Şimdi Ara

Vw Golf 1.6 tdi 90 ps 41.500 tllik başlangıç fiyatıyla geldi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
0
Favori
21.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Doğuş Oto Çankaya (Ankara) ile yapılan görüşme sonucu;

1.6 TDI DSG henüz getirmeyeceklerini, şu an için sadece düz vites Trendline donanım paketini getireceklerini, DSG nin ise 2010 ilk çeyrek te Türkiye de satışa sunulacağı bilgisi alınmıştır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 911GT3

41500'lük golf tdi donanımları;

4 lastik
    Dikiz aynaları
    Kapılarda cam
    Koltuklar
    Direksiyon

muhahahaha

yanlız 1 gerçek varki...aracın iç kalitesi ciddi anlamda rakipsiz.....ha buda neden..zamanına göre golf4 ün üstün kalitesinden sonra golf 5 aşırı derecede kalitesizdi ve üretim boyunca iç malzeme kalitesi eleştirildi
  • Bana özellikle bu golf biraz abartılıyor gibi geldi bugun yeni bir golf'e binme fırsatım oldu beyaz renk ve jant kapaklı bi versiyonuydu
    Daha önce piyasadaki tüm c sınıfı araçlara bindim nerdeyse golf gayet güzel başarılı fakat aradaki fiyat farkını hakedicek kadar değil.Çünkü nerdeyse hepsi birbirine yakın.Tabi bu benim görüşüm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceyhunberber

quote:

Orjinalden alıntı: giriş?

Jetta'yı bilmiyorum, fiyat olarak da nasıl olur bilemem ama Golf VI gerçekten çok iyi bir otomobil, alanlar inanılmaz memnun şuan. Açıkcası bende biraz kullandım, çok sessiz çok konforlu 10 numara bişey olmuş.
    Nasıl Megane Auris fiyatına satabilirsin ki bu arabayı, belki araba Audi A3 kadar iyi iken?

Şimdi gidip 35bin ytl fiyat da konulmaz ki Golf VI'ya, asıl bu yapılan saçmalık olur.

Passatı biliyorsunuz mesela, Türkiye orta sınıf pazarının büyük bir bölümü onda, en yakın rakibinin 2 katı satıyor, neden veya niçin pek bilmiyorum, ilgilenmiyorum da. Fakat hal böyle iken rakipleri seviyesinde fiyat koymaz ki bunlar, kar amacı giden distrübitör değil mi doğuş? Focus TDCİ sedan çok ciddi ölçekte satılırken Ford Otosan değil miydi o araçlardan Volvo S40 parası isteyen? 49bin tyl istiyorlardı yahu dizel Ghia Focus için?

Bunlar garip karşılanacak şeyler değil. Örneğin İngiltere'de VAG grubu araçlar oldukça pahalıdır ama İsveçte ucuzdur. Almanya'da Mondeo pahalıdır ama İngilterede ucuzdur mesela. Arz talep meselesi.

a3 kdar iyiyken mi oyuzdenmi a3 golften en az 10bin pahali ??

hadi auristen kaliteli golf ic mekan olarak

megane kalite olarak katlar golfu

Breh breh,Megane kalite olarak katlar Golf'ü.

Otomotiv mühendisi konuştu,VW'ye iş başvurusunda bulunun,sizin yönlendirmeleriniz ile Golf'ün kalitesini arttırsınlar.

• Kavga çıkartır gibi olmasın ama ben yeni megane'ın malzemesini bayağı beğendim :) hiç de öyle boş materyaller gibi durmuyor.
    Golfü katlamasa da aynı seviyededir. Reno deyip geçmeyin ki ben fransız otomobillerini pek sevmem.
  • Neden silindi ,anlayamıyorum.

Yazımda,hakaret veya küfür yoktu.Kinayeli ve yukarıda yazılan bazı yazılarla dalga geçen bir üslupta yazılmış olabilir ama bu topicte yazılan ve hakaret içeren ,aşağılayan bir çok yazının yanından bile geçmez benim yazdıklarım.

Açıklama yapmanız gerekiyor kanımca.
  • Abi ben de sinirleniyordum ama artık boşverdim, sen de boşver.

Eleştiriye tahammül edemeyen çok insan var, koy gitsin.

Ben sinirlendiğim zaman hayırlı VW'ler diyorum, sen de öyle yap, tavsiye ederim.
  • Bence özellikle Golf fiyatı yüksek tutuluyor hem gündem olması açısından hemde bi fark varmış gibi. o kadar param olsa tabiki yeni megane dizel full alırdım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: superxp

Bence özellikle Golf fiyatı yüksek tutuluyor hem gündem olması açısından hemde bi fark varmış gibi. o kadar param olsa tabiki yeni megane dizel full alırdım.

Bencede olay bu "fark varmış gibi" aslında aman aman farklı değiller bence 2 gün önce isviçreden istanbula gelen kuzenim bizde demin bu konuyla ilgili biraz konuştukda.Onların gözüyle yani isviçrede yaşayan halkın gözüyle opel-ford-vw birbirinden üstün markalar değil ki bana kalırsada öyle.Biraz abartlıyor olay hepsi bu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Polemik

Abi ben de sinirleniyordum ama artık boşverdim, sen de boşver.

Ben sinirlendiğim zaman hayırlı VW'ler diyorum, sen de öyle yap, tavsiye ederim.

Tamam,orası kolay.Koyver gitsin.Zaten yaşanan onlarca tecrübeden sonra teflon gibi oldum.

Fakat,herkesin atıp tuttuğu,astığı-kesdiği yazılar dururken benim ki hooop gidivermiş.

Halbukine güsel döktürüvermiştim yazıyı

Neyse "bu da size kapak olsun "yazısını başka bir durumda yine kullanırım.

• Bu fiyata hangi donanımları veriyor merak ediyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 911GT3

41500'lük golf tdi donanımları;

4 lastik
    Dikiz aynaları
    Kapılarda cam
    Koltuklar
    Direksiyon

@nike merak etmişsin donanımları.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bureda

quote:

Abi ben de sinirleniyordum ama artık boşverdim, sen de boşver.

Tamam,orası kolay.Koyver gitsin.Zaten yaşanan onlarca tecrübeden sonra teflon gibi oldum.

Fakat,herkesin atıp tuttuğu,astığı-kesdiği yazılar dururken benim ki hooop gidivermiş.

Halbukine güsel döktürüvermiştim yazıyı

Neyse "bu da size kapak olsun "yazısını başka bir durumda yine kullanırım.

Yazınız vw yi eleştiriyor ise, Gider.

Alışın. Olağan bir durumdur burada

• Benim de çok mesajım siliniyor. Boşveriyorum, gören bir kaç kişi olursa yeterli.

Merak etme, ben 2+2=5'i gördüm, yeterli. Gerisini boşver.
  • quote:

Benim de çok mesajım siliniyor. Boşveriyorum, gören bir kaç kişi olursa yeterli.

Daha gecen gun ceza puanım sıfırlandı, daha 2 gun olmadan gene dolmuss..

Nerden gelıyor, niye gelıyor bu uyarı puanları anlayamamaktayım.

• quote:

Orjinalden alıntı: ceyhunberber

quote:

Orjinalden alıntı: deserthawk

Breh breh,Megane kalite olarak katlar Golf'ü.

Otomotiv mühendisi konuştu,VW'ye iş başvurusunda bulunun,sizin yönlendirmeleriniz ile Golf'ün kalitesini arttırsınlar.

yok sizin gibi kör alicilar varken kaliteyi arttirmaya gerek duymazlar..

Doğru,zaten bir tek bu forumdakilerin gözü açık,alıcıların hepsi kör.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GTRulez

quote:

Benim de çok mesajım siliniyor. Boşveriyorum, gören bir kaç kişi olursa yeterli.

acele giden ecele gider..Acele yazarsan gaza gelip ole olur

Benimde 4 olmus 5 e az kaldı yicez 4 günü herhalde

• En azından bir gidin inceleyin yeni megane'ı ondan sonra savunmaya gaçersiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GTRulez

quote:

Bana birine ceza puanı vercez kime vermeyi istersin diye sorsalar ilk olarak bi tane toyotacı arkadaş var ona veririm ondan sonra da sana

Bu arada Megane3ün içi gerçekten de kaliteli. Baı ergonomi sorunları var ama ben baya begendim, şık ve sade hem de yumuşak malzemeler kullanılmış.

• abi çakma çakma...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.