Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (2377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47.601
Cevap
124
Favori
1.170.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23752376237723782379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Almanya Konfiguratorde her iki sistem de mevcut değil mi hocam ? Aradaki farkı dikkate alıp üzerine gümrük + ÖTV + KDV + kur farkı ekleyemez mi ? Türkiye'de mk7.5 üzerindeki sistemleri gösterir opsiyon listesi alsanız da sağlıklı olmayabilir.

Kararın sonucunu merakla takipteyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtdisi vw sitelerinden referans almak aklima gelmemisti.

Bunu da dusunelim.

Tesekkurler...

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki vw Almanya sitesinde car net uyumlu Composition Media mevcut ama fiyatını nedense bir türlü görüntüleyemedim.

https://webspecial.volkswagen.de/infotainment/tr/tr/radionav-start/Composition-Media.html

Acaba fiyat listesi yok mu yoksa ben mi beceremedim,bilemedim
  • fatihthecrazy F kullanıcısına yanıt
    Direkt Konfigüratörden sıfır araç oluşturur gibi ilerleyin hocam. Son dönemde denemedim ama aracı oluştururken fiyatlar görünüyordu eskiden.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    İlk öyle denedim hocam ama artık yeni modellere üst model uyumlu discover serisi multimedyalar var olduğundan opsiyon olarak Composition Media yı seçenek olarak sunmuyor.Daha alt model araçlarda bile denedim.
  • Tamam hocam buldum.Alaman compisition media yi ticari lerine koymaya baslamis

• fatihthecrazy F kullanıcısına yanıt
    Umarım yardımcı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Umarım yardımcı olur.
    Hocam arabalarcomtr de Caps lock açık GOLF GOLF yazan sizsiniz dime

Klaus Bischoff'un selamı var araba görsünler diyomuş bunun golfünü yaptım golf 7 leri ikinci elde zor satarsınız diyomuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

Golf 8 ?

Serdar Hocam hoşgeldin yoktun epeydir.

Golf 8 Polo MK6 gibi olacak Golf 7 ve muadil arabaları çizen ekip gitti VW onları şutladı Golf 8'i canlı gördüğünüz an diyeceksiniz ki bi Polo MK6 kullanan hacı kardeşimiz vardı o demişti Golf 7'ler çok saçma dümdüz arabalar buzdolap damgası yedi diyodu adamlar bi Golf 8 yapacak iş bitecek diyodu diceksiniz zaten 2 aya jetta geliyor 120-130'dan vereceklermiş

https://forum.donanimhaber.com/1-0-tsi-yakit-vw-neden-1-0-yapti-polo-mk6-eksileri-ve-kullanici-yorumlari--135754349

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihthecrazy

Arkadaşlar merhaba,

2017 Mart ayından bugüne kadar 19A COMPOSITION MEDIA nın Mirror Link ve Car Net desteklememesi ile ilgili hukuksal süreçte yürüttüğüm mücadelede yeni bir aşamaya gelmiş bulunmaktayım.

En son bilirkişinin DOĞUŞ u haklı bulan raporuna itiraz etmiştik ve hakim itirazımızı haklı bulurak raporu tekrar değerlendirmek ve araçta varsa bir değer kaybı tespitinin yapılması için tekrar aynı bilirkişiye iade etmişti.

Sıkı durun , bilirkişinin itirazımız üzerine verdiği yeni raporunda araçtaki değer kaybı 7.665- tl olarak belirtilmiş.Üstelik bu tutarın aracın satış tarihi olan 22.06.2015 tarihi ile geçerli parasal değeri olduğu yazılmış rapora.

Tüm bu gelişmeler ışığında mahkemenin bu son bilirkişi raporunu yeterli görmesi ve davayı kabul etmesini bekliyoruz.

Benimle aynı durumda olan ve hakkını aramayı düşünen başka arkadaşlar varsa, zaman aşımına takılmadan harekete geçmeleri için bizim davamız örnek teşkil edebilir.Hatta bizden sonraki arkadaşlar için süreç (artık ortada emsal teşkil eden bir dava olduğundan) çok daha hızlı işleyebilir,bi düşünün derim

Bilirkişinin belirttiği değer kaybı tutarı aracın satış tarihine ait olduğundan ve bildiğim kadarı ile VW Yetkili Servislerinde şu anda emsal bir cihaz (golf 7 ye uyumlu car net ve mirrrorlink destekleyen OEM discover pro , mib 2 veya benzeri başka marka multimedya) satışı yapılmadığından değer kaybının güncel tutar karşılığını tam olarak bilme şansımız yok (en azından ben sorduğumda Yetkili Servisler öyle diyor ama onlara da pek güvenemiyorum çünkü plaka bilgimden araç kartıma baktıklarında multimedya yüzünden sıkıntı yaşamıssınız ne oldu o durum diye bana soruyorlar).Piyasa malları ise üç kuruşluk Çin mallarından başlayıp çok geniş bir yelpazeye yayıldığından bu ürünler üzerinden birşey iddia etmek pek kolay değil.

Sizlerin fikir ve yorumları bu süreçte bana hep yolgösterici oldu.

Aslına bakarsanız değer kaybının güncel tutarına dair fikir verecek bilgiye ulaşabilsek (varsa yetkili serviste satılan muadil multimedya veya app connect destekleyen multimedyanın donanım liste fiyatı gibi) bilirkişinin belirttiği tutara da itiraz etmeyi düşünüyoruz.

Bakalım zaman neler gösterecek.

Sizlerden de ricam fikir ve görüşlerinizi paylaşmanız.

Herkese iyi forumlar ....
    Hocam bi sonuç çıkmaz latin amerikaya giden polo'Larda 6.5 inç Cop. Col. larda navigasyon fln var oradaki yazılımı bi yerden bulmak lazım

• Merhaba,

2015 golf 7 higline aracimin sol on kapi hoparloru arizali,degismesi lazim.Servis 400 tl civari bur fiyat verdi.Piyasadan bir hoparlor taktirsam iki kapida hoparlorler farkli olacagindan ses olarak bir sıkıntı yasar mıyım, ya da hangi fiyat araliginda hoparlorler orjinallere denktir diye bakmaliyim.

• Negatiwe kullanıcısına yanıt
    yine güzel
    hep güzel
  • Arkadaşlar Merhaba,

Golf Comfortline 1.0 Tsi Manuel + Sürüş konfor paketi + Işık görüş paketi + Panaromik sunroof Beyaz araca 117.000TL fiyat aldım.

Bayilerin çoğunda doğru dürüst araç kalmadığından fiyat mukayesesi yapamadım. Ama sahibinden'e bakarsanız Polo DSG Highline parasına golf almış oluyoruz.

Sizce fiyat nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: racerant

Arkadaşlar Merhaba,

Golf Comfortline 1.0 Tsi Manuel + Sürüş konfor paketi + Işık görüş paketi + Panaromik sunroof Beyaz araca 117.000TL fiyat aldım.

Bayilerin çoğunda doğru dürüst araç kalmadığından fiyat mukayesesi yapamadım. Ama sahibinden'e bakarsanız Polo DSG Highline parasına golf almış oluyoruz.

Sizce fiyat nasıl ?
    130bine a3 dizel satıyorlar. onunla orantılıyınca pahalı kalıyor ama artık yapacak bişey yok. muhtemelen o an a3 kampanyası yoktu?

hayırlı olsun, güzel araba ancak ben dizel a3'ü tercih ederdim doğrusu daha dar olmasına rağmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyinsis -- 27 Kasım 2018; 14:48:27 >
  • Golf8 nezaman gelecek?? 508 alırım ha:)

• N KUL kullanıcısına yanıt
    Almanya 2019 Temmuz gibi
    Türkiye 2020 model olarak Mart gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

130bine a3 dizel satıyorlar. onunla orantılıyınca pahalı kalıyor ama artık yapacak bişey yok. muhtemelen o an a3 kampanyası yoktu?

hayırlı olsun, güzel araba ancak ben dizel a3'ü tercih ederdim doğrusu daha dar olmasına rağmen.

Alıntıları Göster
    Bilgi için teşekkürler . Aracı henüz almadım. opsiyonlandı ve kapalı garaja alındı.

İşlemlerine pazartesi başlayacağım.A3 konusuna bir bakayım. Ancak boş araç ise tercih etmem.
  • Arkadaslar fıkrınıze danısmak istiyorum.

2014 1.2 dsg comfortline golf um var.ekstra donanımları;
    -sürüş konfor paketi
    -ısık görüş paketi
    -geniş ekran
    -bixenon farlar
    -u led stoplar
    -17” dijon jant
    Kısacası aracım highline donanımında 30 bin km de tertemiz bir arac.

Fakat değişiklik istiyorum. 2. El 2015-2016 Bmw 1.18i m paket düşünüyorum. Tavsiye edermisiniz?
    Değişiklik istediğimden dolayı cok beğenmeme rağmen tekrar golf düşünmüyorum.
    Şirket aracımda var bu aracı eşim hafta içi kullanıyor bende haftasonları keyfe kullanıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1453since -- 6 Aralık 2018; 16:55:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1453since

Arkadaslar fıkrınıze danısmak istiyorum.

2014 1.2 dsg comfortline golf um var.ekstra donanımları;
    -sürüş konfor paketi
    -ısık görüş paketi
    -geniş ekran
    -bixenon farlar
    -u led stoplar
    -17” dijon jant
    Kısacası aracım highline donanımında 30 bin km de tertemiz bir arac.

Fakat değişiklik istiyorum. 2. El 2015-2016 Bmw 1.18i m paket düşünüyorum. Tavsiye edermisiniz?
    Değişiklik istediğimden dolayı cok beğenmeme rağmen tekrar golf düşünmüyorum.
    Şirket aracımda var bu aracı eşim hafta içi kullanıyor bende haftasonları keyfe kullanıcam
    keyfe kullanacaksan ve eşin kullanacaksa sıkıntı olmaz. ailece kullanınca sıkıntı olacak bir araç 1 serisi. arka tarafı çok dar. bayan veya iki kişilik aile için uygun bir araç bence. biraz genç işi.

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Esım ufaklığı krese bırakıp alıyor oto koltuğu takılı olcak o kunuda sıkıntı olmaz sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23752376237723782379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.