Şimdi Ara

VW en iyi otomobil üreticisidir,neden mi ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
0
Favori
6.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: denizkubi

/>

+1

• karşıt görüşte olanlar nedenini belirtip yazarlarsa iyi olur,resim koyup gitmekle olmuyor.

vw in bünyesinde bu üstteki markalar varken bmw mini yi bile rezil etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donnaiolo

şimdi söyleyeceklerime kimsenin karşı çıkacağını sanmıyorum.

bünyesinde audi-bentley-lamborghini,bugatti,vw,seat,skoda,porsche nin yarısı, ve suzuki nin 5'te 1'i bulunan bir otomobil üreticisi.

bünyesinde bukadar iyi marka olan ve hepsindede başarı elde eden bir marka VW

saygılar

Eğer buna gerçekten inansaydın kanıtlama çabasına girmezdin.

Sen bir tüketicisin senin işin fiyat performans oranını en iyi şekilde yakalamak.

Markaların holiganlığını yapıp onları savunmak seni komik duruma düşürür.

60 bine jant kapaklı klimasız araba satarlarsa, sıradan araçlar olmasına rağmen fiyatları diğerlerine göre gereksiz yüksekse; burada eleştirdiğimiz Vw değil onu bu hale getiren şakşakçı kitle.

Ben şimdiye kadar 2011 model olupta klimasız iki adet araç gördüm biri Vw Golf diğeride Dacianın logan.

• Defalarca gereksiz yere tartışılmış konuyu, yeniden gündeme getirmek ne kadar mantıklı?

Gerçekten de bu konunun da diğerkiler gibi aynı yöne gitmesi için açılmış bir başlık gibi duruyor. O halde bir kişiyi daha mutlu edelim.

quote:

şimdi söyleyeceklerime kimsenin karşı çıkacağını sanmıyorum.

bünyesinde audi-bentley-lamborghini,bugatti,vw,seat,skoda,porsche nin yarısı, ve suzuki nin 5'te 1'i bulunan bir otomobil üreticisi.

bünyesinde bukadar iyi marka olan ve hepsindede başarı elde eden bir marka VW

saygılar

Haklısın dostum
  • iyide yukarıda sayılan markaları sanki wv mi yarattı sadece ayakta durabilmelerini sağlamak amacıyla satın alma yoluna gitti onun dışında bir şey yok o zaman volvoyu alan geely veya land roveri alan tata 1-2 satın alma daha yaparsa indica satış rekorları kırar bu ülkede kimse arabadan falan anlamıyor düz mantık işte göreceli sağlamlığına 2.elinin güçlü olmasına bakıp 6 ay kuyruğa giriyor benim güzel vatandaşım
  • quote:

sayın yöneticiye sesleniyorum konuma bir zarar gelmesin başkaları yüzünden

• quote:

Orijinalden alıntı: unforgiven1127

Arkadaş ne içiyosa aynısından

2 oldu =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmk

quote:

Orijinalden alıntı: unforgiven1127

Arkadaş ne içiyosa aynısından

2 oldu =)

3 oldu
    bende istiyom sek olsun
  • cool story bro
     VW en iyi otomobil üreticisidir,neden mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza_007 -- 5 Mayıs 2011; 22:52:11 >
  • Lamborghini ile Scirocco ayni araba diyen siz degil miydiniz??? Ya da A6 yerine Passat alin diyen.
    Bu konunun amaci ne hic anlamadim. Herkes VW iyi diyecek, sonra siz gidip Polo alacaksiniz ve Lamborghinim var diye sevinecek misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk984

Lamborghini ile Scirocco ayni araba diyen siz degil miydiniz??? Ya da A6 yerine Passat alin diyen.
    Bu konunun amaci ne hic anlamadim. Herkes VW iyi diyecek, sonra siz gidip Polo alacaksiniz ve Lamborghinim var diye sevinecek misiniz?

Galiba herkes bu sorunun cevabını merak ediyor =)

Bence bu arkadaşın olayı bir şekilde forumda popüler olmak, çünkü (bu konu için demiyorum) iddialarının akla uygun olan hiç bir tarafı yok... Scirocco ile R8 aynı araç diyordu geçenlerde =)
  • Ölü taklidi yapın belki gider ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmk

quote:

Orijinalden alıntı: berk984

Lamborghini ile Scirocco ayni araba diyen siz degil miydiniz??? Ya da A6 yerine Passat alin diyen.

Galiba herkes bu sorunun cevabını merak ediyor =)

Bence bu arkadaşın olayı bir şekilde forumda popüler olmak, çünkü (bu konu için demiyorum) iddialarının akla uygun olan hiç bir tarafı yok... Scirocco ile R8 aynı araç diyordu geçenlerde =)

Son zamanlarda bu tarz insanlar cogaldi nedense foruma uye olup sacma sapan mesajlar yazmaya, garip garip konular acmaya basliyorlar. Nasil bir ruh halinde bunu yapiyorlar hic bir fikrim yok.

• Evet arkadaşın tespitini çarpıtmadan irdelemekte ve özellikle tarafsız olarak global düşünüp irdelemekte fayda var.Şu anda dünyanın en hızla büyüyen grubundan bahsediliyor.Bu başarının nedenlerine bakmak lazım.Ve bu hızla çok yakın zamanda dünyanında en büyüğü olacak gibi görünüyor tek hedef toyota kaldı,toyotada son zamanlardaki kalite probelmlerini çözemez ve imajını düzeltemezse bu hedefide geçmek Vw için kolay olacak gibi görünüyor.
    Bundan 15-20 önce neredeydiler şimdi nereye geldiler.
    Skodanın geldiği nokta belli favoritten superb le geldiği nokta,Vw nin polo ve golften sonra toureg le geldiği nokta,audinin 80 ve 100 modelleriyle şimdiki premıum araçlar içinde satış ve imajda 1. sıraya oturması porsche söylemeye gerek yok.
    Birtek seat tam istendiği değil ona rağmen satışlarıda düşmüyor.
    Avrupada çoğu firma - büyümelerdeyken Vw 7-8 lerle büyüyor.
    Yani işletme olarak, ürettikleri araçlarla,vizyonuyla gerçekten büyük ve diğer üreticiler içinde örnek alınacak grup.

Diğer gruplar hata yaparken Vw gruop 0 hatayla bu noktaya geldi..
    Bmw rovedan 1 dolara satarak kurtardı,mercedes chryslerle hisselerini satarak kendini kurtardı.Gm ve fordun son krizdeki durumu malum.Toyotada son zamanlarda çeşitli kalite sorunlarıyla başı beladayken,fransız araçalrınında sadece avrupa kara kıtasında iş yaptıkları düşünülürse Vw deniz aşırı tüm ülkelerde her kesime hitap eden araç üretip satış rekorlarını kırdığını düşünürsek durum Vw gruop için gerçekten iç açıcı ve tabi alıcıları içinde aranan ve talep gören zarar etmeyen kaliteli araca sahip oldukları için..
    Tabi bunun sonucu fiyatlarda gören talep ve yetişemeyen fabrikalar olunca biraz tuzlu.
    İşin enteresanı fiyat yüksek olmasına rağmen adamlar dünyanın en büyüğüne oynuyorlar birde fiyat ucuz olsa yer gök Vw gruop araçlarıyla oalcaktı heralde...

• TSI polemiği başlamamış hayret.
  • sizi kandırmışlar beyim
  • İleride toyotanın yerini hedefliyoruz diyen bir grup :))
  • İhtiyaç yok Bugatti, Audi gibi saçmalıklara, Cetta yeter Hele Passat dururken çakması A6 alınır mı, Octavia al, Superb al
  • durum vahim...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.