1

Çavuş
24 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Yıllardır İstanbul Bilişim'in web sitesi ve mağazasından alışveriş yaparım. Fakat son online siparişimde adeta dolandırıldım.

Dp-2358413 Numara ile 2.600 Tl değerinde alışveriş yaptım. Siparişim 30 gün boyunca kargoya verilmeyince müşteri hizmetlerini tekrar aradım ve siparişimin iptalini talep ettim. Temsilci iadenin hızlı olması için ıban numaramı istedi ve en geç 10 gün içinde iade edileceğini söyledi.

16 gün oldu ve iade hala gerçekleşmedi. Müşteri hizmetlerini arayınca satış bölümü hariç hiçbir birim telefonu açmıyor. Satış birimindekiler de o işe muhasebe bakıyor biz göremiyoruz diyorlar. Hatta muhasebeye ulaşamadığımı belirtince satış temsilcisi öyle saçmalık mı olur biz her telefonu açıyoruz diye birde fırça atmaya kalktı. Eğer iadem yapılmazsa dolandırıcılıktan savcılığa suç duyurusunda bulunacagım.

Lütfen bu firmadan alışveriş yaparken dikkat edin benim gibi canınız yanmasın
Değerli üstatlar size danışmak istediğim bir konu var. 2012 model ve üstü 3 serisi arac almak istiyorum üst limitim 150-160 bandı.gönlüm 3.20 fakat bütçem yetmiyor. 2012 Bir 3.16 sportline buldum.arac özetle;

1- 120 bin km de
2- hasar kaydı yok
3- ufak tefek çizikler hariç görselde bir problemi yok
4- iç kozmetiği temiz
5- canımı sıkan kısmı ; xenon-sunroof yok

Bu aracı 130 k ya bırakıyorlar

35 yasındayım aracı hafta içi eşim haftasonları ben kullanacağım. 136 bg üzer mi ?

2012 serilerde kronik sorunlar var mı ?

Tekno paket olmaması büyük sorun mu ne gibi eksikleri var?

120 bin km bmw için sorunmu

Aracı expere götürücem özellikle dikkat etmem gereken hususlar var mı ?

Şimdiden teşekkürler 🙏
Değerli üstatlar size danışmak istediğim bir konu var. 2012 model ve üstü 3 serisi arac almak istiyorum üst limitim 150-160 bandı.gönlüm 3.20 fakat bütçem yetmiyor. 2012 Bir 3.16 sportline buldum.arac özetle;

1- 120 bin km de
2- hasar kaydı yok
3- ufak tefek çizikler hariç görselde bir problemi yok
4- iç kozmetiği temiz
5- canımı sıkan kısmı ; xenon-sunroof yok

Bu aracı 130 k ya bırakıyorlar

35 yasındayım aracı hafta içi eşim haftasonları ben kullanacağım. 136 bg üzer mi ?

2012 serilerde kronik sorunlar var mı ?

Tekno paket olmaması büyük sorun mu ne gibi eksikleri var?

Aracı expere götürücem özellikle dikkat etmem gereken hususlar var mı ?

Şimdiden teşekkürler 🙏
Değerli arkadaşlar 35 yaşındayım. Aracımı keyfe değiştirmek istiyorum, 2016-2017 temiz bir 2. El alıcam.Kullanıcı tecrübelerinize istinaden size danışmak istiyorum.

Öncelikle beklentimden bahsetmek istiyorum. 2014 model 30.000 km de otm. golfum var.araç cam tavan harici full donanım bir araç.(bixenon far,u led stoplar,hız sabitleme far sensörü vb...). Bu aracı eşim hafta içi kullanıyor.ben arada keyfe kullanıyorum çünkü şirket aracımda var. Eşim sedan araç istemiyor ve bu yüzden çok beğendiğim 3.18 ve cla araçları elemek zorunda kalıyorum.3 araç arası kaldım.

1- A200 amg : iç ve dış görüntüsü çok hoş fakat reno motoru ve şanzıman olayı can sıkıcı hali hazırda kullandığım araç 2017 otm megane.sürüş zevki olan performanslı bir araç değil. Forum donanımda çok eleştiri vardı

2- bmw 1.18 i m plus veya one edition paket : makyajlı kasası çok hoşuma gidiyor gel al beni diyor fakat arka diz mesafesi ve malzeme kalitesi eleştiriliyor.

3-audie a3 : fiyat/ performans oranı en ıyı araç gibi fakat nedense beni cezbetmiyor golften sonra çok bir fark hissetmem gibi geliyor.

volvo v40 iç görüntüsünden eledim
bmw x1 : param 2013 kasaya yetiyor.araç için kredi çekmek istemiyorum.6 yaşında araç olması soğutuyor
biraz daha piremium araç aramam ve değişiklik beklentim leon fr ve golf şıklarını eliyor.

durum yukarıda özetlediğim gibi sizlerin tavsiyesi nedir?
Özellikle kullanıcı tavsiyeleri nenim için çok önemli.
Değerli arkadaşlar yaşım 34. İlkez bir drone alarak aranıza katılmak istiyorum.Bu alanda yeni olduğum ve bu hobiye devam edip etmeyeceğim belli olmadığı için Dji Mavic Air gibi yüksek maliyetlere çıkmak istemiyorum. Fakat oyuncak sınıfı bir ürün alarak hobimden başlamadan soğumakta istemiyorum. Bir araEachine E58 Fly More Combo veya Hubsan H502S X4 Desire Fpv Kameralı Drone da düşündüm.Fakat oyuncak sınıfında kaldığından vaz geçrtim. Araştırmalarım sırasında 2 ürün arasında kaldım ;

1 -Dji Spark Fly More Combo : Yaklaşık 3800 TL
2- Parrot Bebop Drone 2 arası seçim : Yaklaşık 3500 TL

DJİ bu alanda en prof marka olduğundan için cezbetti fakat bebop 2 de teknik özellikleri havada kalma süresi ve özellikle kutu içeriğinde sanal gözlük ile kafamı çeliyor.
Sizce hangisini tercih etmeliyim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 69
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 51)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 22 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.