Şimdi Ara

VW GOLF 1.6 TDI comfortline 62.900TL ??!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2011-volkswagen-golf-1-6-tdi-comfortline-sadece-2000km-de-53087664/detay/

ilan budur bi inceleyin 62.900TL yazmışlar

aracın sıfırı zaten aşağıdaki gibi
    Golf 1.6 TDI 105 PS Tiptr. DSG Comfortline 58.800,00TL

amaç nedir burda anlamadım

not: bu ilan sahibi galeriden 3 yıl önce araç almıştık

• bu fiyatları bu seviyeye çeken sen ben yada onlar gıbı tuketıcıler zaten dogusun mantıgı bellı cok satılıyo daya zamı bızım mılletımızde 6 ay beklemektense gıdıp o arabayı alırlar kesın bı sazan cıkar yanı.
  • hakikaten sıra beklemektense alan olur bencede..
  • Aston Martin kadar bekleyince fiyatlar da böyle oluyor.
  • WV yi çok şişirdiler

yıllar evel (2002) işini yaptığımız bir kıro passat almıştı, birgün birlikte istanbul içinde biryere gidiyoruz, bana yolda aynen şöyle dedi "hiç passat sürdün mü?" sanki ferrari kullanıyor kıro
  • Galiba sıfır fiyatları da yükseldi Vw nin. Geçen gün Golf sordum 62.000 küsürlü bi rakam söylediler. Ama 4 ay sonra araba geliyor.

Benim sorduğum Highline dı. İlanda ki araba Comfortline mış. e çüş yani.

Edit:Ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi playumb -- 3 Temmuz 2011; 20:56:39 >
  • Bu satıcıları görünce Doğuş insaflı bile gelmeye başladı. Milletimizin vw sevdası da ilginç boyutlara ulaşıyor.Vw diğer tüm araçlardan farklı olarak 2.eli sıfırından daha pahalı satılan tek marka özelliğini kazanmaya başladı. Tabiri caizse milletimiz vw için "seviyorum ülennn" diyor galiba.
  • Serbest piyasa ekonomisi, adam isterse 80 bine satar, kime ne...
  • 2010 highline siyah golfum var dsg en zevkli tarafı satarken istediğime satıcam. Satarken iyihal kağıdı felanda isterim artık
    Bide forester im var oda kardeş olarak bana kaldı yarı fiyatına versem bile kimse almaz.
    Şimdi alırken ikinci elinin olmasına dikkat edicem artık bizim memlekette böyle maalesef. Tutulmayan markalar maalesef ölü fiyatına bile alıcı bulamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: octaviabrs

2010 highline siyah golfum var dsg en zevkli tarafı satarken istediğime satıcam. Satarken iyihal kağıdı felanda isterim artık
    Bide forester im var oda kardeş olarak bana kaldı yarı fiyatına versem bile kimse almaz.
    Şimdi alırken ikinci elinin olmasına dikkat edicem artık bizim memlekette böyle maalesef. Tutulmayan markalar maalesef ölü fiyatına bile alıcı bulamıyor.

Arabayı satmak için mi alıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

quote:

2010 highline siyah golfum var dsg en zevkli tarafı satarken istediğime satıcam. Satarken iyihal kağıdı felanda isterim artık

Evet binip sonrada satıcam. Herkesin yaptığı gibi
  • quote:

quote:

quote:

Binmeden satıyormuşsun gibime geldi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Binmeden satıyormuşsun gibime geldi.

Eninde sonunda satıcam . Ne zaman sattığım fark etmeyecek yukardaki durum herhangi bir zaman için geçerli.
  • 10 sene bindikten sonra çok da bir şey değişmiyor, onu demek istiyorum.
    Bir arabaya "bindim" demek için geçmesi gereken süre bence en az 5 sene...
  • Golf DSG li garantisi uzatma ile beraber 4 yıl . Bu süre sonunda illaki elden çıkarıcam zira DSG şaka ya gelmez . Kompla şanzımanın fiyatı 18 bin tl civarı.
  • golf 6 1.6 tdi dsg comfortline

iyi araba da 62000 tl ye neler var.
  • 62000 mi? 62000'e kadar deli gibi araçlar var bu da neyin nesi.
  • Bu sadece golf e yönelik olmamalı. Son zamanlarda otomobil galerilerine gidenleriniz olmuştur mutlaka ve astra dan tutun yeni focus a, ordan golf e veya diğerlerine. Full versiyonları 60000 i çoktan geçmiş durumda. 70000 tl seviyelerini zorlamaya başladılar şu sıralar. O yüzden bunu sadece golf e değil genele göre yazmak lazım. VW fanatiği değilim, ford fanatiği de değilim. Ama golf güzel bir araba. Türkiye koşullarında da ikinci el i iyi bir model. O yüzden bu fiyat seviyelerini artık normal karşılamaya başlasak iyi olur.

Ayrıca o golf a RCD310 taksan resmen highline

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackget -- 4 Temmuz 2011; 0:54:37 >
  • 4 milyar net kar koymuş.. galerici zaten ne bekliyordunuz ki..? forumda lancer'dan bile kar etmeye çalışan insanlar var, geçiniz
  • O paraya öküz alırız:)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.