Şimdi Ara

VW GOLF 7 ANA KONU. Tüm Paylaşımlar buradan (1928. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
53.710
Cevap
459
Favori
3.637.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19261927192819291930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dtvolkanozbay

quote:

Orijinalden alıntı: is.mail

0 km alacak arkadaş konuştum şimdi uzun sureli kullanacakmış . O yüzden bayiilerinde araç arıyoruz

Sigara içilmemiş. DynaAudio surüş profil. Felan var ayrıca araç boya koruma yqpıldı. Sırf buna 3000 TL verdi. Sağlık olsun hayırlısı

Çok güzel opsiyonlar volkan hocam. Niye satıyor acaba?
  • dtsaykopat kullanıcısına yanıt
    Dedigim gibi karşı cıkanlar elbette olacaktır. Ben comf. Aldım kendim doldurdum, midline ım var ama olsun golf golftür vs.. diyenlerde olacaktır.
    Ne kadar doldurursanız doldurun ruhsattaki model kısmını sizden önce doldurmuşlar ve orda highline yazmıyorsa yazmıyordur. Bazı şeyler değişmez..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geh

Dedigim gibi karşı cıkanlar elbette olacaktır. Ben comf. Aldım kendim doldurdum, midline ım var ama olsun golf golftür vs.. diyenlerde olacaktır.
    Ne kadar doldurursanız doldurun ruhsattaki model kısmını sizden önce doldurmuşlar ve orda highline yazmıyorsa yazmıyordur. Bazı şeyler değişmez..

dolduralım, merak ettim :)

yani standart Highline'ı , durban jantlı, led stoplu, U Ledli, ergo koltuklu, sürüş konfor paketli, ışık paketli, keyless ve katlanır aynalı, sunroof lu Comfortline' a tercih ediyorsun öyle mi ?.. (Body kitte koyalım imkan verilmiş nasıl olsa )

kardeş kusura bakma da, değil highline isterse hiperline, hatta überline yazsın; Golf-sever ve donanımdan anlayan her adam şu üstteki doluluktaki Comfortline'ı tercih eder.

quote:

Orijinalden alıntı: casper73

devam

Garantim biter bitmez yaptırıcam ben de, sanırım garanti dışı bırakıyormuş aracı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick666 -- 10 Kasım 2015; 7:58:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maverick666

quote:

yani standart Highline'ı , durban jantlı, led stoplu, U Ledli, ergo koltuklu, sürüş konfor paketli, ışık paketli, keyless ve katlanır aynalı, sunroof lu Comfortline' a tercih ediyorsun öyle mi ?.. (Body kitte koyalım imkan verilmiş nasıl olsa )

kardeş kusura bakma da, değil highline isterse hiperline, hatta überline yazsın; Golf-sever ve donanımdan anlayan her adam şu üstteki doluluktaki Comfortline'ı tercih eder.

quote:

devam

Garantim biter bitmez yaptırıcam ben de, sanırım garanti dışı bırakıyormuş aracı ?

Hocam bu galerici-kafalı trollere laf anlatılmaz. Highline olunca tüm opsiyonlar var zannediyorlar.

• son rsimler.
    önünü göremezsin diyenlere cevap.

• quote:

Orijinalden alıntı: maverick666

quote:

quote:

devam

arcı değil sadece far tesisatını garanti dışı bırakıyor.
    15000 km bakıma girdim hiç sorun olmadı hatta servis elemanı bilgi aldı benden. üstüne bide far ayarlarını da yapmışlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dtsaykopat

quote:

Orijinalden alıntı: dtvolkanozbay

quote:

Orijinalden alıntı: is.mail

0 km alacak arkadaş konuştum şimdi uzun sureli kullanacakmış . O yüzden bayiilerinde araç arıyoruz

Sigara içilmemiş. DynaAudio surüş profil. Felan var ayrıca araç boya koruma yqpıldı. Sırf buna 3000 TL verdi. Sağlık olsun hayırlısı

Çok güzel opsiyonlar volkan hocam. Niye satıyor acaba?

ev aldı senedin günü yaklaşıyor o yüzden
  • quote:

son rsimler.

İkinci resim başarılı duruyor. Tavsiyem bluemotion logosunu panjurun nikelaj kısmına değil iç tarafa monte etmeniz daha güzel olabilir.

• bagaj kapağından çıkan logo olduğu için panjura monte edecek parça yok maalesef.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: db3

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

Çin malı görüntü ledlerden bahsediyorsunuz. Önünüzü görürsünüz umarım onlarla

ben taktım aracıma isteyen gelip aracımı ve gece aydınlatmasını görebilir.
    görmeden masa başında bence fikir yürütmeyin :)

Taktırmayı düşünenler için, aracın genel görüntüsünü de içine alacak şekilde fotoğraflar paylaşabilir misiniz?

buyrun size resim.
    aliexpresden aldım. çift u led .
    çift projektör. kısalar xenon 4300k philips. uzunlar h7 beyaz .
    kısalar yanıkken u ledler /35 yanıyor. kısalar yanıkken seelktörde hem uzun mercek hemde kısa merceğin perdesi kalkıyor.
    sinyaller led . sinyal verince u ledler de %27 e düşüyor

hocam cok iyi olmuş iyi gunlerde kullanın

toplamda ne kadara mal oldu

acayip hoş duruyor

• quote:

son rsimler.

Araba cok guzel olmus...Ustad multimedia guzel gorunuyor.Ne marka,memnun musun,bir de car menusu aktif mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan40500

quote:

son rsimler.

Araba cok guzel olmus...Ustad multimedia guzel gorunuyor.Ne marka,memnun musun,bir de car menusu aktif mi?

500$ gibi bi rakama mal oldu farlar.
    multimedia ise 2.el aldım. avgo s100 model. sonradan kotix denen yazılımcıdan da 5 adet arayüz aldım.
    CAR menüsü aktif tüm ayarlar çalışıyor ve bilgiler görünüyor.
    klima menüsü dahil.

bu arada multimedya yı satmayı düşünüyorum. birader 6.5 " comp. media ayarlamış bekliyorum gelmesini.

• quote:

devam

daha önce de resim olarak paylaşmıştım. Bende ki orjinal R. highline olduğu için mecbur orjinal taktık
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1010188/03f6c71d-bee0-4851-9306-33b54828badc.jpg

• maverick666 M kullanıcısına yanıt
    O anlata anlata bitiremediğin opsiyonları doğan yada şahine yapsan yılın otomobili seçilir..
    Kusura bakma ama o opsiyonları doldurunca aklıma estetik ameliyatından çıkmış kadınlar geldi. Kendine highline yada r lineı konsept alıp midline ı yada comfortlineı ona benzetmeye çalışmakta nedir..
    Yahu o kadar dolduracaksan ve bunada bütçen varsa sebep ne comfortline almana..
    Ha bana dersinki comfortline aldım ama sonra şunu bunu gördüm ekliyorum o da ayrı bi hobi.
    Baz midline ile highline arasında konfor farkı hisseden sadece benmiyim??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-32CD2DF4A -- 10 Kasım 2015; 14:52:04 >
  • quote:

Ne kadar doldurursanız doldurun

demeyeceksin o zaman..!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick666 -- 10 Kasım 2015; 14:50:55 >
    Bu benim şahsi fikrim.. sana soracak degilim ne deyip ne diyemeyeceğimi.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    katılıyorum. Ama sonradan aracın içini dışını doldurmak daha maliyetli daha zahmetli degilmi..

• quote:

Bu benim şahsi fikrim.. sana soracak degilim ne deyip ne diyemeyeceğimi.

Şahsi fikrim opsiyonlar hk bilgin olmadigi ve highline ile comfortline arasindaki donanım farkliliklarini bilmedigin...

edit: elbette soracak degilsin.. forumun amaci fikirlerin beyani zaten... ama yanlis bir soylemin ve fikrin varsa da ısrarci olmana gerek yok.

Highline dolulugunda bir comfortline da extra dan bir de ergo koltuk varsa tercih edilir... zaten o halde standart highline fiyatindan pahali olur...

highline etiketinin kendi basina bir degeri yok...

oyle olsaydi millet ergo koltuk siparis vermez, ruhsati koltuga koyar onun ustune otururdu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick666 -- 10 Kasım 2015; 15:13:31 >
    Ne yazık ki highline etiketinin kendi başına bir değeri var. Satmaya kalktığınız zaman anlarsınız opsiyonların ne kadar para etmediğini
    Not: alırken 13-14 bin liralık opsiyon eklemiştim :)

• quote:

katılıyorum. Ama sonradan aracın içini dışını doldurmak daha maliyetli daha zahmetli degilmi..

Kendi adıma konuşayım ; ben de aracıma ekstra masraf yapmayı sevmeyen birisiyim. Misal çift u led olayı sonradan bana göre değil. Ama herkesin kendi düşüncesi kendi bütçesi. Kimi arkadaşlar seviyor sonradan eklenti yapmayı. Ben de alırken alabildigim kadar dolu araç alıp üzerine kr. masraf ve harcama yapmamayı tercih ediyorum. Sonradan yapacağım misal 2.000-TL lik harcamayı cebimde tutup aracımı yenilerken eklemeyi tercih ederim.

• 
Sayfa: önceki 19261927192819291930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.