Şimdi Ara

VW Golf 7 Direksiyon Soyulması [Fotoğraflı] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
3
Favori
11.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozanbozan

Soyulma gibi durmuyor, ayrıca makro çekim diye birsey var bilmem haberiniz var mi ?

Cep telefonundan çektim
  • Geçmiş olsun arkadaşım,

Moralinizi bozmaya çalışan kendini bilmezlere bakmayın, forumun kuru kalabalık bir gurubu var ve bu grup, bu tarz başlıkların açılmasına dua eder. "VW", "7-DSG" ve "TDI" üçlüsü ile açılıp, polemik çıkartılmayan bir başlık yok.

Sorununuza gelecek olursak, problemin olağan dışı bir sebepten kaynaklandığını düşünüyorum. Sıfır km olarak alınan bir otomobilde, bu tarz sorunların yaşanmaması gerekir. Yetkili Bayi ile iletişime geçip, durumu anlatın. Gerekirse, fotoğraflarla birlikte mahkemeye kadar gidebilirsiniz. Konunun VW ile ilgili olduğunu da düşünmüyorum, hemen hemen her markada bu tarz sorunlar yaşanabiliyor. Özellikle, yeni çıkan otomobillerde bu tarz sorunlar bolca yaşanmaktadır. Canınızı sıkmaya değecek bir durum yok, probleminizin giderileceğinden eminim.
  • Direksiyonu iki ellemi tutuyorsunuz? ve sadece sol tarafındamı bu durum var? Aklıma birşey geliyo ama...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesbul

Direksiyonu iki ellemi tutuyorsunuz? ve sadece sol tarafındamı bu durum var? Aklıma birşey geliyo ama...

hayırdır inşallah

• En az 70bin km civarı sorunsuz çıkması lazım fakat, eliniz çok terliyorsa bu durum kısalabilir ama dediğin km de garanti ile değişmesi lazım.
  • Malum kışa yaklaştık. Direksiyonunuz deri değiştiriyor, normaldir. Ne de olsa o bir VW

• Ne varsa eski araçlarda var yahu gün geçtikçe bir araçtan nasıl daha çok kar ederiz düşüncesinin ürünleri bunlar

• daha önce de demiştim
    yeni araçlar bi .ok değil diye
    buyrun hodri meydan
    gidin bi 2006 Leona bakın , bi de 2013 e

200binde Altea nın deri direksiyonu olduğu gibi duruyor
    sorulan tek yer , cam tuşlarındaki görseller
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

Malum kışa yaklaştık. Direksiyonunuz deri değiştiriyor, normaldir. Ne de olsa o bir VW

• Vwnin tek amacı Dünyanın en fazla satan ünvanını Toyotadan almak.

Bundan dolayı çok satmak adına kalite düşmeye başladı. Soyulmalar, plastik kaliteleri, kronik hâl alan DSG arızaları...

Golf 7'deki koltuk kalitelerinin sıradan durumu buna bir diğer örnek.
  • speedyrazor kullanıcısına yanıt
    evet haklısın benim şu an kullandığım aracın turbo hortumlarının tümü 2007 yılında garantiden servise çağrılmış değişmiş oysa ben daha yeni öğrendim ne şerefsiz servisim ne de şerefiz ford bir kez olsun aramadı ulan gelde şu hortumları değişelim ben geri çağırmaları mı takip edeceğim.

bu arada ben 7 yıldır kullandığım aracımın tamponu dışında tek santimetre karesini çizmemiş sürtmemişken bu gün üç dört piç hunharca bisiskletilerinin gidonlarını arka kapıma boylu boyunca sürmüş. çok güzel desen çizmişler yaşımı felan unutup ağızlarını burunlarını kırmamak için kendimi zor tuttup pahalı lüks ev alırsın sırf oto parkı var diye ama yok iki lavuğun çocuğunun özel parak alanı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: root_echo

evet haklısın benim şu an kullandığım aracın turbo hortumlarının tümü 2007 yılında garantiden servise çağrılmış değişmiş oysa ben daha yeni öğrendim ne şerefsiz servisim ne de şerefiz ford bir kez olsun aramadı ulan gelde şu hortumları değişelim ben geri çağırmaları mı takip edeceğim.

bu arada ben 7 yıldır kullandığım aracımın tamponu dışında tek santimetre karesini çizmemiş sürtmemişken bu gün üç dört piç hunharca bisiskletilerinin gidonlarını arka kapıma boylu boyunca sürmüş. çok güzel desen çizmişler yaşımı felan unutup ağızlarını burunlarını kırmamak için kendimi zor tuttup pahalı lüks ev alırsın sırf oto parkı var diye ama yok iki lavuğun çocuğunun özel parak alanı olur.

artik ben cizikleri filan takmiyorum alkollu bir sahin surucusu arkadan carpip kacti ve adama hic bisey olmadi ertesi gun karakola gitmis acelem vardi demis boyle durumlarda kizip vursaniz basiniza is alirsiniz aman dikkat diyeyim carpip kacan surucunun sucunun sizin uzerinize yikildigi yerdir turkiye sirf yardim ettiginiz icin ornekleri de cok

• Ustun alman teknolojisi

• quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Vwnin tek amacı Dünyanın en fazla satan ünvanını Toyotadan almak.

Bundan dolayı çok satmak adına kalite düşmeye başladı. Soyulmalar, plastik kaliteleri, kronik hâl alan DSG arızaları...

Golf 7'deki koltuk kalitelerinin sıradan durumu buna bir diğer örnek.

Eh artik bu sosyal mesaj uzerine kimse VW den birsey almaz, benim disimda. Nekadarda hatali davranmisim(!)

• quote:

Orijinalden alıntı: Demage

Cep telefonundan çektim

Woswos gene iyi bizim reno olsa vay haline

İşin garip tarafı sürekli ele avuca gelen kısımlar değilde,orta göbeğin beyaz bayrak çekmesi

http://forum.donanimhaber.com/m_80304582/f_//tm.htm#80351914

• yeni araba icin uzucu bir durum, konuyu acan arkadas ilgili gelismelerden haberdar eder umarim. garantiden degismesi gerekir diye dusunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: günerkanat

Hakiki deri sorun çıkarmaya daha meyilli, sağı solu belli olmayan bir malzemedir. ( golf 7 direksiyonu hakiki derimidir, sunimidir yoksa bakire ceylan derisimidir orasını bilmiyorum) Eğer hakiki deri kullanılırsa; aynı üretim bandından çıkmış birebir aynı araçlarda bile farklı farklı sonuçlar ortaya çıkar. Çok kaliteli ve kendisini ispatlamış ayakkabı markalarında oluyor bu durum. Doğal bir malzeme olan derinin hassas, doğal nedenlerle zayıflamış kısmı denk gelirse ayakkabının ilgili kısmı olması gerekenden daha kısa zamanda deliniyor, paralanıyor. Üretici bunu müşteriye klavuzda bildirir ( iyi markalarda yazar) bir sorun olduğunda ise ihtimali bildiklerinden derhal değiştirirler. Direksiyonda orjinal deri kullanmak pek akıl karı bir iş değil, zira deri montlarda da bir süre sonra solma oluyor, boyama gerekiyor. Doğal deride ele çok temas eden kısım parlar, rengi değişir, diğer kısımlar mat kalır ki buda hoş bir görüntü olmaz. Doğal deri yerine iyi kalite suni deri kullanılması uzun ömürlü olmasına hizmet eder. Konuya gelince ; daha evvel vw araçlarda şahsen duymuş-görmüş olduğum bir problem değil. Bende merak ettim, leke değilse garantiden hallederler diye düşünüyorum.

Bende aracımın yıpranan direksiyonunu kaplatmak için gittiğimde aynı şeyi söylediler. Ellerimin terlediğini ve dayanıklı bir deri kullanmalarını talep ettim. Suni deri önerdiler.

• Das Auto (araba budur!)

• Gün geçmiyor ki yeni bir Golf 7 problemi konusuyla karşılaşıyoruz. (Uğur Dündar gibi oldu)

VW, Golf' ün kalitesinin % 30' unu A3' e kaydırmış anlaşılan, bu ne ya her gün bir Golf 7 problemi konulu bir topic. A3' e bakıyorum her tarafından kalite akıyor.

Kendi forumunda da kullanıcıları sorunlardan bahsediyor. Golg 6 efsaneydi hakikaten kalite, işçilik, sessizlik, kompaktlık herşey vardı araçta.

Bunun konsolu güzel, tipi güzel motorları güzel vs ama, ilk üretilen araçlar sorunlu, 1-2 sene sonra bu sorunlar anca giderilir.
  • Volkswageni fazla abartmanın sonucu. Bu markadan mercedes gibi bahseden fanboylar er meydanı işte burda çıkında savunun kaçıncı hatalı vw konusu bu
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.