Şimdi Ara

VW en iyi otomobil üreticisidir,neden mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
0
Favori
6.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne gerek var bu baslıga?
    ne gerek var fanatık cevaplara?
  • sayın yöneticiye sesleniyorum konuma bir zarar gelmesin başkaları yüzünden
  • quote:

Orijinalden alıntı: donnaiolo

quote:

Orijinalden alıntı: nero67

size gore en iyidir zaten size gore en iyi olmasinin sebeplerini kendinizce yazmissiniz. ama baskasina gire belkide en kotusudur onunda kendince sebepleri vardir... diyecegim o ki bu tarz seyler bana gore kisiden kisiye degisir zevkler ve renkler tartisilmaz... artik bu tarz konular cok sıktı bir tek tartisma amacli acilmis konular gibi geliyor bana... sinirli misin, kafan mi bozuk tartiscak biri ariyosun ama etrafta yok oyle bir kimse. onemli degil dh var nasil olsa.. bakin adamlar ne guzel biliyor bu forumda nasil tartisma cikaracaklarini...

ben kimseyle tartışmıyorum yalnız. bünyesinde bukadar iyi markalar bulunan bir otomobil üreticisinin en iyi olduğunu belirtiyorum.

iyi yönleri olabilir mesela müşterilerini çok iyi kullanıyorlar yedek parça satmak için araçlar sanki geri sayımlı çalışıyor ...
    kötü yönleride olabilir. ama en iyidir demek için gerçekten en iyi olmaları gerekir ki değiller
    geçmişinden ben hiç haz almadım o eklenen her markanın bir geçmişi
    vardır vwagon un vosvosdan ve minibüsünden başka başarısını görmedim...

• sayın yöneticiye sesleniyorum foruma bir zarar gelmesin bu konu yüzünden
  • Nasıl bi ruh hali icinde yazıldı bu yazı cok merak ediyorum.
  • ok kib bye
  • Tehlikeli konular bunlar
  • biri yine kuyuya taş atmış...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominic Toretto

Birisi klimasız 2011 model Golf ilanını koysun lütfen.

Birisi de 56.150 olan 1.4 motorlu Passat'ta ÖN SİS FARI olmadığını söylesin lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goro1982

quote:

Orijinalden alıntı: donnaiolo

quote:

Orijinalden alıntı: nero67

size gore en iyidir zaten size gore en iyi olmasinin sebeplerini kendinizce yazmissiniz. ama baskasina gire belkide en kotusudur onunda kendince sebepleri vardir... diyecegim o ki bu tarz seyler bana gore kisiden kisiye degisir zevkler ve renkler tartisilmaz... artik bu tarz konular cok sıktı bir tek tartisma amacli acilmis konular gibi geliyor bana... sinirli misin, kafan mi bozuk tartiscak biri ariyosun ama etrafta yok oyle bir kimse. onemli degil dh var nasil olsa.. bakin adamlar ne guzel biliyor bu forumda nasil tartisma cikaracaklarini...

ben kimseyle tartışmıyorum yalnız. bünyesinde bukadar iyi markalar bulunan bir otomobil üreticisinin en iyi olduğunu belirtiyorum.

iyi yönleri olabilir mesela müşterilerini çok iyi kullanıyorlar yedek parça satmak için araçlar sanki geri sayımlı çalışıyor ...
    kötü yönleride olabilir. ama en iyidir demek için gerçekten en iyi olmaları gerekir ki değiller
    geçmişinden ben hiç haz almadım o eklenen her markanın bir geçmişi
    vardır vwagon un vosvosdan ve minibüsünden başka başarısını görmedim...

geçmişe değil,şuana bakacaksınız. galatasaray uefa ve super kupayı alırken o zamanda dünyanın en iyi takımıydı.

ama şimdi durumunu görüyoruz

kim bana mercedes in s serisi dışında eski kalitesinde olduğunu söyleyebilir ?

klavye başından yazan yıldızı yeterciler cevap vermesin lütfen bu mesajıma.

• Sizin wolkswagen ile bir bağınız mı var anlamadım ?
  • komik şeyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu2009

quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Bence şöyle düzeltelim. Volkswagen, hemen hemen her kitleye hitap eden bir otomobil üreticisi. Halk arabası da var, süper spor arabası da.

bence vw her kitleye hitap etmiyor 25-30 bin lira arası sedan araç isteyen düşük bütçeli birisine hitap eden aracı yok mesela

premium fiyatına halk arabası satıyor orası ayrı ama adamlar haklı bugün cetta 150 000 tl olsun gene gider alır bizim vatandaşımız

1- Bu ülkenin alım gücüyle alakalı bir olay biraz da. Zamanında Toledo sedanlar falan makul bir fiyata satılıyordu mesela.
    2- Avrupa'da kesinlikle alt sınıflara da hizmet ediyor. Türkiye'nin ekonomik koşullarını çok dert ettiklerini sanmıyorum.
    3- İsmi halk arabası diye Volkswagen markası ucuz olacak diye bir şey yok. O marka kurulduğunda tek başınaydı, bugün isterse Volkswagen'i de premium yapar, bünyesindeki Seat ve Skoda ile halk arabası olur. Strateji değişti diye adını "Reichwagen" (zengin arabası) yapacak halleri yok.
    4- Eleştiri çok oluyor; ama bayilerde araç kalmamışsa demek ki bayağı bir kişiye hitap etmiş Doğuş Oto.
    5-Herkes her kitleye hitap edecek diye bir kural da yok aslında.
    6- Bu forumda çok eleştirilir; ama Doğuş Oto hiç zarar etmez.
    7- Volkswagen yönetimi Türkiye'deki satışlardan memnun.
    8- Klimasız Golf diyen Dominic Toretto 'ya bu lafım. O arabaları Kuzey ülkelerinden getirdiler, çünkü burada araç kalmamıştı. Alanlar bunu isteyerek daha ucuza sahip oldu. Kuzey ülkelerinde klimaya gerek duyulduğunu sanmıyorum.

Bu lafım da otomobil forumundaki bazı üyelere,

Yıllardır Doğuş Otomotiv'i eleştiriyorsunuz. Benim de eleştirdiğim noktalar var. Fakat bence içten içe bir umutla satışlarının çakılmasını bekliyorsunuz. Böyle bir düşmanlığı sezebiliyorum. Yalnız anlayın ki satışlar falan düşmüyor.

Bir de burada bazı üyeler vakitlerini boşa geçirmiş gibi geliyor bana. Bir model çıkacağı zaman öyle gaza gelenler oluyor ki. Zamanında Insignia çıktı, Passat'ı katlar dediler. Muhteşem araç dediler, Insignia satışta hiç geçemedi. Halbuki ilk ay geçer diye ummuştum. C5 çıktı, çok iyi Passat'ı geçer dediler, o da yalan oldu. Mondeo çıktı, bu kasası bayağı iyi olmuş Passat'ı geçer dediler, ondan da bir şey olmadı. İşte arada birileri umutlandı Laguna geçer dedi, Laguna'nın durumu ortada.

Bir de forumda anlayamadığım bir Saab durumu var. Zamanında ben de bindim Saab'a, kötü bir araba değil tabi ki yalnız biraz fazla abartılıyor. Adama bakıyorum imzasında 40-50 binlik bir araba var. Alsaydın ya 2.el Saab. Türkiye'de kıymeti bilinmiyor falan diyorlar, ben Avrupa'da da tuttuğunu hiç sanmıyorum. Belki İskandinav ülkelerinde tutuluyordur haliyle.

Bunları şunun için anlattım. Burada ne kadar karşıt görüş olsa da, Volkswagen'in Türkiye'deki imajı kolay kolay sarsılmaz. Biraz karşıt görüşle bakalım şimdi, Doğuş Oto'ya rağmen bu kadar satıyorsa, onlar olmasa ne olurdu kimbilir?

• ww nn bildiğim kadarıyla bi spor arabası var oda türkiyede olmayan sanırım BlueSport

nissanın 350z si skyline var oyle yorumlamaya kalkarsan kalkamazsın.
  • Arkadaş ne içiyosa aynısından
  • VW kötü değildir bu kadar beğenildiğine göre ama normal standartlarda normal bir halk arabası o kadar büyütmeye gerek yok.Şu an zaten pek çok malzeme teknoloji vs. markalarda ortak kullanılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizkubi -- 5 Mayıs 2011; 22:30:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mixtiesto

ww nn bildiğim kadarıyla bi spor arabası var oda türkiyede olmayan sanırım BlueSport

nissanın 350z si skyline var oyle yorumlamaya kalkarsan kalkamazsın.

biri nissanmı dedi
    sadece 2 tanesini eklemişsiniz bir düzine var eklemeye gerek yok...
  •  VW en iyi otomobil üreticisidir,neden mi ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.