Şimdi Ara

VW APP-CONNECT & MIRROR LINK

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
49.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Böyle bir başlık açmayı uygun gördüm çünkü, araçlarda app-conncet diye güzel bir uygulama var.. Cep telefonunuzu usb kablo ile bağlıyorsunuz ve araba ekranından telefonunuzun navigasyonunu kullanabiliyor ve hatta video bile izleyebiliyorsunuz..

Lakin app-connect uygulaması bende kapalı (composition media - jetta) bunu açtırmak için de servisler para istiyormuş.. Aktivasyon gerekiyormuş..

App-Connect uygulamasını açtıran, kullanan varsa görüş ve tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagriahiskali

Merhabalar,
    Böyle bir başlık açmayı uygun gördüm çünkü, araçlarda app-conncet diye güzel bir uygulama var.. Cep telefonunuzu usb kablo ile bağlıyorsunuz ve araba ekranından telefonunuzun navigasyonunu kullanabiliyor ve hatta video bile izleyebiliyorsunuz..

Lakin app-connect uygulaması bende kapalı (composition media - jetta) bunu açtırmak için de servisler para istiyormuş.. Aktivasyon gerekiyormuş..

App-Connect uygulamasını açtıran, kullanan varsa görüş ve tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.

aktivasyon kodu pahalı galiba ama hiç aktive eden de duymadım. bu özellik olsa çok güzel olacak navigasyona bile gerek kalmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: captainzed

quote:

Orijinalden alıntı: cagriahiskali

Merhabalar,

aktivasyon kodu pahalı galiba ama hiç aktive eden de duymadım. bu özellik olsa çok güzel olacak navigasyona bile gerek kalmaz
    benim aracım da 1.2 comfort jetta 2015 yeni aldım. usb ve sd kart okuyucusu var.
    ayarlarda app connect var fakat servisle gorusunuz diyor. Ayrıca bu modulun aktivasyonu için ayrı bir cihaz mı taktıracağız . yoksa bu cihaz entegre mevcut mu . sadece aktivasyon mu gerekiyor bilen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: selimmiles

benim aracım da 1.2 comfort jetta 2015 yeni aldım. usb ve sd kart okuyucusu var.
    ayarlarda app connect var fakat servisle gorusunuz diyor. Ayrıca bu modulun aktivasyonu için ayrı bir cihaz mı taktıracağız . yoksa bu cihaz entegre mevcut mu . sadece aktivasyon mu gerekiyor bilen var mı

Alıntıları Göster
    Galiba yaptıran yok.
    App Connect aktivasyon gerektirir servisi arayın diye mesaj veriyor. Dediğiniz gibi aktive olsa telefondaki navigasyonu yansıtırız. veya cepteki uygulamaları kullanabiliriz. Bununla ilgili hiç bilgi olmaması ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: selimmiles

Galiba yaptıran yok.
    App Connect aktivasyon gerektirir servisi arayın diye mesaj veriyor. Dediğiniz gibi aktive olsa telefondaki navigasyonu yansıtırız. veya cepteki uygulamaları kullanabiliriz. Bununla ilgili hiç bilgi olmaması ilginç

Alıntıları Göster
    App connect özelliğini fabrika çıkışlı olarak da isteyebilirsiniz. Fiyatı 205 euro. Buradaki servislere yaptırmaya kalkarsanız muhtemelen daha pahalıya gelecektir. Yeni sipariş verecekler opsiyon olarak ekletebilirler. Opsiyon listesinde gözükmese de sistemden bulabilirler diye umuyorum.

• Donanımsal olarak bu sistemin alt yapısı varsa etkinlestirme için neden tekrardan ücret isterler anlamıyorum. 2015 model jetta aracımda bu özellik var ama etkinlestirme istiyor bu özelliği etkinlestiren var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganays

Donanımsal olarak bu sistemin alt yapısı varsa etkinlestirme için neden tekrardan ücret isterler anlamıyorum. 2015 model jetta aracımda bu özellik var ama etkinlestirme istiyor bu özelliği etkinlestiren var mı?
    Mirrorlink için serviste Almanyadan kod istiyorlar ücreti de 900tl.Sadece kodu yetkili olarak kabloyla giriyorlar bitiyor.Sadece Android telefonlara uyumlu mirrorlink yani İOS desteği yok.Kitkat 4.2.2 ve üzeri sürümleri destekliyor.Araç hareket haline geçtiği zaman kullanamıyorsun kapanıyor sürüş güvenliğinden dolayı. Uygulamaların lisanslı yani sertifikalı olması gerekiyor hareket halinde kullanman için henüz fazla uygulama yok lisanslı.mesela bu lisansa sahip bir navigasyon uygulaması 200 lira civarıydı en son adını hatırlamıyorum. Tabii araba hareketsizken telefondaki bütün uygulamalar çalışıyor ekranda, youtube vs dahil.Şimdilik müziği filan bluetooth üzerinden kullanmak daha kullanışlı,kablo takmaktan.Hareket halinde çalışmadığı için çoğu kişi fazla gerekli görmüyor en azından şimdiki hali için.

2016 araçlarda apple carplay ve android auto desteği görünüyor. 6.5 inc. ekran olan araçlarda da teknik olarak destek var ama firma güncelleme ile mi verir yoksa yine kod satışı mı olur ya da 2016 araçlara özel olsun diye düşünüp hiç mi vermez bilemiyorum. Sene sonuna görmüş oluruz. Composition Media ve daha üzeri cihazlar destekliyor.

apple araç listesi.
    http://www.apple.com/tr/ios/carplay/available-models/

Volkswagen car-net hangi ülkelerde hangileri aktif bakabileceğimiz yer. Henüz türkiyede kapalı görünüyor android auto ve apple carplay, sadece mirrorlink açık.
    http://volkswagen-carnet.com/int/en/start/availability.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 199kewell -- 1 Nisan 2016; 22:06:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 199kewell

Mirrorlink için serviste Almanyadan kod istiyorlar ücreti de 900tl.Sadece kodu yetkili olarak kabloyla giriyorlar bitiyor.Sadece Android telefonlara uyumlu mirrorlink yani İOS desteği yok.Kitkat 4.2.2 ve üzeri sürümleri destekliyor.Araç hareket haline geçtiği zaman kullanamıyorsun kapanıyor sürüş güvenliğinden dolayı. Uygulamaların lisanslı yani sertifikalı olması gerekiyor hareket halinde kullanman için henüz fazla uygulama yok lisanslı.mesela bu lisansa sahip bir navigasyon uygulaması 200 lira civarıydı en son adını hatırlamıyorum. Tabii araba hareketsizken telefondaki bütün uygulamalar çalışıyor ekranda, youtube vs dahil.Şimdilik müziği filan bluetooth üzerinden kullanmak daha kullanışlı,kablo takmaktan.Hareket halinde çalışmadığı için çoğu kişi fazla gerekli görmüyor en azından şimdiki hali için.

2016 araçlarda apple carplay ve android auto desteği görünüyor. 6.5 inc. ekran olan araçlarda da teknik olarak destek var ama firma güncelleme ile mi verir yoksa yine kod satışı mı olur ya da 2016 araçlara özel olsun diye düşünüp hiç mi vermez bilemiyorum. Sene sonuna görmüş oluruz. Composition Media ve daha üzeri cihazlar destekliyor.

apple araç listesi.
    http://www.apple.com/tr/ios/carplay/available-models/

Volkswagen car-net hangi ülkelerde hangileri aktif bakabileceğimiz yer. Henüz türkiyede kapalı görünüyor android auto ve apple carplay, sadece mirrorlink açık.
    http://volkswagen-carnet.com/int/en/start/availability.html

Alıntıları Göster
    selamlar,

b8 passat comfortline lara mirrorlink, carplay, gizli özellikleri açma işlemleri için ankarada tavsiye edeceğiniz yer var mı ?

teşekkürler,

• arkadaslar mirrorlink icin kulluk kisminda usb girisi mi olmasi gerekiyor?
  • 2016 golf için 1800tl istedi yetkili servis eksik kalsın böyle soygunculuk olmaz
  • Arkadaşlar var mı haber duyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soldier_x

2016 golf için 1800tl istedi yetkili servis eksik kalsın böyle soygunculuk olmaz

Ayip ya cidden manyak bunlar
  • Bende aynı durumdan muzdaribim nasıl açtırıcaz bunu
  • Sadece bir kod ise bunca yıldır nasıl kırılamıyor ki. Çok ilginç.
  • Bir up benden gelsin
  • up
  • Bu konu hakkında bende bilgi bekliyorum
  • 2020 model Polo comfortline'ın donanım listesinde bu özellik var görünüyor. Yine de aktivadyon ücreti vermek ya da aktive etmek gerekli mi?
  • Selamın aleyküm arkadaşlar ANKARA'daki arkadaşlara gizli özellik,APP CONNECT,MİRRORLİNK için yardımcı olurum. instagram: @gizli.ozellik.acma.merkezi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gızlıozellık

Selamın aleyküm arkadaşlar ANKARA'daki arkadaşlara gizli özellik,APP CONNECT,MİRRORLİNK için yardımcı olurum. instagram: @gizli.ozellik.acma.merkezi
    Appconnecti ne kadara açıyorsunuz hocam?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.