Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (1927. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
53.709
Cevap
458
Favori
3.637.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19251926192719281929
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar gecen birisi burada Polo Lounge diye ısrarla yazıyordu cok iyi diye.
    Galiba Golf ler de Lounge gelecek sanırım bakın Almanya'ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volkswagen bebek arabası yaparsa :)

https://www.youtube.com/watch?v=r6jrFpNHTC0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick666 -- 9 Kasım 2015; 0:48:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgokalp

quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

Yazık olur daha az aşındırıcı birşey bulun yepyeni arabaya pasta sürmek hata olur

Araştırıcam bunu abi.Onun haricinde daha buyuk bir sorunum var Ama cözulmuyor.Aracin torpidosundan cızırtı geliyor cakil asfalt dedigimiz asfaltta yaya gecidi uzerindeki tirtikli yolda vs ozellikle araci vites attirirken 3 bin devire geldiginde cok rahatsiz edici bir sekilde cizirti geliyor.Dogus otoya getirdim izolasyon yapicaz dediler yaptilar birkac gun olmadi sonra yine yapmaya devam etti.Ne yapmam lazim dogustaki servis gorevlisi disinda kime iletmeliyim cunki sorun duzelmiyor surekli sök tak yapiyolar arabadan sogudum yeminle.Yardimlarinizi rica ediyorum.

torpidonun bittiği yerde alt kısımda ince plastikimsi bi parça var. üzerinde delikler falan var. o ses yapıyordu benim araçta. torpidoyla o parça arasına kalın keçe yapıştırdım kesildi.
    yolda giderken o parçayı eğilip tutarsanız ses kesiliyor.
    bi kontrol edin sizde

• quote:

Çin malı görüntü ledlerden bahsediyorsunuz. Önünüzü görürsünüz umarım onlarla

ben taktım aracıma isteyen gelip aracımı ve gece aydınlatmasını görebilir.
    görmeden masa başında bence fikir yürütmeyin :)
  • Hocam nerden almıştıniz onu Tr den mi yoksa Aliexpres mi ? Marka nedir nerede bulabiliriz ?
    Bilgi verirseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: casper73

quote:

Taktırmayı düşünenler için, aracın genel görüntüsünü de içine alacak şekilde fotoğraflar paylaşabilir misiniz?
  • haftasonu kışlık lastik takımına geçiş yaptık. mevcut durban 18" jantların kış lastiği masrafı pahalıya kaçıyorduç elimde önceki araçtan kalma 225/45/47 kumho kw27 lastikler vardı. çok km yapmamaıştı. ben de kastikçiden orijinal Audi a3 çıkma jant aldım. 17" kalın kollu S-line jantı sanırım. boyanmış halde 600tl verdim. 50 tl de işçilik aldılar. jant kapaklarına vw arması vardı onları yapıştırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: db3

quote:

quote:

Taktırmayı düşünenler için, aracın genel görüntüsünü de içine alacak şekilde fotoğraflar paylaşabilir misiniz?

buyrun size resim.
    aliexpresden aldım. çift u led .
    çift projektör. kısalar xenon 4300k philips. uzunlar h7 beyaz .
    kısalar yanıkken u ledler /35 yanıyor. kısalar yanıkken seelktörde hem uzun mercek hemde kısa merceğin perdesi kalkıyor.
    sinyaller led . sinyal verince u ledler de %27 e düşüyor

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

• devam
     VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan
  • Uzaktan görüntüsü var mı acaba, sizden ricam. Genel uyumu merak ediyorum da.

Bu arada renk çok güzel kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi db3 -- 9 Kasım 2015; 16:14:51 >
  • Olabilir cızırtı ve tikirti normaldir .
    Önemli olan düzletmesi Vw nın

• Merhaba arkadaşlar ilk depomu bitirdim. 1.4 tsi 125 manuel. Yakıt verilerim aşağıdaki gibi İstanbul şehiriçi karma tüketimim sizce nasıl ?

Ayrıca sunroof'u kaç km hıza kadar açabiliyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hokkabaz- -- 9 Kasım 2015; 17:53:52 >

• Arkadaşlar Yeni bir araç alacağız arkadaşıma , bemim aracın aynısı olacak,
    1.4 tSİ dsg 125 bg beyaz renk - içi siyah döşeme,
    + sürüş konfor paketli
    + ışık görüş paketli arıyorum . İstanbulda Tamaş da araç yok ,
    Diğer bayiileri tek tek arayacağım veya ARANIZDA BİLEN VAR İSE BURADA BİLGİ VERİN LÜTFEN DİREKT O BAYİİ e gidelim.
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: is.mail

Arkadaşlar Yeni bir araç alacağız arkadaşıma , bemim aracın aynısı olacak,
    1.4 tSİ dsg 125 bg beyaz renk - içi siyah döşeme,
    + sürüş konfor paketli
    + ışık görüş paketli arıyorum . İstanbulda Tamaş da araç yok ,
    Diğer bayiileri tek tek arayacağım veya ARANIZDA BİLEN VAR İSE BURADA BİLGİ VERİN LÜTFEN DİREKT O BAYİİ e gidelim.
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

bu araç ne kadar ismail bey? ikinci el 140 lık dsg beyaz .22000km bir arkadaşım satıyor sunrooflu aklınıza gelen her türlü opsiyon var araç da ev alıcak satıyor 1yıllık araç durbanlı ergo koltuklu highline

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtvolkanozbay -- 9 Kasım 2015; 19:07:20 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

buyrun size resim.
    kısalar yanıkken u ledler /35 yanıyor. kısalar yanıkken seelktörde hem uzun mercek hemde kısa merceğin perdesi kalkıyor.

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

goruntuler kiskandiriyor gercekten cift u led arabayi bambaska gosteriyor. peki urunlerin kalitesi hakkinda surasi boyle surasi soyle diyebileceginiz bir yer varmi? montajini kime yaptirdiniz vede far yukseklik ayari icerideki standart kumandadan yapilabiliyormu?

• dtvolkanozbay kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum 2.ele girmez arkadas ama yine de sorayım .
    Sigara icilmiş ise kesinlikle yaklaşmaz

• dtvolkanozbay kullanıcısına yanıt
    0 km alacak arkadaş konuştum şimdi uzun sureli kullanacakmış . O yüzden bayiilerinde araç arıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: orhanyor

quote:

quote:

quote:

quote:

buyrun size resim.

goruntuler kiskandiriyor gercekten cift u led arabayi bambaska gosteriyor. peki urunlerin kalitesi hakkinda surasi boyle surasi soyle diyebileceginiz bir yer varmi? montajini kime yaptirdiniz vede far yukseklik ayari icerideki standart kumandadan yapilabiliyormu?

Montaji kendim yaptim. Uzerinde gelen balast ve ampulleri philips ile degistirdim.
    Icerdeki yukseklkk ayari calisiyor.
    kalite olarak su ana kadar bi olumsuz durum yok. Renolar gibi hemen cizilmiyor en azindan ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: is.mail

0 km alacak arkadaş konuştum şimdi uzun sureli kullanacakmış . O yüzden bayiilerinde araç arıyoruz

Sigara içilmemiş. DynaAudio surüş profil. Felan var ayrıca araç boya koruma yqpıldı. Sırf buna 3000 TL verdi. Sağlık olsun hayırlısı

• Ekrandaki bu gösterim sadece yeni modellerde mi var? Benim golf 2013 model ve bu think blue gösterimi yok. Güncellemeyle geliyormu acaba?

• 
Sayfa: önceki 19251926192719281929
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.