Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (1925. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
53.710
Cevap
458
Favori
3.637.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19231924192519261927
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aybars Mert

quote:

Orijinalden alıntı: -Hokkabaz-

Günaydın arkadaşlar, dün Dudullu- Gebze yaptım. Paralı yoldan gidip geldim. O yolu bilen bilir. Benim aracın pabuçları pirelli fakat hangi modeli ona bakmadım. Dün yolculuk esnasında ciddi anlamda bir yol sesi vardı. Asfalt pütürlü bu yol sesi normali midir? Havalar soğudu soğuk havada yazlık lastikler sertleşiyor. Yazlık lastik olması da bir etken midir? Yazlık lastik kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Yol pütürlü ise çoğu lastik ses yapar elbette, ama modeliniz Cinturato p7 ise biraz daha fazla ses yapar:)

Pirelli konusunda emin olabilirsiniz, lastikten öte odun gibi birşey..

• Servisten aldigim kullanilmamis led stoplari satmayi dusunuyorum. Ilgilenen olur mu?

Ilana koymadan buraya yazayim dedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MKVll kullanıcısına yanıt
    2.elde 1.2 fazla yok zaten kanaatimce daha avantajlı olursunuz kısa sürüşler icin şehir ici kullanımda epey başarili cok iyi diyorlar .
    Benim araç 1.4 tsi otomatik ben de cok memnunun size şimdiden hayırlı olsun

• Hocam 200 TL ye doluyor sanırım golf ler ? Daha hiç boşken doldurmadım da

• quote:

Orijinalden alıntı: is.mail

Hocam 200 TL ye doluyor sanırım golf ler ? Daha hiç boşken doldurmadım da

Aldığımda ışık yanıyordu, 10 gun önce 220 civarı tuttu.
  • 225 tl ye full luyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: forzaGilles

Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

Alıntıları Göster
    Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtsaykopat -- 7 Kasım 2015; 14:04:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oGuxXx*

arkadaşlar klimayı açmadan motor sıcağını içeri nası veriyoruz bi yardımcı olun beceremedim.

Hocam klima bölümünün üst tarafında havalandırmanın yönlendirme tuşları var ya. Oradaki yüze hava verme tuşuna basınca havalandırma otomatik açılır havalandırmayı kapattığınızda artık motor sıcağı içeri girmeye başlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: big49

Arkadaşlar Merhaba;

Eşime golf almaya karar verdik, yarın bayiye gideceğim. 1,2 dsg comfortline aracı düşünüyoruz.
    ilk vw aracımız olacak. liste fiyatı 74700 olan bu aracı kaç lira civarı alabiliriz. Bu araca kesinlikle
    şu donanımı ekletmelisin dediğiniz bir şeyler var mı?
    Sadece Ankara içi, senede 5-7 bin km binilecek bi araç için soruyorum bunu.
    son olarak 2. elde 1.2 motor 1.4 e göre çok mu dezavantajlı?

Daha önce forumda çok tartışılan konularsa kusura bakmayın, kısaca cevap veren
    arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Hocam ön-arka park sensörü ve hız sabitleyici-sınırlayıcı donanımlarını içeren Sürüş Konfor Paketi'ni kesinlikle almalısınız. Fiyatı: 1520TL. Ayrıca yağmur sensörü, otomatik farlar ve Eve Geliş- Evden Dönüş fonksiyonu'nu içeren Işık Görüş Paketi'ni de almanızı tavsiye ederim. Fiyatı: 460TL. Bu opsiyonlar Comfortline Golf'ün olmazsa olmazlarıdır. Aracınız hayırlı olsun.

• Kesinlikle katılıyorum benim aracı tarif ettin

• arkadaslar biliyorsunuz 1.2 lerde highline yok ama highline da olupta cazip gelmeyen donanimlarda oldugundan comfortline alip bir kac donanim eklettik. surus konfor paketi, led stoplar, led plaka aydinlatmasi, anahatarsiz giris ve calistirma, alarm, cevre aydinlatmali katlanir yan aynalar, ergo aktiv surucu koltugu ve beraberinde gelen ic doseme.. suana kadarki deneyimlerimde opsiyonlarla ilgili sunlari soyleyebilirim. surus konfor paketi sanirim olmazsa olmazdi. gorsel on arka park sensorlerinden dolayi degil hiz sabitleme ozelliginden dolayi. alisinca sehir icinde bile kullanmaya basliyorsunuz otomatik bir hal aliyor. SET tusuna basmaniz yeterli, zaten bir eliniz dogal olarak tam o kisima oturuyor. park sensorlari acemi suruculer icin birebir ama herkes icin gerekli degil, sahsen ben henuz bir yararini goremedim. hala bizde olan eski arabamizi yillar boyu park sensoru olmadan kullanisim belkide buna etken.
    ergo aktive pisman etmeyen iyiki ekletmisim dedigim donanimlardan. arabanin icine oturdugunuzdaki verdigi kalite algisini yukselttigi gibi masaj + koltuk isitma fonksiyonlari cabasi. ekletip unuttugunuz bir donanim degil arabanin icine her oturdugunuzda akliniza ergoaktiv geliyor :) bugun yeniden siparis etsem kesinlikle ekletirdim. anahtarsiz giris ve calistirma size anahtari cebinize atip unutma luksunu veriyor, sabah cikarken cebinize atarsiniz aksam dondugunuzde cebinizden cikarirsiniz butun olay bu. olusu veya olmayisi tamamen sizin gorusunuze kalmis ama guzel bir donanim ve kesinlike cok kullanisli. alarmi yurt disina ciktigimiz icin taktirdik yurticinde belki gerekli olmayabilir. katlanir aynalar fonksiyon olarak guzel, ben daha cok altinda gelen isiklandirmadan dolayi ekletmistim fakat otomatik katlanma ve acilma fonksiyonunun daha degerli oldugunu fark ettim. led stop ve led plaka aydinlatmasi tamamen keyfe keder eklenebilecek bir donanim. farin gorselini sevdigimiz icin eklettik olmasada olurdu diye dusunuyorum ama goruntu olarak arabayi degistirdigi kesin. bendeki donanimlarla ilgili deneyimlerimi/dusuncelerimi belirtmek istedim yeni siparis verecek olan arkadaslara fikir olur.

• Yeni araç alacaklara iyi kılavuzluk ediyorsunuz emeği geçenlere izlenimlerini değerli fikirleri paylaşanlar icin gerçek bir teşekkürü hak ediyor . Arkadasım da yeni golf alacak o da yeni olup buradan takip edecek

• quote:

Orijinalden alıntı: db3

Servisten aldigim kullanilmamis led stoplari satmayi dusunuyorum. Ilgilenen olur mu?

hocam nedir fiyatı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanyor

arkadaslar biliyorsunuz 1.2 lerde highline yok ama highline da olupta cazip gelmeyen donanimlarda oldugundan comfortline alip bir kac donanim eklettik. surus konfor paketi, led stoplar, led plaka aydinlatmasi, anahatarsiz giris ve calistirma, alarm, cevre aydinlatmali katlanir yan aynalar, ergo aktiv surucu koltugu ve beraberinde gelen ic doseme.. suana kadarki deneyimlerimde opsiyonlarla ilgili sunlari soyleyebilirim. surus konfor paketi sanirim olmazsa olmazdi. gorsel on arka park sensorlerinden dolayi degil hiz sabitleme ozelliginden dolayi. alisinca sehir icinde bile kullanmaya basliyorsunuz otomatik bir hal aliyor. SET tusuna basmaniz yeterli, zaten bir eliniz dogal olarak tam o kisima oturuyor. park sensorlari acemi suruculer icin birebir ama herkes icin gerekli degil, sahsen ben henuz bir yararini goremedim. hala bizde olan eski arabamizi yillar boyu park sensoru olmadan kullanisim belkide buna etken.
    ergo aktive pisman etmeyen iyiki ekletmisim dedigim donanimlardan. arabanin icine oturdugunuzdaki verdigi kalite algisini yukselttigi gibi masaj + koltuk isitma fonksiyonlari cabasi. ekletip unuttugunuz bir donanim degil arabanin icine her oturdugunuzda akliniza ergoaktiv geliyor :) bugun yeniden siparis etsem kesinlikle ekletirdim. anahtarsiz giris ve calistirma size anahtari cebinize atip unutma luksunu veriyor, sabah cikarken cebinize atarsiniz aksam dondugunuzde cebinizden cikarirsiniz butun olay bu. olusu veya olmayisi tamamen sizin gorusunuze kalmis ama guzel bir donanim ve kesinlike cok kullanisli. alarmi yurt disina ciktigimiz icin taktirdik yurticinde belki gerekli olmayabilir. katlanir aynalar fonksiyon olarak guzel, ben daha cok altinda gelen isiklandirmadan dolayi ekletmistim fakat otomatik katlanma ve acilma fonksiyonunun daha degerli oldugunu fark ettim. led stop ve led plaka aydinlatmasi tamamen keyfe keder eklenebilecek bir donanim. farin gorselini sevdigimiz icin eklettik olmasada olurdu diye dusunuyorum ama goruntu olarak arabayi degistirdigi kesin. bendeki donanimlarla ilgili deneyimlerimi/dusuncelerimi belirtmek istedim yeni siparis verecek olan arkadaslara fikir olur.

Hocam sizin araçta Uled Bi-Xenon yok muydu ?

• malesef, biz u led leri ilk internette arastirdigimizda cift olanlari gorduk hosumuza gitti. siparise gittigimizde ekletmek istedik ama cift uled mumkun degilmis ancak tek uled oluyor deyince vazgectik. gerci sonradan cift uled takiliyormus hemde bayagi makul bir fiyata. henuz tam karar vermedim ama belki onlardan taktirabilirim, gordugum sonuclar gayet tatminkar.
  • orhanyor kullanıcısına yanıt
    Çin malı görüntü ledlerden bahsediyorsunuz. Önünüzü görürsünüz umarım onlarla

• quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

Çin malı görüntü ledlerden bahsediyorsunuz. Önünüzü görürsünüz umarım onlarla

nasil yani kotu mu diyorsunuz?
  • orhanyor kullanıcısına yanıt
    Yani çok bir görüş beklemeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: maverick666

quote:

Orijinalden alıntı: db3

Servisten aldigim kullanilmamis led stoplari satmayi dusunuyorum. Ilgilenen olur mu?

hocam nedir fiyatı ?

Farlar için 1150 lira düşünüyorum.
  • TiFoSi_BJK kullanıcısına yanıt
    ben sonucu canli gormedim taktirmadan oncede kesinlikle gorup inceledikten sonra karar veririm. internetten gordugum resimler/yorumlar cercevesinde konustum. mesela su linkte biri taktirmis, sirf bu far icin konuda masallah 126 sayfayi bulmus.http://www.golfturkiye.net/atolye/golf-mk-7/meka-atolyesi/7180-r-gti-model-replica-xenon-far-comfortline-mid-plus-icin-alim-gumruk-ve-montaj.html

mesela bu gece goruntusu sizce yetersiz mi?

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan

• 
Sayfa: önceki 19231924192519261927
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.