Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (1926. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
53.709
Cevap
458
Favori
3.637.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19241925192619271928
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alın deneyin o zaman :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TiFoSi_BJK kullanıcısına yanıt
    kismet olur belki ama yanip donmuyorum bu far icin herhangi bir aciliyeti yok. takip kullanmadan urun yada baska birsey hakkinda net cevap vermek gibi adetim yok.
  • orhanyor kullanıcısına yanıt
    İnternette alıp sonra söken onlarca kullanıcı gördüm, ledleri yanmayan farları yandığı zaman içtekiler sönen. Kumar gibi bişi bu far ne çıkacağı belli olmuyo

• TiFoSi_BJK kullanıcısına yanıt
    yukaridaki verdigim 126 sayfalik forumda muhakkak problemi olan vardir neden olmasin. gordugum kadariyla bir cok satici bir cok uretici var. onlarinda zannedersem kaliteleri urunden urune fark eder.
  • Yükseklik ayarı olmadığı için Çin işi xenon'lar muayeneden geçemiyor diye okumuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aybars Mert

Yükseklik ayarı olmadığı için Çin işi xenon'lar muayeneden geçemiyor diye okumuştum.

dogrudur bencede gecmemesi normal. forumda okudugum kadariyla o farlar ayni zamanda halojen ampullerlede calisiyormus. muayeneye gidenler ampul degistirerek hallediyorlar.
  • Arkadaşlar dunlop kış lastiği almayı düşünüyorum kullanan var mı erzurumda yaşıyorum önerir misiniz???

• burak_ylmz B kullanıcısına yanıt
    Bridgstone ve Goodyear öneririm gayet iyi kış lastiğinde ...

• Ben yardimci olurum size. Nasil bi islem yaptirmak istiyorsunuz.

• araba stop konumunda gaza basip motor calistiktan sonra ve yuruyup hold tan kurtulurken "trrrr" ya da "grrr" seklinde bir sürtünme sesi duyan var mi?

• maverick666 M kullanıcısına yanıt
    Passat da da auto hold var benim golf de de var tabi ama şimdiye kadar böyle bir ses duymadım .
    O belki tam balatalar birbirini kavrarken çıkaran sesdir o sese benziyor .
    Benim golf de oluyor ama normal birşey sıkıntı yok tam fren pedalına tam basarsanız o sesi pek duymazsınız

Auto hold dan kurtulurken bir ses olmuyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: maverick666

araba stop konumunda gaza basip motor calistiktan sonra ve yuruyup hold tan kurtulurken "trrrr" ya da "grrr" seklinde bir sürtünme sesi duyan var mi?

Çok tatlı mekanik bir ses çıkıyor tam hareket ederken, ondan bahsediyorsanız o kadar da fena gırıldamıyor:)

• Problem yok bence araba cok sessiz ya ondan oluyor galiba hocam ... Ciddi manada ses varsa servise gösterin derim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: is.mail

Problem yok bence araba cok sessiz ya ondan oluyor galiba hocam ... Ciddi manada ses varsa servise gösterin derim ben

göstermek gerekicek gibi... standart seslerin dışında bir ses var sanki... ama her zaman değil.. atıyorum 10 kalkışın 2 sinde bu ses çıkıyor,
    birbirine değmemesi gereken iki metalin birbirine sürtmesi gibi...
  • dgokalp D kullanıcısına yanıt
    Yazık olur daha az aşındırıcı birşey bulun yepyeni arabaya pasta sürmek hata olur

Belki taş çakıl girmiştir olabilir

• Arkadaşlar merhaba

Bugün gof 7 manuel hıghlıne için 72500 fiyat verdiler. Sizce nasıl ??
  • alparslan.ersin A kullanıcısına yanıt
    %5 den aşağısı iyi

• yturap Y kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun ben 5 ocak 2015 1.6 tdı beyaz golf comfortline+sürüş comfor+ışık görüş almıştım aracımın performansı beni tatmin etmişti uzun yolda bursa antalya 100-120 arası 4.0 yaktı ve bursa şehir içinde 5.0-5.5 yakıyordu araçtan çok memnundum (bir önceki aracım focus 3 1.6 125 style) 10.000 kmde ihtiyaç sebebiyle sattım. Daha hesaplı bir araç almaya çalıştım ama baktığım araçlar hiç içime sinmedi bende tekrar golf almaya karar verdim.Sipariş verdiğim araç pasifik mavi 1.2 tsı 110 sürüş comfor+ışık görüş+usb bluetooth+içi bej aracım aralığın ilk haftası gelecek renkten ve performanstan memnunmusunuz?Düşük devirler ne kadar cansız?
  • 
Sayfa: önceki 19241925192619271928
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.