Şimdi Ara

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü (404. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
43.727
Cevap
132
Favori
4.505.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RNS 510 alet tabi orjinali, ekran kalitesi ayrı, eminim ve inanıyorum MT-6501 de aşağıdaki kadın kadar güzel bir cihaz. Benim istediğim bir göz, Allah'ın verdiği iki göz. Daha ileride yeni yeni kullanım alanları da çıkar. Ayrıca Lydia ile görüştüm. Firmware Update veya Software Update çıkınca bana gönderecek ve nasıl yapıldığını anlatacak.

VW Passat sahipleri ve sevenler kulübü
  • -Sevgili Taner yeni oyuncağını güle güle kullan. Henüz montajlı fotoğraflarını göremedik ama.
    -İlker hocam çok teşekkürler, Metin Bey sağolsun çok ilgilendi, ilk fırsatta harita için uğrayacağım.

Geçen hafta kongre nedeniyle Paris'teydim. Kırmızı Passat görünce dayanamadım.

• arkadaşlar daha öncede foruma bir çok konuda bilip bilmediklerimi sormuştum.Ve en sonunda 1.4 tsı 2009 passat comfortline'ye 1000 tl kapora ile yazılmıştım ve arabayı almama 2-2.5 hafta filan kaldı.Ama daha arabayı almadan 2 zam geldi ve gene zam geleceği konusu konuşuluyor.Birde,işyerinde arkadaşım 2008 kia sorento x-force satıyor baktımda baya hoşuma gitti yani :):passata bir zam daha gelirse vazgeçip sorentoyu almayı düşünüyorum.fiyatıda ortalama 51-52 bin tl dedi.Daha passat'ı elime almadan zam üstü zam bu nedir anlamadım.Sizin görüşleriniz neler acaba,onları merak ettiğim için yazdım
    Saygılar arkadaşlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: DrSKULL

Teşekkür ederim iyi dilekler için, darısı ve daha iyisi sizlere :)

Ortaklar caddesi sık kullandığım bir güzergah aslında, trafik yoğun olduğunda ortaklar, alisamiyen arkası oradan fulyaya iniyorum genelde. Bekarken de Cevahirin bir alt sokağında oturuyordum ayşecik sokaktı sanırım. kısa bir süre de olsa ben de fulya mahallesi sakini olmuştum :)

İnşallah bende seneye bu tip bir cihaz almayı düşünüyorum.

Ortaklar Caddesi...Benim çocukluğum orda geçti.Ayşecik Sokakta bir arkadaşım oturuyordu ama şimdi ne oldu bilmiyorum.Fulya Mahallesi gerçekten çok merkezi bir yer bana göre heryere yakın.Burdan ayrılmayı hiiç düşünmüyorum.Özellikle ALiSamiyen yıkıldığından çok daha güzel olcak.Başkan Sarıgül çok güzel projeleri var....Bizim mahallede çoook sayıda passat var.Artık araçların Plakalarını ve donanımlarını ezberledim.Belki birgün foruma kayıt olurlar da karşılaşırız diye.2 Hıghlıne,4 comfortline,2 Exclusive,1 Trendline,1 Variant comfortline
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ender Elektronik

Merhabalar Ender Elektronik

Uzun süredir forumu izliyoruz. Hakkımızda yazılan tüm övgülere layık olmaya senelerdir çalıştık ve çalışmaya devam edecegiz.

Sizinde forumda okuduğunuz gibi RNS510 cihazlarınız için ORJİNAL Teleatlas Türkiye haritası firmamızda mevcuttur. Haritanın yüklenmesi konusunda pazar haric her gün size yardımcı olabiliyoruz.Yüklemelerde yazılım hard diske yüklenir ürünle birlikte cd verilmez.Kopyalanmaya önlem olarak bu şekilde çalışılmaktadır. Ayrıca cihazınızla ilgili yayımlanan son versiyon olan 1100 versiyonunu da cihazınıza yükleyebiliyoruz (52 dk sürmektedir)...

Ayrıca yurt dışından kendi imkanlarınızla getirdiğiniz cihazınızın da aracınıza montajı ve ardından araca kodlanması konularında da hizmet vermekteyiz.

Firmamızda RNS510 ve RCD510 model cihazlarınız için;

. ORJİNAL Bluetooth kitleri (900 Tl montaj ve kodlama dahil)
    . Hareket halinde görüntü aparatları (150 Euro)
    . Multimedia Giriş adaptörleri (200 Euro)

Kafanızdaki tüm sorular için lütfen bizi arayın. 0216 370 77 25 Metin

Sayin Ender Elektronik yetkilileri,

benim bir sorum olacak RNS510 Harita hakkinda. Ben Almanya da katiliyorum, aracimda RNS510 var fakat RNS510 Dogu Avrupa V3 DVD sinde Türkiye yok, NAVTEQ Haritasinda Bulgaristan var yeni olarak. Sizdeki acaba bu yil cikacak olan V4 sürümümü NAVTEQ in ?? Elinizde bilgi varmi acaba, cünkü su an icin güncel DVD Harita var Almanya ve Dogu Avrupa ülkeleri icin ama Türkiye cikarsa 219 €uro verip almak istiyorum. Bir sorum daha olacak arka görüs Kamerasi takiyormusunuz, buradan Almanya´dan KUFATEC Orjinal Arka Kamera getirsem takma imkani varmidir ????

Saygilarimla Yasin
  • bugün arabanin motoru yokus yukari cikmak isterken motor durdu . 2 sene oluyor neredeyse PASSAT süreli yani kalkista Debriyaj Gaz hatasi yaptiysam aracim affetsin. Ama yesil lamba yaninca kalkista arabanin durmasi (birde arkamda HIGHLINE Passat Variant vardi) utanc verici. 3 Saniyede calistirip gittim. Aracin Klimasi acikti ve debriyaji cekip baktim tekledi gazi daha cok verdim ama tak diye aracin motoru durdu. Yarin Volkswagen Servis ile görüstüm Korna gelmis birde bu hataya bakacaklar, bakalim sonu hayirli olur insallah.

Saygilar Yasin
  • Doğuş Otomotiv 2009 yılı ilk çeyrekte zararda

Doğuş Otomotiv'in, 2009 yılı ilk çeyreğinde kurlarda meydana gelen hareketliliğin etkisiyle 17 milyon lira zarar ettiği bildirildi.

Doğuş Otomotiv'den yapılan yazılı açıklamada, 2005 yılından itibaren maliyet kontrolü hedefli “yalın yönetim” anlayışını tüm iş süreçlerine entegre eden şirketin, faaliyet karını geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 63 oranında artırarak 7 milyon liranın üzerine çıkardığı kaydedildi.

Açıklamaya göre, ilk çeyrekte şirketin toptan satışları 10 bin 554 adet olarak gerçekleşti. Şirket aynı dönemde 16 milyon lira yatırım yaptı.
    Otomotiv pazarı 2009'un ilk çeyreğinde yüzde 28 oranında daralırken Doğuş Otomotiv'in satışlarının pazar paralelinde gerçekleştiği ve yüzde 11,2'lik pazar payının korunduğu kaydedilen açıklamada, şirket cirosunun 415 milyon lira olarak gerçekleştiği belirtildi.

2009 ilk çeyreğinde 17 milyon liralık net zarar açıklayan Doğuş Otomotiv'den yapılan açıklamada, söz konusu zararın büyük ölçüde kurlarda meydana gelen hareketlilikten kaynaklandığı belirtildi.

Maliyet kontrolünü tüm süreçlere yayan şirket, geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre 19 milyon liralık tasarruf sağladı.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/11659154.asp?gid=229
  • Nisan ayının D segmentinde en çoık satan aracı Passat 543 adet satmış, 14. olmuş. C serisi 27. olmuş, İnsignia ilk 30'da yok.

30. da ilk 30'a girebilen tek SUV olan Tiguan :) 263 adet satmış. Yani SUV lideri olmuş. :)
  • Yasincigim

bundan getireceksin umuyorum.yoksa taktıgına degmez.bunun fiyatını daha ucuz bulma şansımız varmı orda.

Product description:
    •Complete retrofit kit for adding the original emblem - rear view camera VW Passat 3C sedan
    •Visual representation of the rear of the vehicle in the navigation system by way of the integrated camera
    •Auto switch by using the rear gear
    •Suitable for vehicles equipped with head unit
    ◦VW MFD 2
    ◦VW RNS 510
    •No installation of original control unit or additional screens necessary!
    Scope of delivery

•Wiring harness
    •Original VW rear emblem w/integrated camera
    •Interface (Kufatec

SAYFA
    http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p1392_VW-rear-emblem-camera---Retrofit---VW-Passat-3C-Sedan.html/XTCsid/b07caf0446ed6b436ad681dcde37e3b1

quote:

Orjinalden alıntı: VW_Passat

quote:

Orjinalden alıntı: Ender Elektronik

Merhabalar Ender Elektronik

Uzun süredir forumu izliyoruz. Hakkımızda yazılan tüm övgülere layık olmaya senelerdir çalıştık ve çalışmaya devam edecegiz.

Sizinde forumda okuduğunuz gibi RNS510 cihazlarınız için ORJİNAL Teleatlas Türkiye haritası firmamızda mevcuttur. Haritanın yüklenmesi konusunda pazar haric her gün size yardımcı olabiliyoruz.Yüklemelerde yazılım hard diske yüklenir ürünle birlikte cd verilmez.Kopyalanmaya önlem olarak bu şekilde çalışılmaktadır. Ayrıca cihazınızla ilgili yayımlanan son versiyon olan 1100 versiyonunu da cihazınıza yükleyebiliyoruz (52 dk sürmektedir)...

Ayrıca yurt dışından kendi imkanlarınızla getirdiğiniz cihazınızın da aracınıza montajı ve ardından araca kodlanması konularında da hizmet vermekteyiz.

Firmamızda RNS510 ve RCD510 model cihazlarınız için;

. ORJİNAL Bluetooth kitleri (900 Tl montaj ve kodlama dahil)
    . Hareket halinde görüntü aparatları (150 Euro)
    . Multimedia Giriş adaptörleri (200 Euro)

Kafanızdaki tüm sorular için lütfen bizi arayın. 0216 370 77 25 Metin

Sayin Ender Elektronik yetkilileri,

benim bir sorum olacak RNS510 Harita hakkinda. Ben Almanya da katiliyorum, aracimda RNS510 var fakat RNS510 Dogu Avrupa V3 DVD sinde Türkiye yok, NAVTEQ Haritasinda Bulgaristan var yeni olarak. Sizdeki acaba bu yil cikacak olan V4 sürümümü NAVTEQ in ?? Elinizde bilgi varmi acaba, cünkü su an icin güncel DVD Harita var Almanya ve Dogu Avrupa ülkeleri icin ama Türkiye cikarsa 219 €uro verip almak istiyorum. Bir sorum daha olacak arka görüs Kamerasi takiyormusunuz, buradan Almanya´dan KUFATEC Orjinal Arka Kamera getirsem takma imkani varmidir ????

Saygilarimla Yasin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedat27 -- 16 Mayıs 2009; 1:37:54 >
  • Sn.Yasin Bey,
    Elimizdeki harita Navteq'un son versiyon haritasidir.Bu harita ile birlikte avrupa'da daha once bizim gibi haritasi cikarilmamis bircok bolge haritalanmistir.
    Bu harita içerisinde Türkiye dışında bulgaristan, romanya gibi ulkelerde mevcuttur.

Geri kamerası sorunuza gelince.Evet bu ve multimedya anlamindaki tüm sorunlarınızda servisimizde hizmet veriyoruz.
    Fiyat sorusu ile ilgili olarak ise maalesef sizden ucuza bulma şansım yok çünki bizde sonuçta almanyadan getiriyoruz yol masraflarını falan ekledigimizde burasi size daha pahaliya gelecektir.

Başka sorularınızda varsa lütfen sorun.
    Saygilar
  • quote:

Orjinalden alıntı: turkwell.com

Yasincigim

bundan getireceksin umuyorum.yoksa taktıgına degmez.bunun fiyatını daha ucuz bulma şansımız varmı orda.

Product description:
    �Complete retrofit kit for adding the original emblem - rear view camera VW Passat 3C sedan
    �Visual representation of the rear of the vehicle in the navigation system by way of the integrated camera
    �Auto switch by using the rear gear
    �Suitable for vehicles equipped with head unit
    ◦VW MFD 2
    ◦VW RNS 510
    �No installation of original control unit or additional screens necessary!
    Scope of delivery

�Wiring harness
    �Original VW rear emblem w/integrated camera
    �Interface (Kufatec

SAYFA
    http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p1392_VW-rear-emblem-camera---Retrofit---VW-Passat-3C-Sedan.html/XTCsid/b07caf0446ed6b436ad681dcde37e3b1

Sedat ustam,

bende iste o KUFATEC Orjinal VW Emblemin icindekini diyorum, 499 €uro dan ucuza bulamadim daha, malesef tek saticida KUFATEC. CONEXX te Variant icin Kamera 699 €uro !!! Birazdan Servise gidecem Orjinal kac paraya takiyorlarmis sorayim bir !!!

Bu arada yeni bir yer buldum CONEXX, güzel seyler var orada, misal PARROT Chipli Cep Telefonu Sistemi Premium RNS510 da ve MFA+ da kullaniliyor fiyati ise 399 €uro
    http://shop.conexx-video.de/artikel_group_1_seite_1_id_2241_a_Audi---VW-Spezialloesungen-Conexx-Handy-Freisprechanlage-Bluetooth-VW-RCD-510-RNS-510.html

Analog TUNER takmak isteyenler, fiyat 169 €uro:
    http://shop.conexx-video.de/artikel_group_1_seite_1_id_1586_a_Audi---VW-Spezialloesungen-Audi---VW-analog-TV-Tuner-4D0-919-146.html

Saygilar Yasin
  • Tüm passat severlere selamlar olsun.
    Uzun süredir yoktum yine, yurtdışı seyehatları,iş,güç vs...
    Sayfa tahmin ettiğimden daha çok büyümüş, mükemmel paylaşımlar yine hat safhada.
    İnşallah iyisinizdir arkadaşlar, sizleri uzun aradan sonra yine görebilmek mutluluk verici.
    Sağlıcakla kalasınız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _codelinker_

Tüm passat severlere selamlar olsun.
    Uzun süredir yoktum yine, yurtdışı seyehatları,iş,güç vs...
    Sayfa tahmin ettiğimden daha çok büyümüş, mükemmel paylaşımlar yine hat safhada.
    İnşallah iyisinizdir arkadaşlar, sizleri uzun aradan sonra yine görebilmek mutluluk verici.
    Sağlıcakla kalasınız.

Merhaba CodeLinker arkadaşım,

Forumu panayıra çevirdik dostum, sadece Passat almakla yetinmedik, krom, nikelaj, parçalar, navigasyon, ithalat ve ihracat, parça temini ve tedariki, doğru parçayı doğru yerden bulma. Hepsi internet ve karşılıklı yardım ile mümkünmüş. Az sorna kendi MT-6501 Navigasyon sistemimin resimlerini yayınlayacam ve forum olmasaydı bunu yapamazdım.

Ben de seni gerçekten uzun zamandan sonra burada gördüğüm için mutlu oldum. Her zaman baştacısın, beklerim Passat sever arkadaşım.

Selamlar,

Taner Göde
  • Sevgili arkadaşlar,

Bugün sabah uykumu alarak, kahvaltı ederek ve tüm cesaretimi toplayarak amcamın oğlu ve oto tamirci olan Tansel Göde'nin Fen-İş Oto Tamir Atölyesine gittim, bir sandık Torxx anahtarı gösterdi, tam istediğim Torxx 20 anahtarını buldum, kirliydi, doğal olarak. Önce onu temizledim. Sonra mutfak bezini vites kutusunun üzerine örttüm. MT-6501 kutusunu, Torxx 20 anahtarını, 1 şişe su, mendil ve çakımı hazır tuttum. Önce bildiği tüm duaları okudum. Kontak anahtarını yuvasından çıkardım

RCD 300 Henüz Fabrikada Montaj Edildiği Halde

Çerçeveyi korkmadan hayalbert, turkwell.com sedat ve sevgili Mert'in dediği yerden tuttum, bir mukavemetle karşılaştım, fakat son darbeyi vurunca parça aşağıda gördüğünüz altta iki ve sağda ve solda da birer olmak üzere 4 madeni sustalı yerden çıktı, en üstte de plastik sabitleyiciler var. PASSENGER AIRBAG OFF fişini çıkarmadım.

• Çerçeve çıktıktan sonra Torxx 20 anahtarı ile 4 adet sabitleme vidasını söktüm. Dikkat edin, yuvasından çıkıp göğüs panelinin içine düşmesin.

Bu vidalar piyasada her yerde vardır ama hırsızlığı önleyici olduğunu düşündüğüm için Torxx 20 kullanmaya devam ettim. Zaten Passat'ın gögüs panelindeki vidaların hepsi değilse de çoğu Torxx başlıklı.

Diversity Anten Kabloları Görünüyor, birisi kahverengi, diğeri de beyaz.

Çıkarmak için altında yarım milimlik tırnaklar var, çok az ve dikkatli basılınca kolayca çıkıyorlar, zorlamamakta fayda var. Neticede benim için daha lazım onlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taner Göde -- 16 Mayıs 2009; 13:10:56 >
  • Diğer tarafta kablo bağı var. Korkacak kadar kalın veya zor birşey değil, fakat sökmek için kendi kendini geriye iten bir trapez mekanizmasına sahip.

Tırnağı bastırıp ittiğinizde kenardaki iticiler kontak blokunu yerinden çıkartıp geriye doğru ittiriveriyor. Mantığı çözünce ne kadar basit ve kolay olduğu anlaşılıyor.

• Arkadaşlarım, GPS antenini bağlamayacağımı söylemiştim ama forumun gücü, desteği ve yabancı sitelerde A sütünunun nasıl söküldüğünü zamanında ayrıntılı olarak okuduğum için bu işe de giriştim. Önce MT-6501 cihazının GPS anteninin yuvarlak sarılmış 4 metre kablosunu açtım. Kabloda düğüm olmaması gerekiyor.

Önce sırasıyla sol alttaki bozuk para kutusunu çıkartın. Bunun için sağ üstteki tırnağı hafifçe ileri itin, kendiliğinden aşağıya düşer, menteşeleri de plastik, hafif kastığınızda kolayca çıkar. Ondan sonra soldaki Sigorta kutusunu çıkartmanız gerekiyor. Düz tornavidanın ucuna bez bağladım ve 3 adet madeni menteşe ile tutturulan kapağı çıkardım. Bu biraz zor oldu çünkü epey sıkı duruyor yerinde.

Bu işlem tamamlandıktan sonra yan çıtayı da çıkartmanız gerekiyor. Basit ve vidasız. Ondan sonra A sütununun kaplamasını çıkartmanız gerekiyor. İşte bu işlem AZAMİ DİKKAT gerektiriyor çünkü arkasında PERDE AIRBAG var. Kaplamanın en üstündeki AIRBAG plastik parçayı aşağıdan düz tornavida ile bastırarak çıkartınız. Arkasında 1 adet Torxx 20 başlıklı vida var. Onu çevirerek boşa döndüğünü anlayana kadar devam ediniz. Ortada ve aşağıda birer susta var, ayrıca en altta da havalandırma kanalı var. Vida ve sustalar yerinden çıktıktan sonra çok hafif bir zorlama ile bu parça da komple yerinden çıkmaktadır. AIRBAG yazan palstik parçayı ve bunu bir kenara koyunuz, içindeki vidanın ve sustaların düşmemesine azami dikkat ediniz.

• GPS Anteninin kablosunun ucunda mini F kontektör var. Bu mini F konektörü A sütunu kaplamasının arkasında oluşan boşuktan (!) yandaki sigorta kutusuna geçen boşluktan geçirerek ulaştırınız ve kablonun boşluğunu alınız. GPS anteninin camın altında ve kenarında kalan kablosunun A sütunu kaplamasının içindeki havalandırma kanalına bir engel teşkil etmeyeceğini kesin teyit ettikten ve anladıktan sonra montajı geriden doğru yapınız, A sütununu yerleştiriniz, önce havalandırma kanalı, sonra alt susta, sonra orta susta, son olarak da en üssteki vidayı, hafif ittirdiğinizde zaten yerine oturmaktadır.

GPS Anteninin kablosunu radyo havuzunun oraya almanız gerekiyor. Bunun için ben bir tel kullandım. Teli radyo havuzunun oradan bozuk para çekmecesine uzattım, mini F konektörü etrafına 3-4 tur sararak sabitleştirdim ve dikkatlice (direksiyonun altında sayısız boru kablo vb. var) radyo havuzunun orasına getirdim, fazla kabloyu avuç içinde sardım ve 2 adet cırt cırtla sabitleştirdim ve en arka dip köşedeki boşluğa yerleştirdim.

• Tüm kablolar montaj için hazır olduğundan önce MT-6501'deki GPS anten giriş yuvasının altındaki somunu kargaburnu ile tatlı sert sıktım, sonra GPS anten kablosunu taktım ve onu da tatlı sert, yatay duracak şekilde sıktım. AM/FM radyo antenini taktım, diğer bağlantılarda zaten hata yapılamaz.

Şimdi geldi sıra cihazı yerleştirmeye, önce koca kablo bağlantı blokunu dip boşluğa yerleştirmek için biraz uğraşmak gerek, cihaz yoksa tam arkaya sığmıyor. Bunu da başardıktan sonra (uğraşınca oluyor) dört adet sabitleme vidasını taktım, boşluklarını aldım, sonra cihazın yerinden oynamadığını tespit ettikten sonra vidaları sıktım.

Çerçeveyi de taktım, yerleştirdikçte çıt çıt sesler geliyor ve kendi kendini yuvasına çekip oturtuyor. İlk resmi çektim. Şimdi sıra geldi cihazı proğramlamaya ve anlamaya. Bilgisayar gibi çok gelişmiş bir alet. Zaman alacak ama şu anda bir CD, DVD, SD MP3 bana yeter, yoruldum çünkü, her adımı 2-3 defa kontrol ederek yaptım. Toplam 4 saat sürdü, ama ustalaştıkşa 1 saatte de yapılabilir.

Muhteşem bir cihaz, gerçekten de görüntüsü bile yeter. N73'e sorunsuz bağlantı, CARKIT olarak gördü, telefon ettim ve arandım. Dört dörtlük. MP3 CD sorunsuz, DVD az sonra izleyeceğim, normal CD sorunsuz, radyo gayet iyi, başarılı, anten yeterli ama ben kendi anten adaptörümü geldiğinde takacağım.

Not: Değerli arkadaşlar, mesajlardan alıntı yaparken resimleri çıkartırsanız sevinirim, yoksa karışıklıl olabilir.

Selam ve sevgilerimle,

Taner Göde

• quote:

Orjinalden alıntı: Taner Göde

Tüm kablolar montaj için hazır olduğundan önce MT-6501'deki GPS anten giriş yuvasının altındaki somunu kargaburnu ile tatlı sert sıktım, sonra GPS anten kablosunu taktım ve onu da tatlı sert, yatay duracak şekilde sıktım. AM/FM radyo antenini taktım, diğer bağlantılarda zaten hata yapılamaz.

Şimdi geldi sıra cihazı yerleştirmeye, önce koca kablo bağlantı blokunu dip boşluğa yerleştirmek için biraz uğraşmak gerek, cihaz yoksa tam arkaya sığmıyor. Bunu da başardıktan sonra (uğraşınca oluyor) dört adet sabitleme vidasını taktım, boşluklarını aldım, sonra cihazın yerinden oynamadığını tespit ettikten sonra vidaları sıktım.

Çerçeveyi de taktım, yerleştirdikçte çıt çıt sesler geliyor ve kendi kendini yuvasına çekip oturtuyor. İlk resmi çektim. Şimdi sıra geldi cihazı proğramlamaya ve anlamaya. Bilgisayar gibi çok gelişmiş bir alet. Zaman alacak ama şu anda bir CD, DVD, SD MP3 bana yeter, yoruldum çünkü, her adımı 2-3 defa kontrol ederek yaptım. Toplam 4 saat sürdü, ama ustalaştıkşa 1 saatte de yapılabilir.

Muhteşem bir cihaz, gerçekten de görüntüsü bile yeter. N73'e sorunsuz bağlantı, CARKIT olarak gördü, telefon ettim ve arandım. Dört dörtlük. MP3 CD sorunsuz, DVD az sonra izleyeceğim, normal CD sorunsuz, radyo gayet iyi, başarılı, anten yeterli ama ben kendi anten adaptörümü geldiğinde takacağım.

Not: Değerli arkadaşlar, mesajlardan alıntı yaparken resimleri çıkartırsanız sevinirim, yoksa karışıklıl olabilir.

Selam ve sevgilerimle,

Taner Göde

Taner abim,

gercekten Saygiyla Sapka cikariyorum önünde. Ellerine saglik resimler ve anlatim icin, büyük bir cesaretlik ile A Sütündeki Plastiyide sökmüsün, resimlerden de anlasildigi gibi gercekten Profesyonelce yapmisin isini. RCD300 gidince o koca ekranli MT-6501 güzel yakismis, gercekten ilk bakiste RNS510 a benziyor sadece üstündeki dügmeler ele veriyor. GPS Antenini iyi olmus monte ettiyin cünkü ileri zamanda istediyin zaman yine sök tak olacakti. Cihazini güle güle kullan, ailece seyahat bundan sonra DVD sayesinde daha keyifli ve rahat olacak .

Saygilar Yasin
  • 
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.