Şimdi Ara

Vw cc almayı düşünüyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2013 model vw golf 1.6 tdi comfortline manuel aracım var, acıkcası aracın boş olması ve manuel olması biraz araçtan soğuttu beni.
    Vw cc lerde güzel kampanya var, % 6 indirim yapıyorlar, exlusive paket 118 bine geliyor. Hem otomatik olması hem donanım olarak dolu olması hemde tasarım olarak beni bu araca yönlendirdi.
    Seneye kasa değişecek ama en boşunu bu fiyatlara alamayız diye düiünüyorum. O yüzden bu fırsatı değerlendirmek istiyorum.
    Acaba dizelden benzinliye geçiş beni pişman edermi, sizce almalımıyım, yoksa hiç maceraya bulaşmayayımmı.
    Yardımcı olursanız memnun olurum, tesekkürler..

• 11/100 km ortalamasını düşünün derim.
    Yani sehir ici bu seviyelerde dolaşıyor.
    Km basi 65 kuruş yapıyor.

Dizel sizi mutlu ederken benzinle üzer. Ama opsiyonlar sizin icin onemli ise karar sizin.

Saygılar
  • 114.500 fiyat almistim bir kac hafta once. Alinir her turlu
  • 2. El M paketmişler gelmeden alınır diyeyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

114.500 fiyat almistim bir kac hafta once. Alinir her turlu

Hangi şehir bayi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _nusret_

quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

114.500 fiyat almistim bir kac hafta once. Alinir her turlu

Hangi şehir bayi acaba?

Duzce vw Duhan bey
  • Tesekkürler yarın bi nabız yokluyum o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trust06

2. El M paketmişler gelmeden alınır diyeyim..
    hem yakında kasa değiştirecek,hem çok yakıyori hem arkası basık o arabanın ,, ben olsam 2.el 2.0 dizel a4 alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: W0lkidonkisss

11/100 km ortalamasını düşünün derim.
    Yani sehir ici bu seviyelerde dolaşıyor.
    Km basi 65 kuruş yapıyor.

Dizel sizi mutlu ederken benzinle üzer. Ama opsiyonlar sizin icin onemli ise karar sizin.

Saygılar

Ortalama 11 lt yakıt tüketimiyle km de 65 kuruşu Nasıl hesapladınız merak ettim.
    O araba ortalamada 45 kuruş yakar en fazla.
  • _nusret_ _ kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cc de motor seçeceği artık 160 hp değil 150 hp yeni motor. Bu sebeple tüketim olarak eskiye nazaran biraz daha iyi. Donanım olsun, kalite olsun gayet güzel.

Tavsiyem alın gitsin, yakıt olarak aşırı üzeceğini düşünmüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

dsg daha da soğutur arabadan

Alıntıları Göster
    passat en az comfortline donanımlısı bej döşeme derim ben. şahsi düşüncem CC'ye göre oturaklı ve ciddi bir görüntüsü var. 1.4 TSİ veya 1.6 TDİ 120ps daha ekonomik olur.
  • O paraya Audi ya da BMW bakın.
  • İihs cc yazarak googleda aratırsanız 118bin tl ye araba degilde mezar baktiginizi anlarsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

İihs cc yazarak googleda aratırsanız 118bin tl ye araba degilde mezar baktiginizi anlarsiniz.
    CC bende düşünüyorum ama içeri geçince standat passat dizaynı olması kendine has sportif bir iç dizayn olmaması beni hep vaz geçiriyor. Ben 2.el 1.8 motor olanlar ile ilgileniyorum şu aralar
  • Birkaç sene önce fiyat avantajı vardı, baz donanım CC'yi 78,000 TL'den veriyorlar. Opsiyonlar ile 90,000 TL civarına alan aldı. Bence eskisi gibi bir avantajı yok, çıktığı dönemde B7 Passat'a oranla tasarım açısında ileri seviyedeydi. B8 Passat sonrası CC ara model oldu gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalus

Linkteki araçlardan bi tanesini tercih ederdim ben olsam.

2014 F30 316i.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-14binkm-hatasiz-2014-sport-line-premium-selection-sifir-gibi-292002935/detay

2013 W204 C180.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-hatasiz%2Ctertemiz-amg-selection-plus-300066012/detay

Ikiside cok iyi tercih olur ve ccden kat kat iyi araclar

• Raition kullanıcısına yanıt
    2. El el 136 hp lik yılların motoru 3.16 i ile eski kasa Mercedes'in nesi iyi bir açıkla da bilelim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: trust06

2. El el 136 hp lik yılların motoru 3.16 i ile eski kasa Mercedes'in nesi iyi bir açıkla da bilelim...

Bakiniz efenim c180 eski kasa diyerek yamana atilicak bir arac degil malzeme kalitesi,guvenlik,konfor vs. Bakimindan ccden daha iyi oldugu bariz ortada ayrica ccnin carpisma testine bakarsaniz tofaslarda kullanilan aractan firlatma sisteminin bu aractada oldugunu farkedersiniz tabi ccnin kasa degistirmis yeni versiyonu ciksaydi ayni seyleri yazmazdim iyi forumlar.

Edit; dsg yide unutmayalim tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raition -- 15 Mayıs 2016; 12:39:22 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.