Şimdi Ara

VW Golf VI GTD Siparişler Başladı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
6.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Golf GTD 170 BG DSG : 29.350 €

Golf GTI 210 BG DSG : 28.525 €

GTI'dan 1.000@ kadar pahalı ve Türkiye'ye gelirse de 80-90 Bin TL arası olacağını düşünüyorum tabi ne zaman gelirse

• Ben de heyecanlandm TR'ye geldi sandım :)

Bence 80-90 çok fazla ya. Cupra ve TypeR kaç para ki GTI 90.000TL olsun. Tahminim 77.000TL'ye GTI alınır
  • Diyosun...

Bence zor, uçuk bir fiyattan gelecektir.

Çok satma gibi bir kaygısı olmadığından fiyat uçuk olur, sadece hastası alır.
  • GTD bu yani dizel,GTI değil tabi pahalı olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Duratorq -- 2 Mayıs 2009; 19:30:04 >
  • Vallahi o zaman avcunu yalar Doğuş.

Bugun reno'da RS vard Megane kırmızı. Tip olarak hoşuma gitti ama iç mekan bildigimiz megane koltuklar hariç. 62.000TL fiyat vardı üstünde. GTI 100.000TL olsa ne süper olur

Duratorq, biliyorum ya benim aklıma GTI geldi de onu yazdım :) Gerçi GTD daha pahalı olur kesin.

• bir de megane III RS gelsin o zaman konuşalım,o ayrı bir dünya

• O ayrı gerçekten de. Yeni Megane'ı da çok begendim RS olmayanını da. Beyaz ve kırmızı bence çok yakışmış. Laguna GT'yi gördüm ki akıllara zarar. Reno dizayn işini kaptı. İç mekan kalitesi olarak da baya begendim yeni megan'ı.

Fakat bir de baz donanım makyajlı Clio vardı ki rezilllik. Ön kokpit tamamen heryeri sert plastik. Kullanılan düğmeler cd çalar vs hiç modern durmuyo. 75hp dizeli de 27.000TL idi.

Onların da resmi var da şimdi Golf topiğini MEgane3 topiğne cevirmiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 2 Mayıs 2009; 19:46:38 >
  • Cidden ya, Renault tasarımlarını hiç beğenmeyen ben bir Megane fanatiği olabilirim, o kadar beğendim yeni Megane'ı.

Acaba fiyatları nasıl olacak?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Polemik

Cidden ya, Renault tasarımlarını hiç beğenmeyen ben bir Megane fanatiği olabilirim, o kadar beğendim yeni Megane'ı.

Acaba fiyatları nasıl olacak?

HB'nin arkasını beğenmedim ancak coupe ve RS
  • Evet ya RS çok fena olmuş, bakalım satacak mı?

Bu arada burada Scirocco'yu da beğenen çok kişi var ama çok az görüyorum. Forumun beğenileri ile satışlar çok farklı.
  • Renault,tasarım sorununu aşacak gibi görünüyor,tasarımcıyı bunun için değiştirdiler ya zaten.Megane 2 HB'nin facia olan tasarımından sonra 3 çok güzel gözüktü bana.E-Oto dergisinde de beğenilmiş.

Satışları iyi olacak bence.

Golf'ün dizelini almak burada bayağı zor olacağa benziyor.Gerçi,dizelin gelmesiyle benzinlilerin fiyatları düşer biraz herhalde.

Polemik ,

Haklısın gerçekten.Forumun beğenileri ile satışlar farklı oluyor.Mesela özellikle forumdaki D segmenti araç önerileriyle satışlar arasında uçurum var.

Scirocco'yu inceledim,güzel olmuş.Ama artık fiyatından mı yoksa başka bir şeyden mi bilmiyorum,satışları yok gibi bir şey.Belki de yeni bir model ismi (gerçi eskiden varmış ama),insanlar pek bilmiyor.O yüzden rakiplerine yöneliyor olabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deserthawk -- 2 Mayıs 2009; 20:30:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Duratorq

bir de megane III RS gelsin o zaman konuşalım,o ayrı bir dünya

Çok tatlısın be

• Sanırım yazdığınız mesajda yanlışlık var.Güçlü olan versiyon daha ucuz.

Ekleme:Pardon birisi GTI'mış şimdi gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrcn[KAL] -- 2 Mayıs 2009; 20:37:07 >
  • almanya fiyatı 30 bin euroysa bizde cok rahat 80 bin tlyi gecer
  • 1.6 dizeli ne zaman geliyor
  • quote:

Evet ya RS çok fena olmuş, bakalım satacak mı?

Bu arada burada Scirocco'yu da beğenen çok kişi var ama çok az görüyorum. Forumun beğenileri ile satışlar çok farklı.

bu konuda çok haklısın
    bayileri pazarları gezince satış görevlileriyle konuşunca forumdaki yorumlar ve beğenilere göre çok farklı geliyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eswod

quote:

bu konuda çok haklısın
    bayileri pazarları gezince satış görevlileriyle konuşunca forumdaki yorumlar ve beğenilere göre çok farklı geliyor..

Arkada oturacak yer yok gibi bişey. Fiyatı pek ucuz değil. Piyasada da henüz yeni. Başlıca satmama sebebi bunlardır heralde. Trafikte kaç tane 1.6T Astra GTC görüyoruz ki sanki Şirokko o kadar fazla olsun. Ben bi bizim okulda görüyorum o kadar

• Bu gerçekten güzelmiş .

quote:

Orjinalden alıntı: Duratorq

bir de megane III RS gelsin o zaman konuşalım,o ayrı bir dünya

• quote:

Orjinalden alıntı: kaya5789

quote:

Orjinalden alıntı: Eswod

quote:

bu konuda çok haklısın

Arkada oturacak yer yok gibi bişey. Fiyatı pek ucuz değil. Piyasada da henüz yeni. Başlıca satmama sebebi bunlardır heralde. Trafikte kaç tane 1.6T Astra GTC görüyoruz ki sanki Şirokko o kadar fazla olsun. Ben bi bizim okulda görüyorum o kadar

Bizim okulda 4 tane GTC var sıradan bir araç oldu çıktı valla.

• GTC mi bilmiyorum ama Astra coupe bizde de çok var. 4ten filan da fazladır baya. Dediğin gibi sıradan oldu.

Ben yine de çok begeniyorum o ayrı :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.