklı özellikleri olarak; jant,otomatik klima,yağmur sensörü,otomatik kararan iç dikiz aynası,comfort koltuklar,senikinde varmı bilmiyorum ama 2 koltuk altında eşya gözü ve arka kol dayama,ön panjur nikelajı ilk aklıma gelenler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gozden84

quote:

Orjinalden alıntı: soldiersoy

Aaah Ah polo anlatılmaz yaşanır.Bendeki yeri çok ayrıdır ve öyle kalacak.Küçük sınıfta polonun üstüne araba tanımam.Özellikle 9N kasa Highline donanımına hala bir üst sınıfta bile ulaşamadılar.2004 Polo Comfortline var bende 2 senedir kullanıyorum.Bütün versiyonlarını kullandım ama benimki en güzeli

arkadaşım arabanın standart donanımlarını yazarmısın? Bende de 2004 Trendline modeli var, ne farklar var görmek istiyorum.

O zamanki trendline donanımı da çok güzeldi.Şimdiki gibi 2 kalem donanım değildi.Abs,4 havayastığı,sisfarı,gövde rengi çıtalar ve aynalar vs. standarttı.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.