Şimdi Ara

VW GOLF VS VOLVO V40 ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
1.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni bir araç almak istiyoruz aile için. Yaklaşık 2 aydır araştırıyorum ama bir sonuca varamadım araba fiyatları gerçekten şaşırtıcı bir şekilde pahalılaşmış.
    Sizlerden tavsiye almak istiyorum, fikirlerinizi söylerken nedenleri ile söylerseniz sevinirim.
    Bu iki araba arasında kaldım ikisinin özellikleri hemen hemen aynı siz olsanız hangisini seçerdiniz araba kesinlikle Dizel + Otomatik kombinasyonu şeklinde olacaktır.

Volvo V40 D2 Advance 1.6 115 PS Dizel Powershift + Panoramik Cam Tavan 100.000 TL

VW Golf Golf 1.6 105 PS TDI DSG Highline + Panoramik Açılır Cam Tavan + Bi-Xenon farlar ve LED gündüz sürüş farları 97.000 TL

Sizler hangi aracı tavsiye edersiniz bütçe en fazla 100.000 TL bu paraları bu arabalara vermek mantıklı mı ? Gözümden kaçan daha iyi bir seçenek var mıdır ? İkinci El fiyatları veya Piyasası nasıl olur ? Şimdiden herkese teşekkür ederim.

• Bence mantıklı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C sınıfı bir otomobil düşünülüyorsa ve ille sıfır alınacaksa V40 mantıklı kabul edilebilir bu fiyata.Ancak ikisi de o fiyatın araçları değil.C sınıfı düşünüyorsanız, temiz bir A3 alınabilir ikinci el olarak.Golf'ten daha kabul edilebilir bir araç en azından o fiyatlara.

Açıkça söylemem gerekirse Golf'e gidip 100 bin tl verirsem, Allah'ım ben ne yaptım, nasıl böyle gaflet, delalet ve hıyanet içinde bulundum diye hergün en yakın dağın tepesine çıkıp dövünürdüm herhalde.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-audrive-dan-yeni-a3-s.back-1.6-tdi-105-hp-ambiente-s-tronic-171351033/detay

• LanciaDeltacı kullanıcısına yanıt
    C Sınıfı bir araç düşünüyoruz çünkü hem araba fiyatları inanılmaz artmış durumda hem de ailemizin bayanları da arabayı kullanacaklar.

Audi A3 parasını daha fazla hak eden bir araç mı ve donanım olarak nasıl acaba ?
  • Aslında bu kadar kısa kestirip atmak yerine neden mantıklı olmadığını açıklarsanız daha iyi olur
  • 100 bin tl ye 100 küsür hp araba...
    Bazı süper spor arabaların fiyatlarını hak ettiğini düşünmeye başladım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Illaki ikisinden biri ise tabiki volvo.en basitinden bir farkiniz olsun.ben de golfe 100000tl veremem,istedigi kadar ozelligi olsun nihayetinde golf.

• 2 side 100k etmez.

63k ya 1.2 tsi manuel comf. aldık. cam tavan ve 5.8" ekran yok. Geri kalan bütün özellikler var. Memnunuz.
  • 2.el 320d alırım bunlar ne ya yapmayın gözünüzü seveyim 2011 model alırsın
  • yws Y kullanıcısına yanıt
    Yok illa ikisinden biri olacak diye bir şartım yok sadece parasını hak eden ikinci eli kuvvetli güvenlikli ve donanımlı bir Dizel Otomatik araç bakıyorum.
    Benim 2 aydır inceleyerek elediklerim bunlar tıkandım başka seçenek yok gibi tabiki de golfe bu kadar para verdikten sonra benim de içim cız eder yani.
  • İkisi arasından tabiiki volvo
  • 26_____ kullanıcısına yanıt
    Valla arkadaşım şu anda bende 3.20i ed var çok memnunum açıkçası C sınıfı bir araç bakıyoruz ki annem de kullanacak çünkü. Paralarının karşılığı araba değiller bunlar herşeyin farkındayım.

Ama temizinden bulsam sunrooflu bir 3.20d alırım yok işte onlara da baktım. Hep yalan dolan ilanlar çok fazla kazalısı var ve şişirilmiş fiyatlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shm

Valla arkadaşım şu anda bende 3.20i ed var çok memnunum açıkçası C sınıfı bir araç bakıyoruz ki annem de kullanacak çünkü. Paralarının karşılığı araba değiller bunlar herşeyin farkındayım.

Ama temizinden bulsam sunrooflu bir 3.20d alırım yok işte onlara da baktım. Hep yalan dolan ilanlar çok fazla kazalısı var ve şişirilmiş fiyatlar.

benzer durumdayız benim bütçe 90 civarı yeni qashqai düşünüyorum ama yeni olduğundan biraz sorunlar var araçta ,kısa sürede çözülürse önceliğim yeni qashqai olmazsa 2013 passat
  • 2.el temiz a3 diyeceğim oda apaçi arabası oldu diyecekler.Valla Hocam bana kalsa Full Subaru XV 1.6 otomatik alırdım ama Bu araç Sizin tercihlerinize göre değil.En iyisi 2.elden bakın 100bin vermek mantıksız o iki aracada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DE286E09F -- 10 Temmuz 2014; 19:07:00 >
  • Yeni kasa A3 ler hoşuma gitmeye başladı onlara bakmaya başlıcam teşekkür ederim. Ayrıca A3'lere apaçi arabası denildiğini ilk defa sizden duydum
  • O paralara D sınıfi araç bakın

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=171072024&rnd=4202

Otomatik isteniyorsa Passat bakılabilir

• Golf de 100 bin lira oldu ya
  • İlk aracın olcaksa ve sadece sen kullancaksan E90 3.20d bak kesinlikle tavsiye ederim ama temizini bulmak için baya araştırman lazım.
  • Shm S kullanıcısına yanıt
    şu an megane 3 var. bu arada aracımı benden başkası kullanamaz
  • Adam iki araba sunmuş,o iki araç dışında çeşit çeşit araba tavsiyeleri gelmiş yine akiyonuz...o fiyata iki arabada saçma ama arkadaşın tercihleri bu yönde

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.